Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Krāpšana

Neiesaku, ja pat jums teces asins no zoba. Viņi doma tikai par naudu, jūsu veseliba ir paša pēdējā vieta. Pilnīgi neadekvātas Cenas. Par cenam tev atgādinās 1001 reizes, lai tik tu atceries, ka būs jāmaksā, cipars būs tāds, ka tu vienkārši aizmirsīsi, ka tev sap zobs, varbūt ja sāpes kāds cita ķermeņu daļa, ticiet man tā vairs nesāpēs. Aparatūra veca. Atnākot, sapratu ka jāskrien prom. Par rentgenu var izrakstīt uzreiz 100eur.
Sapratu, ka ar tādu attieksmi, tu vari dabūt papildus problēmas ar zobiem, tāpēc neriskēju.

13.09.2022

O

E ELLIO 14.09.2022

Jūs ejat zobus labot pie aparatūras vai speciālista? Par augstu cenas? Jūs būtu ar mieru strādāt ārpus sava darba laika, vakaros, naktīs par velti?

G Gulbenietis 14.09.2022

Valsts iestādēs rentgens vienam zobam ir aptuveni no 3-10 eur. Šeit, ja pareizi saprotu, privātajā grib 100 eur par viena zoba rentgenu. Kaut bonusā jāgermeisteru piedāvātu, tāpat ir stipri sālīti. Vienīgais, labi, ka simtiem reižu atgādina par ceņņiku, nevis kā citos privātajos beigās, hopā, 200 eur par plombu.

E Ewa777 14.09.2022

Demokrātija un brīvais tirgus. Katrs var uzstādīt tādu cenu,kādu vēlas. Privātklīnikas valsts neregulē. Nepatīk, ej citur. Zobārstiem dārga izglītība,tā jāatpelna. Normāli taču nesūdzas,ka kāds veikals dārgāks par citu. Labi vēl,ka ģimenes dežūrārsti neprasa lielu naudu par receptes izrakstīšanu vai telefoniskām konsultācijām pēc 17:00.