Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Klientu maldināšana par cenām

Labdien, šodien bija rūgta pieredze ar šo zobārstniecības pakalpojumu sniedzēju.
Aizejot ar sūdzībām tieši par konkrēto zobu un blakus zobu viens jāizrauj un otrs var ārstēt.
Tā kā vēlējos uzzināt izmaksas, kad pateica un parādīja izmaksas uzreiz pateicu samaksāšu par apskati un viss, jo izmaksas nošokēja.
Pielikumā izmaksas par izraušanu zobs pavisam nav sarežģīts.
Zoba izraušana 324€+ šodienas apskate 109€!
Es domāju pirms kāds iet pie šīs dakteres vajadzētu tādu brīdinājumu uzlikt internetā un pie klīnikas ieeja tikai bagātiem maksātspējīgiem!

06.03.2024

R Reinis Savelis 06.03.2024

Sazvanīju šodien citu zobārstniecību man piedāvāja ap 130€ zobu izraušana un par pieredzi pie Jūlijas izteica līdzjūtību.

E ELLIO 10.03.2024

Mani reāli pārsteidz cilvēki,kas vispirms iet uz klīniku un tikai tad interesējas par cenām.Katkevičas praksei ir mājaslapa un visur ir info par cenām, taču jārēķinās,ka ārsts tērē savu laiku ārpus darba laika,kā arī brīvdienās, tāpēc cenas ir augstas.Jā, zobi ir dārgs pasākums,ja laicīgi nespējat vai negribat par tiem rūpēties.Arī ārzemēs zobu ārstēšana un labošana ir dārga uun arī ne visi to var atļauties. Toties tur cilvēki savu laiku velta profilaksei, tāpēc bojājumu ir mazāk.