www.sudzibas.lv Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse Klienti ir idioti, ja nespēj sarēķināt pakalpojuma izmaksas

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Klienti ir idioti, ja nespēj sarēķināt pakalpojuma izmaksas

Ļoti nožēloju, ka pirms došanās uz šo iestādi apskatīju tikai tās cenrādi, bet ne cilvēku atsauksmes internetā. Būtu ietaupījis gan laiku, gan naudu un pats svarīgākais nervus. Jo piečakarēta cilvēka sirdsmiers atgriežas ne ātrāk kā pēc nedēļas. Piektdienas vakars, zobu sāpes kļūst neciešamas arī pēc trešās ibumetina tabletes. Nolēmu doties uz zināmo diennakts denta klīniku brīvības gatvē, tomēr apskatot internetā konstatēju, ka tā vairs klientus pēc pl. 20: 00 nepieņem. Meklēju google un atradu dr. Jūlijas katkevičas zobārstniecības praksi. Ļoti skaista mājas lapa, profesionāli. Viss saprotams arī cenrādis. Daudzsakņu zoba ekstrakcija 35 eur + šuvju uzlikšana 15 eur un vajadzētu vēl anestēziju, parasti maksā ap 10-15 eur. Tātad kopē aptuveni 60-65 eur. Sieva nesen izrāva gudrības zobu par 60 eur. Tātad viss ok, sazvanu un dodos uz klīniku. Ierodoties zobārsta palīdze prasa vai esmu iepazinies ar cenrādi, kurš stāv uz galda uzgaidāmajā telpā. Labi pārbaudu vai cenas atbilst internetā publicētajā. Viss sakrīt (sk. Pielikumu) . Iesēžos krēslā un norādu uz beigto zobu un dr. Katkevičas iespricē anestēziju un paņem otru špici un praktiski lielāko daļu uzsmidzina beigtā zoba smaganu zonā, pēc kā es to visu izspļāvu kopā ar skalojamo ūdeni. Pēc 5 minūtēm dr. Katkevičas atgriezās un burtiski dažu minūšu laikā zobs ar visām saknēm tika izrauts un uzliktas šuves. Tad sākās pats interesantākais - samaksa par veikto pakalpojumu. Ups, cipars mistiski sanāk 135 eur. Sākotnēji domāju, ka esmu pārklausījies, bet nekā tā tas ir. Samaksāju un devos mājās. Otrā dienā, kad sāpes bija rimušās un galva beidzot sāka normāli funkcionēt sāku pētīt izcenojumus un mēģināt saprast kā es varēju tā kļūdīties, gandrīz 2,5 reizes. Sazinājos ar klīniku un lūdzu paskaidrot kā šāda cena ir veidojusies. Pēc dažām dienām saņēmu atbildi whatsapp no dr. Katkevičas (sk. Pielikumu) . Būtībā tiklīdz jūs atverat šī kantora durvis uzreiz 20 eur par izmeklēšanu (kā pie detektīva) , kaut gan es to nelūdzu un zināju kurš zobs ir sāpošais. Atverot kantora durvis pēc pl. 20: 00 vai arī brīvdienās uzreiz jāšķiras no papildus 15 eur. Tas ir sods par to, ka klīnika piespiedu kārta ir spiesta strādāt ārpus darba laika un brīvdienās. Divas anestēzijas šprices uz vienu zobu 35 eur. Labi, ka viena tika iesmidzināta pa virspusi, citādi iespējams, ka būtu saņēmis vispārējo anestēziju un pamodies reanimācijas palātā. Bet nauda jau kaut kā ir jānopelna:) , ja godīgi nesanāk, tad šādi arī drīkst, it sevišķi ārpus darba laika. Pluss osteotomija 15 eur. Kas tas, kaula atdalīšana? Zoba saknes atdalīšana no žokļa? Smaga operācija - absolūts uzmetiens (krieviski "развод") . Otrajā dienā uzliktie diegi paši izkrita. Tā kā ietaupīju vēl 10 eur par diegu izņemšanu:) sasummējot. Mani nešokē pakalpojuma cena, bet vaids kā tā tiek izkrāpta no cilvēku maciņiem. Un diemžēl kur sūdzēties nav un šis kantoris tā strādā jau gadiem. Kāpēc nevarētu godīgi uzrakstīt, ka daudzsakņu zoba raušana izmaksās pa visām pozīcijām kopā piemēram 135 eur vai kaut vai 165 eur? Bet atbildi jūs jau paši zināt - "не на—ешь не проживешь". Lai jums veicas dr. Katkēvičas kundze jaunu upuru meklējumos.

E

E Edis17 30.10.2019

Iztrūkstošie pielikumi.

E ELLIO 01.11.2019

Viss ir loģiski,ja gribat pie zobārsta tikt brīvdienās, svētku dienās vai naktī, rēķinieties,ka pakalpojums var maksāt simtos. Vācijā Jums par lielā dzerokļa izņemšanu paprasīs vismaz 400 eur. Zobu sāpes nav mirstamā vaina, var lietot pretsāpju tabletes un gaidīt pierakstu pie sava ārsta, vai arī darbdienās doties uz akūtajām klīnikām(Denta, Stomatolo;gijas institūts). Bet vēl labāk, ja kaut reizi pusgadā atrādieties savam zobārstam un laicīgi likvidējiet visas saknes mutes dobumā,kas potenciāli var sabojāt brīvdienas.

M MilaGra 11.06.2020

Посмотрите историю комментариев пользователя ELLIO. Везде под плохими отзывами о зубных врачах, видимо из его клиники, пишет агрессивные ответы тем, кто жалуется. Улучшите сервис и работу, а не тратьте время на то чтобы прибежать облаять очередного клиента недовольного вашими услугами.