www.sudzibas.lv Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse Jūlijas krāpšanas sērijas turpinās

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Jūlijas krāpšanas sērijas turpinās

Pirms pierakstījos uz zoba ārstēšanu, palūdzu darbinieci informēt mani par izmaksām, konkrēti par zoba saknes kanāla ārstēšanu. Nespeciālistam nav īsti skaidrs, kas konkrēti no izcenojumā minētajām procedūrām ietilpst vienā ārstēšanas reizē, tāpēc arī izmaksas.
Darbinieces nosauktā summa bija vairāk nekā 2reizes mazāka (!) nekā tā, kuru nācās samaksāt. Viena zoba saknes kanāla ārstēšanas reize šajā klīnikā izmaksā 290 eur, par 3 reizēm tātad jau 870 eur, turklāt garantija dota netiek. Bet vislielākais pārsteigums bija par pacientu maldināšanu, nosaucot daudz mazāku summu.
Uzskatu, ka klīnikas pienākums ir sniegt patiesu informāciju pacientiem, it sevišķi, ja tas tiek lūgts.
Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, apmeklējot Jūlijas Katkevičas zobārstniecību, noteikti visiem iesaku pirms tam izlasīt daudzo bijušo pacientu atstātās negatīvās atsauksmes.

Sandra 19.04.2022.

19.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (7)

B Bez vārda vārds 19.04.2022

manuprāt, mūsdienās zobārstniecība ir:
1. nepieejama cenas dēļ;
2. liela naudas kāstuve, kaut zobi tas nav tikai vizuālais izskats, bet gan VESELĪBA! latvijā ir drausmīgas zobu problēmas iedzīvotājiem, tāpēc ir arī pārējās veselības problēmas. Kad beigsies šitais slaukšanas bizness kā ZOBĀRSTNIECĪBA? Tas tak nav normāli, tādas cenas maksāt. Un kur Jums tik lieli ienākumi var būt, šitādas summas izlikt?

M mahal 24.04.2022

Jāiegūst izglītība un labi atalgots darbs jātrod … Tad arī varēsi atļauties citiem pieejamus pakalpojumus. Strādājot par apkopēju ir jāsaudzē zobi un jātīra regulāri

B bb20895803453 08.03.2023

Katram cilvēkam, kurš ir mazgadīgs vai pieaugušais ar jebkādu darbu, vajadzētu būt pieejami vesalības pakalpojumi, kuru var atļauties.

E ELLIO 21.04.2022

Nomelnot protam visi. Cik pamatoti-cits jautājums. Vai ir bijis Veselības inspekcijas atzinums,ka praksē ir nekvalitatīvi veikti pakalpojumi?Cenas katra prakse nosaka pati. Izmaksas veido-telpu īre, iekārtas,kas nav lētas, materiāli, personāla atalgojums. Tiem,kas brēc par cenām, jums ir lieliska iespēja meklēt, kur lētāk-lūdzu veselības centri, poliklīnikas ārpus Rīgas. Vēl labāk būtu,ja paši investētu divreiz gadā profilaksē. Vizīte būs lētāka, kā zoba labošana. Jūsu zobi ir Jūsu-nevis zobārsta atbildība!

B busim_laipni 06.06.2022

TIECIET VISĀM SLIKTAJĀM ATSAUKSMĒM! NEKAD NELABOJIET ZOBUS ŠEIT!

H Hroms 14.01.2023

Pirms mēneša biju šajā klīnikā.
Par kvalitāti piesieties nevaru. Ārsti izdara to, ko un kā vajag. Bet...
1) Konveijera attieksme. Normālos aptākļos ārsts komentē ko darīs un kas būs. Saka, kad jutīsiet spiedienu, saka, ka varbūt var iesāpēties. Pacients visu laiku ir informēts. Bet šeit tā nav... te tikai dragā 5tajā ātrumā.
2) Cenas, cenas, cenas...
Ir tā, ka uz vietas prasīju par zoba raušanu, man teica, ka tas būs 55EUR. Finālā rēķins uz 300EUR par zoba izraušanu. Nē, zobs nebija ne sastrutojis, ne grūti ieaudzis, ne kāda savādāka ''jebatorija''. Darbs uz 15min.
Kad sāku strīdēties, par kosmisko rēķinu, tad man teica, ka nosauktajos 55EUR neietilpst anestēzija, tampona ielikšana mutē, neietilpst šuvums utt utt. Te būtu darbs PTAC par klinetu maldināšanu. Man ir grūti iedomāties kā Eiropas Savienības valstī anestēzija var būt izdalīta atsevišķi no zoba raušanas. Vai kāds, mentāli vesels pesonāžs, uz planētas Zeme, 2022 gadā gibēs zoba izraušanu bez anestēzijas? Loģikai nav īsti
Tas būtu tā pat, kā jūs ietu uz auto salonu pēc jauna BMW, kuram cena ir norādīta 20k, bet pie pirkšanas, izrādās, ka līdz nenāk ne sēdekļi, ne riepas, ne lukturi un čupa ar citām, pašsaprotamām lietām, kas jāpērk atsevišķi.

č ČAMANIS 18.09.2023

Pilnīgi piekrītu tiem, kas iepriekš rakstījuši, ka klīnika ir konvejers, dakterim neinteresē vai anestēzija ir iedarbojusies, galvenais ātrāk izraut zobu un piestādīt kosmisku rēķinu 155eur. Pirmais rēķins bija 200eur plus bija it kā akūts gadījums, kaut biju pieteicis laicīgi. Cenrādis Pilnīgi neatbilst reālām rēķinam. Nevienam neiesaku, būsiet vīlušies. Vēl jokam, ja būtu bļāvis,spardijies, tad vēl plus eur, kā ir bildē pielikumā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes