www.sudzibas.lv Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības klīnika - neadekvātas cenas.

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības klīnika - neadekvātas cenas.

Esmu pirms jau laba laika bijis šajā klīnikā, ar domu nekad tur vairs neiet, ko arī esmu pildījis, bet nesen atcerējos par šo vietu - meklējot zobārstniecības klīniku, kas strādā naktīs jo bija akūts gadījums, un protams ši klīnika tika piedāvāta googlē, kad tev ļoti sāp, pat ja ir slikta pieredze, tu esi gatavs uz visu, bet pirms sava iekšējā solījuma pārkāpšanas, tomēr vēlējos paskatīties sūdzības par šo iestādi, lai atgādinātu pats sev ar ko man ir darīšana, un vienā no sūdzībām bija rakstīts, ka ne tikai bija neadekvāta summa (par akūtu gadījumu) bet pat pagaidu plombei, zāles netika ieliktas, tā es izdomāju paciest sāpes un aiziet uz savu normālo klīniku, kur viss tiek izdarīts profesionāli, adekvāti un par adekvātām summām.

Pagātnē esmu bijis 2x šajā klīnikā, kad man rāva gudrības zobu, par man nepieņemamu un iepriekš neparedzētu summu - 160 eiro (nekāda operācija, griešana, vnk parasta raušana) , vnk par gudrības zoba izraušanu, mājaslapā gudri ir sarakstītas daudz mazākas summas un par neskaitāmām procedūrām, ko smuki beigās sasummē, parastam cilvēkam nav nekādas jēgas skatīties viņu izcenojumu, jo parasts cilvēks nevar zināt, ka tas viss tiks gudri sasummēts. Vienmēr jāskatās sūdzības.lv par to vietu uz kurām tu ej, es protams nepaskatījos, tā bija mana kļūda.

Otro reizi, es gāju lai man diegu noņemtu (5 eiro, kur es neskaitāmas reizes pārjautāju, tiešām 5 eiro būs) , tā nu es atstāju vienīgu un pēdējo reizi šai klīnikai 165 eiro par vienkāršu zoba izraušanu, cik esmu redzējis summas mērāmas simtos, ja notiek urbšana un citas procedūras, u. T. T, kur manā normālajā klīnikā tas viss būtu daudz daudz daudz lētāk un noteikti kvalitatīvāk. Nekādu kļūdu - neieliekot cilvēkam zāles iekš pagaidu blombes.

Esmu redzējis, ka šī klīnika maksā 1188 (nezinu vai tagad arī) naudu, lai 1188 piedāvātu cilvēkiem šo klīniku, kas nav labi.

Tātād, te neiet runa, tikai par neadekvātām cenām, te iet runa par to, ka nozarē, kas ir saistīta ar cilvēka veselību, vnk grib no cilvēkiem (viņus normāli nebrīdinot pirms procedūrām) izspiest pēc iespējas vairāk naudas, un pats galvenais, tāda klīnika nedrīkst strādāt akūtajājiem gadījumiem - naktīs, kad cilvēki vnk bezizejā var uz pāris simtiem iegrābties.

Bizness ir bizness, bet ne iekš cilvēka veselības, un ne caur maldināšanu un nepamatotām neadekvātām cenām un cik esmu lasījis ne vienmēr kvalitatīvām procedūrām.
Ne velti, sai iestādei ir tik daudz sūdzību, un viena būs arī no manis!
Neiesaku nevienam cilvēkam šo klīniku!

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

es šo klīniku apmeklēju pa dienu, nevis naktī! Iekš sava akūtā gadījuma un pārlasot sūdzības par šo iestādi un atceroties savu pieredzi izlēmu neiet. Nevajag ākstīties par - Cenas netiek slēptas, tā ir absolūta maldināšana, kā jau minēju savā tekstā, ka izcenojums ir uzrādīts, bet nav iespējams (ja esi tur pirmo reizi) uzzināt, kā viņi visu sasummēs. Arī esmu lasījis, ka teksts ir aptuveni tāds visiem, tikai ja esi klinikā var pateikt īsto cenu.

Bez tam, cik saprotu, šai iestādei neinteresē patstāvīgie klienti, vai arī kā jau saprotams tādu īpaši nav! Mana zobārstniecības iestāde - strādā daudz kvalitatīvāk, profesionālāk un ar adekvātām cenām, tā kā nevajag!

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

pēc Jūsu teorijas - 160*3 - būs 480 eiro :) bet nē es biju pa dienu. https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/veseliba/par-zoba-izrausanu-nakti-175-eiro.a255366/ šeit nakts laikā 175 eiro, man pa dienu 160 eiro plus diegs, tā vai tā, iesaku iet uz normālām iestādēm, kur kvalitāte nav ne tikai sliktāka bet pat labāka, un kā jau teicu par adekvātām cenām!

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

no šī paša raksta - "Bet, jau sazvanot pašu praksi, teikts, ka jārēķinās vismaz ar 30 eiro." vai nav maldināšana? Protams ka ir!

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

"Bet, jau sazvanot pašu praksi, teikts, ka jārēķinās vismaz ar 30 eiro."

E ELLIO 12.08.2019

Ne Jūs noteiksiet cenas klīnikai!
Nevajag nolaist savu muti tik tālu,ka naktī jāmeklē palīdzība. Lūdzu-ejiet pie sava zobārsta reizi vai divreiz gadā un labojiet un raujiet visu laicīgi! Tad nebūs jāņerkst par cenām! Nevienai klīnikai nav par velti jāstrādā!

L lietotajs001 08.10.2020

reku neadvakātā vadītāja ierunājusies, kas neko citu neprot,kā savu žulti uz citiem izgāzt
nejau visi cilvēki neapmeklē zobārstu regulāri, bet gadās šādas problēmas arī tiem, kam visi zobi salaboti, regulāri iet arī pie zobu higēnista, bet tik un tā redz gadās, ka tieši uz brīvdienām sāka sāpēt zobs, kurā pat cauruma nebija!

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

Uij cik agresiivs tips, vai gadijumaa neesat no taas klinikas? Par šo iestādi ir vesels raksts, tā kā paturiet savas gudribas pie malas! Es apmekleju ljoti labu, kvalitativu un par ljoti labaam cenaam kliniku, kurai noteikti ir daudz patstavigu klientu un nav nekadu sudzibu! Ja esat Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakses parstavis tad varu pateikt vienu - Juusu klinika ir slikta!
Runajot par - "Nevajag nolaist savu muti tik tālu,ka naktī jāmeklē palīdzība" tipiska uzbrukuma metode, nekas jauns, Juus esat ljoti garlaicigs cilveks, tukstosiem izmanto saadas metodes, kas vispar ir ne pa temai.Iemacieties pieklajibu, vismaz kaut kas jauns jusu dzivee buus tad! ;)

C critical thinker 12.08.2019

tak Ellio te jau gadiem visiem aizrāda, ka laicīgi jāiet pie zobārsta. aizrādījumus, ka ne visi akūtie gadījumi ir nolaidības rezultāts, viņam/viņai bijuši nebijuši. to un vēl sūtīt uz institūtu -- vairāk viņš/viņa neko nemāk. cik var saprast, silti iekārtojies/-usies vietā, kur par milzu naudu labi ja mutē ieskatās un, ja kas jādara, tad sūta prom.

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

Paldies par atbalstu un atbildi! :) Man bija jaignorē šis cilvēks, bet nu, jā. es domāju vnk trollo ar tām savām pamācībām, katram savs hobijs, viņam/viņai ir šis :D. Vēlreiz paldies critical thinker!

E ELLIO 12.08.2019

Ja Tu apmeklē labu un kvalitatīvu klīniku, tad ko tad meklē Katkevičas praksē? Kā tad tava kvalitatīvā klīnika ir salabojusi zobus,ka naktī jāmeklē palīdzība?:DDD

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

nu ja Tu uz Tu, tad es ar. Taču teicu - esi originals un neizmanto šīs standarta uzbrukuma metodes (ne pa tēmu - pārmetumi). es neko nemeklēju Tavā Katkevičas iestādē, vnk atcerējos par savu pieredzi pagātnē, meklējot normālas iestādes nakts laikā, runājot par manu iestādi - viss bija aizņemts nedēļu uz priekšu, bet es izturēju, un paldies, ka jūti man līdzi, Tu esi gaišs cilvēks, tikai lūdzu esi origināls nākamreiz! ;) :D

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

Ellio taa kaa Jums ir 422 komentari un noteikti buus 1000, jo dzivojat sajaa saitaa lai pamacitu un kritizetu cilvekus, kas ievieto sudzibas, iesaku neizmantot garlaicigus, vienveidigus tekstus, kas ir galigi ne pa temai, esat originals, kaa nekaa ilgi veel, kaa jau sociopats/trollis te busiet! ;)

E ELLIO 12.08.2019

Kas Jums par daļu cik man komentāru? Labāk paskatieties cik te daudz sūdzambībeļu, pie tam ne pa tēmu un daudzas sūdzības ir pilnīgi nepamatotas,tai skaitā sūdzība par cenām. Uztaisiet savu praksi no A-Z un tad parunāsim par cenām.

E ELLIO 12.08.2019

Un kas Tev liedz Critical Thinker iekārtoties siltā vietā? Grūta galva?

V vienkaarsiCilveeks 12.08.2019

Mieru mieru! Iedzer siltu pienu, paskaties kaķu bildes!

E ELLIO 12.08.2019

Stulbāku ieteikumu grūti atrast.

Par ko šis organisms sūdzas?! No visas viņa verbālās caurejas var saprast tikai to, ka šis palasījis sūdzības par klīniku un izlēmis to neapmeklēt. Nākamreiz sūdzies par to, ka striķis pat ieziepēts ar dārgām ziepēm spiež kaklu!

R Ringo35 07.10.2019
Zobu rausana

Nekad neraujiet zobu seit.izravu 12 sept.nu ir 7 okt.lidz sim eju pie kirurga jo bija atstatas ieksa plombju gabali!jlidz ar to iekaisa visa izrauta vieta!jau biju gatavs uz operaciju!

J Joske_57 16.11.2019

Bija akūta situācija. Apmeklēju šo zobārstniecību, jo bija pa ceļam. Man arī likās, ka cena neatbilst servisam.

L lietotajs001 08.10.2020

Bija sāpoš zobs, 6dienā meklēju kādu vietu, kur varētu šo problēmu atrisināt, attieksme vadītājai(galvenā zobārste, kā sevi dēvē) briesmīga gan pret klientiem, gan pašas darbiniekiem, kur klientu priekšā tā teikt "mazgā netīro veļu".
cenas šausmīgas, par zoba labošanu teica ka vaētu būt ap 400-500 eur, protams nenormāla summa, es saku raujam ārā, jo arī pēc labošanas, iespējams pēc kāda laika būs problēmas un tāpat var nākties izraut..
sašpricē, pavisam viegli izvelk zobu.. rēķinu sastādīja par 169 eur, es prasu, par ko tik daudz, neko neatbild. iedo tik rēķinu, izraksta pretsāpju tabletēm recepti un tinies prom.
arī iepriekš ir bijis kad vēlu vakarā nācies meklēt zobārstu, kur beigās bija jāizrauj gudrības zobs, un par to samaksāju tikai 35 eur, šeit cenas ir kosmiskas, maigi sakot, pilnīgi neadvikātas, un par tādu attieksmi, viņai pašai vajadzētu kādu zobu izraut bez anistēzijas..