LV RU

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Cenai neatbilstošs pakalpojums

Vēlētos dzirdēt arī no citiem atsauksmes/ sūdzības par šo zobārstniecības praksi un taja strādājošiem zobārstiem.Ja jau rakstu šeit, mana pieredze nav bijusi pozitīva. Vērsos ar nolūzušu zobu. Protams, sāka ar kanālu tīrīšanu u.c., galu galā arī (nezināšu kā pareizi) salīmēja zobu, lai turās. Zobārste Agnese Vucāne uzreiz sāka, ka nezint kā turēs, ka steidzami jaliek kronis u.c. Teicu, nu labi, ka mans ārsts atvaļinajumā, tikšu tikai augustā un pierakstījos pie šīs pašas zobārstes pēc 3 dienām. Uzreiz bija priecīga un teica, ka varēja arī stiprāku savienojumu uzveidot (kaut gan pirms tam teica, ka šis esot labākais uttt.).Nu labi, samaksāju EUR 107.00.Pēc 4h man zobs atkal nolūzt, pareizāk vnk nokrīt.....slikti sataisīts vai ārsts vēlas, lai biežāk ietu uz šo zobarstniecību?????? protams, ka esmu neapmierināta. Ne pirmo reizi, ir gadījies, kad zobs nolūzt un kamēr kaēr tikmēr pagaidam salīmē/saliek kopā....bet nekad nav bijis, ka 4h un opā nepatīkams pārsteigums.šodien dodou vēlreiz, lai labo savu kļūdu....ta kā turpinājums sekos.

Komentāri (17)

V versum 26.01.2016

Neejiet lūdzu uz šo zobārstniecību. 2015/2016.gada mijā sāpēja zobs. Pieteicos pie Katkevičas 2.janvārī. Kad zvanīju - teica, ka zoba raušana sākot no 45 EUR. Aizgāju, izrāva - samaksāju 113 EUR. Konsultējos ar citiem zobārstiem, kuri par to pasu darbu ņem līdz 50 EUR par 4 sakņu dzerokli max. Man bija 7.apakšējais...
Plānoju vērsties PTC un VI. Ja kādam vajag palīdzēt sūdzības sagatavošanā - t.29417021.

R rosa liepa 11.07.2016

sāpēja zobs, aizgāju, bij jāpilda kanāli, teica, ka procedūru paveiks 2 reizēs, sakumā nosauktā summa nesakrita ar beigās izrakstīto, kad 2 reizi aigāju, pēc procedūras, teica, ka vēl jānāk būs vēl 4 reizes, , un ka kanāli vēl nav aizpildīti, saprotot, ka 1 zobs, bez lieliem saražģījumiem man apiesies vismaz kādus 600eur, prasīju kapēc tik daudz? uz ko tika atbildēts-"neuztraucieties polise segs 70% no summas". Turpretī (uzzinot ši pakalpojuma cenu) sapratu ,ka jau samaksāju standarta cenu par zoba kanala tīrīšanu un plombēšanu, un, ka polises dēļ man tagad grib vairāk naudas noņemt. bēdīgi, ka ārsts grib tā uzdžīvoties redzot polisi. :(

V Volodja 25.07.2016

Jūtu tev līdz!
Man arī sāpēja zobs. Aizgāju uz šo klīniku, teica zobs glābjams... tātad pirmajā procesūrā man norāva 186€ . Pēc tam devos noņemt dreni! Tad sapratu, ka jātiek vaļā no šīs klīnikas, jo tas krēsls or īstākais naudas sūcējs!!! Pierakstījos citur pabeikt kanālu ārstēt vienusakņu zobam... citā klīvikā teica ka vienīgais ceļs ir aizpildīt kanālus un pagaidu plombe. Un beigās tiltiņš jāliek...es teicu ok.. sāka urbt un no zoba nekas nepalika pāri;( un nācās raut ārā. Samaksāju 25€. Sanāk katkevičas zobārstniecība ir īstākie naudas sūcēji...

P pacients1234 02.11.2017

Pilnīgi pareizi.Acis nepamirkšķinot tevi izģerb par to vien jau ,ka esi atvēris durvis jau tiek ieslēgts skaitītājs.Par darba kvalitāti nemaz nerunāsim,krietni zem mīnus zīmes,ārsts ,kurš nekad nekļūdas un tās neatzīst.arī esneiesaku un iet garām ar lielu lielu līkumu.

V versum 26.07.2016

Nu tad jau es vēl esmu ticis cauri pa lēto....:)

J jurisju 26.07.2016

jāāā, es ar to dakterīti tikai parunājos 20 min un šķīros no 55 eiro ....

I I.A.N 07.09.2016

Es par zoba raušanu samaksāju 160 Eur + kaula daļa palika iekšā! Šausmīga klīnika!

Z ZzM 04.11.2018

Mums palika smaganas gabals pēc zoba raušanas - karājās uz pašas maliņas. Daktere teica, ka tas ir normāli, kaut gan bērnam traucēja- pat nepajautāja, atstāja gabalu. Dabūju braukt divas reizes un viņa atļāvās vēl lietot ironiju savā runas stilā, kas man lika pārdomāt cik ļoti uz klientu vērsta ir šī iestāde un vai es nākšu vēlreiz. Neiesaku.

L Laura123 04.11.2016

KRĀPJ KĀ VIEN VAR...
Devos pie dakteres ar sūdzību ka sāp zobs,biju baigi jau ar to zobu nomocījusies un teicu lai labāk rauj ārā.Daktere beigās pierunāja teikdama ka esmu ļoti jauna u. t. t. Teica ka jātīra kanāli un jārēķinās ar ­­~350 eiro un būs 2 etapi-piekritu.Pirmo reizi iztērēju 188 eiro.otrajā-215 un trešajā 154 eiro. Rezultātā pus zobs ir palicis un kontakta starp zobiem nav un lai uztaisītu kontaktu vēl vajagot 420 eiro, jo vajadzīga keramikas onleja-savādāk kontakta starp zobiem nebūs-tas esot viss ko varēja izglābt,kaut gan, kad sāka savu darbu neteica,ka varēs pus zobu tikai izglābt.Nauda iztērēta bet zobi nav salaboti-skumji...
Vienu no reizēm man līdzi bija atbraukusi mamma,kamēr biju iekšā atnāca vēl viena sieviete un sāka jautāt kā atradām šo vietu un vai esam apmierināti...tad šī sieviete sāka stāstīt,ka viņai arī esot bēdīgi stāsti ar šo zobārstniecību...
Pēc šī visa piedzīvotā perioda es neiesaku vērsties šajā zobārstniecībā!!!

H Hikucis 03.10.2017

Ari mūsu stāsts nav no jaukakajiem. Bērnam sasāpējās zobs un pie tam tā bija svētdiena. Un izvēlējāmies šo klīniku. Pirmo un pēdējo reizi. Zoba izraušana izmaksāja vairāk kā 70 €. Nu nezinu gan vai tāda summa ir adekvāta .

P pacients1234 01.11.2017

Pacients.
Daudz uin gari nerakstīšu,bet plānojam vērsties tiesīb sargājošās iestādēs.Viņa vienkārši ir krāpniece.un lai pierāda,ja jūtas aizvainota ,ka tā nav īstenība.Savas kļudas neatzīst.Tilts ,kuru man ielika salūza pēc mēneša,sakodiens zobiem nekāds un summa rakstāma ar četriem cipariem.Līgums par darbu netika ne piedāvats nedz arī rakstīts,kaut solīja mūža garantiju.Bet kā lai nesola var nesolīt.Iesaku tur vispār nerādīties,lai cik arī spējīgs J;us būtu maksāt.
Klients.

T Toms 11.01.2018

Arī citi zobu speciālisti neiesaka tur vērsties, ne izmaksu, ne kvalitātes dēļ. Traki.

S Sanita8 18.09.2018

Jūlija Katkēviča. Vakarbakt- nu ļoooti sāpēja zobs, ka nebija variantu.
Apskatot zobu, teica- būs jāmaksā ap 160€ (ar čeku) Teicu, ka man čeku nevajag, lai būtu lētāk jāmaksā!
Beigās sanāca—> 161€ (Bez čeka) par kanāla iztīrīšanu un pagaidu zālīšu ielikšanu divsakņu zobam... ar čeku būtu klāt vēl 23%... skaiti- būtu198€ ĀRPRĀC! Ar lielāku krāpšanu man vèl nav bijis nācies saskarties!

Z ZzM 04.11.2018

Daktere ir nepamatoti augstprātīga, lieto sarkasmu, nelaipna un sajūta, ka kursus zobu labošanā apguvusi YouTube.com, bet samaksas kārtību par “servisu” no deputātiem.
Atstāja lielu smaganas gabalu karājoties, neko nepasakot. Bērns saka- man zobs karājas, izrādās, ka smagana. Traucē. Zvanu dakterei , viņa pamato, ka atstājusi gabalu karājamies - lai mazāka brūce, pēc raušanas, nu wtf. Smaganas gabals atkarājies, bērnam traucē- viņa saka- tas ir dabīgs process, ka tā smagana tur karājoties. Esmu gatava rakstīt sūdzību MADEKKI.

L Liv 11.01.2019

Izlasīju komentārus, uzreiz sagribējas padalīties ar savu pieredzi. Jo man bija tieši pretēji, atnācu pie dakteres ar piepampušo smaganu pec cita ārsta. Daktere bija ļoti laipna un uzmanīga, palidzēja, esmu ļoti pateicīga.

J jabalv 03.02.2019

Tiešām nesaprotu par ko cilvēki šeit sūdzas. Apmeklēju ārsti aptuveni 2015/2016.g. Jā cenas ir padārgas,bet apkalpošana un rūpes, rekomendācijas vienmēr no dakteres ir bijušas ļoti labas. Vienmēr zoba labošana-urbšana sagādāja mocības un sāpes visai smaganai, šajā klīnikā pirmo reizi tas bija gandrīz bez sāpēm un profesionāli vienam zobam, nevis ar visu muti pēc tam nejūtīgs staigā. Domāju ka augstās cenas ir adekvātas attiecībā pret kvalitāti/servisu/izmantoto tehnoloģiju un aprīkojumu ko daktere izmanto. Skopais maksā divreiz!

A Armands Smiltenis 31.07.2019

05.08.2019. visu pārbaudīšu. Vēlāk , ja spēšu ielikšu komentāru.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes