Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Cena

Neiesaku nevienam apmeklēt šo kantori. Kad ienācu teica, ka varu paskatīties grāmatiņā kādas Cenas. Lieku teikt, ka nav ne jausmas kas man ar zobu jādara, atnācu jo zobs sāpēja. Izrāva zobu 20min laikā, cik maksās pateica tikai pie maksāšanas. Par zoba izraušanu 20min laikā 244€!

15.11.2021

P

G Gulbenietis 16.11.2021

Tāpēc no Rīgas uz mazpilsētām brauc raut zobus. Reti kurā mazpilsētā nevar atrast ļoti pretīmnākošu zobārstu, kurš pat 50 eur nepaņems ;).

Good Intentions 17.11.2021

Rīgā arī ir tikai vajag zināt. :)

G Gulbenietis 17.11.2021

Pingvīn, kur tieši Rīgā pa mazām cenām zobus dakterē? Intjeresa pēc. Ja nu mans zobārsts pekas noliks :D.

P Poļzovatelj 111 30.01.2022

Нормальная медицина находится за границей.Что бы просто узнать анализы,по крайней мере у гинеколога.Если хочешь по быстрому,то плати 30 евро.Если можешь подождать,месяц,два то 4 евро.Мне повезло,я по быстрому зашла к доктору и заплатила,4 евро-Просто узнать анализы. По крайней мере у меня был такой опыт.

P Poļzovatelj 111 30.01.2022

Конечно в моём случае это человечесский фактор.Смотря какой человек работает в регистратуре.Как то раз хотела записаться к гинекологу,позвонила,мне назначили цену 30 евро(быстрый вариант),я отказалась.Потом звоню через пару часов в этот же день,поднимает другая женщина и записывает за 4 евро.

Ivo 17.11.2021

Jā par šo kantori es arī nevaru neko pozitīvu teikt.
Vienam paziņam, kurš jau ir gados sāka ļoti spēcīgi sāpēt gudrības zobs, bet bija jau praktiski 20:00 (mājsēde), attiecīgi ātri internetā atradu iespējamās diennakts zobārstniecības klīnikas, viena bija šī. Telefoniski man pateica, ka zoba izraušana maksās no 90-200 eur. Kad paziņa jau bija uz vietas viņam pateica, ka zoba izraušana izmaksās 380 eur, ārstēšana 640 ! No šādām izmaksām viņš, protams, atteicās, arī tik lielas naudas summas nebija līdz, pieņemot tikai pretsāpju līdzekli, kas šeit izmaksāja 38 eur !
Pēc divām dienām jau citā zobārstniecības praksē, pēc pieraksta, viņam par zoba izraušanu paprasija 60 eur, vai arī labošana 200 eur. Secinājumus par šīs zobārstniecības cenām izdariet paši.

E ELLIO 02.12.2021

Rīgā jebkura poliklīnika vai veselības centrs būs lētāks. atliek vien painteresēties.