Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Bērnu zobārsts

Bērnam bija izkritusi plombe vienā puse, bet otrā puse bija caurums. Dēļ tā bērnam bija grūtības ar ēšanu. Uztraukumu vadīta, meklēju zobārstu kas var uzreiz pieņemt. Pazvanīju dažādas klīnikas, tuvākais laiks bija pi Dr. Jūlijas Katkevicas zobārstniecība. Naivi ceradama ka ieliks jaunu plombi, aizsūtīju kopā ar tēti. Bērns atgriezās mājās satriekts,samocīts un no raudājies. Plombes vietā daktere izdomāja izraut 2 zobus! Kur prāts bērnam izraut zobus... Es nožēloju ka nosūtīju kopā ar tēti, es visai klīnikai izsistu zobu. Otrajā pusē ielika pagaidu plombi, ar piebildi nāciet pēc 2 nedēļām, jo ja izrauj vēl trešais zobs, ko? Es pareizi sadzirdēju trešais zobs? Jūs ko jukuši? Kā vispār tagad bērnu es aizvedīšu pie zobārsta? Kā? Nevienam neiesaku so zobārstniecību. Nevienam.

04.03.2022

E ELLIO 05.03.2022

Ja jau bērns nevarēja paēst, tas nozīmē,ka zobi jau bija sastrutojuši un nācās izraut! Jūs esat speciālists,ka zināt, kad jāliek plombe un kad jārauj? Ja nē-tad paturiet savi viedokli pie sevis! Un vispār laicīgi vajag vest bērnu pie zobārsta, nevis tad,kad jau nevar paēst.