Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Augsta maksa par sliktu kvalitāti

Pieteicos uz 20.00, Daktere Anna,uzvārdu neminēja ,teica, ka zobu vajag raut ,samaksāju pirmajā vizītē 165 , raušana bija briesmīga,rāva, urba, pusstundu, rezultāta smagana bij tā savainota, ka nedēļu dzīvoju uz pretsāpju zālēm, sāpēja visa puse, auss žoklis, pārējie zobi, nu tik sliktu raušanu, un vēl par tādu cenu nebiju pieredzējusi, un narkoze, kādai bij jābūt devai, ka 6 stundas visa labā sejas puse bija nejūtīga, pēc nedēļas gāju noņemt šuves, to darīja māsiņa, kad sāku izteikt savu sašutumu, Dr Anna vnk izgāja no kabineta. Neejat uz turieni, neiesaku.

11.09.2019

I

D Dentart 11.09.2019

Un ko tad jo ilgak rauj jo mazak janem?

M McGaret 11.09.2019

Pie kā ir vainīgs parastais cilvēks, ka zobārstniecība netiek apmaksāta no valsts !? Kā valsts nerūpējas par ārstiem !?
Kaut kā neesmu redzējusi NEVIENU pie saeimas/ ministru kabineta prasot atbildību par šo ...
Acīmredzot viss, tad ir kārtībā un apzagt jau tā trūcīgo cilvēku ir VERY cool!

M McGaret 11.09.2019

Tīri intereses pēc ..
Jūs, to naudu zogat !?
Kā varat atļauties maksāt 165 EURO tikai par zoba izraušanu !?
Labi Es saprastu 20 EURO nu maksimums 30 EURO, bet ne jau 165 EURO!

Zelda 12.09.2019

Denta Āgenskalnā es rāvu gudrības un blakus zobu, kopā 160, bet ja vajag, jāmaksā, bet tādas ir cenas, bet tur vismaz apkalpošana super, izrāva 3 minūtēs

Arkukušjans 12.09.2019

Zoba izraušana maksā no 100-200, atkarībā no sarežģītības pakāpes. Sāpes pēc izraušanas ir normālas, tur ir nervu gali.
Bet čeku ar savu personas kodu gan Jums nevajadzēja likt, tas nav gudri.

donna b 12.09.2019

Nemuldi ludzu. Zobu rausana standarta cena ir 40-60 eur ar atsapinasanu, ja nav kadu super sarezgijumu vai nav gudribas zobs,kur varetu but vesela ekstrakcijas operacija. Man izrava zobu augustaa veselibas cetra 4 kr barona ielaa 3 min laikaa un tas maksaja ap 50 eur. Protams ir visada limena klinikas un ari cilveki, kas maksas tik daudz,cik vi iem naudas ir.

E ELLIO 12.09.2019

Katrai praksei savas cenas. Ja Jums vajag zobu izraut naktī vai brīvdienā,jārēķinās,ka pakalpojums maksā. ceku taču Jums iedeva? Lūdzu no VID dabūsiet 23% atpakaļ.

F Fakts_ 13.09.2019

Tak šis kantoris jau sen zināms kā nepamatoti dārgs un ar zemu darba kvalitāti. Kādēļ pirms veicāt vizīti, neieguvāt papildus info? Internetā pieejamas daudz negatīvu atsauksmju par šo kantori...

Saku no pieredzes, šajā kantorī strādājošajām ir pie vienas vietas par klienta labsajūtu un darba kvalitāti.

Ļoti iespējams, ka Jūsu zobs nemaz nebija jārauj.
Bet zinot šo kantori, šiem daudz vieglāk, ātrāk un izdevīgāk ir vnk zobu "norakstīt" un izraut.

E ELLIO 21.09.2019

Jūs laikam esat no veselības inspekcijas,ka zinat darba kvalitāti un nosakat cenu amplitūdu? Protams, ja vēl jums ir labāk,kā ārstam zināt kurtu zobu raut un kuru atstāt, tad viennozīmīgi-zobārsts Jums nav nepieciešams.

M MilaGra 11.06.2020

Посмотрите историю комментариев пользователя ELLIO. Везде под плохими отзывами о зубных врачах, видимо из его клиники, пишет агрессивные ответы тем, кто жалуется. Улучшите сервис и работу, а не тратьте время на то чтобы прибежать облаять очередного клиента недовольного вашими услугами.