www.sudzibas.lv Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse Attieksme briesmīga un cenas loti augsta

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Attieksme briesmīga un cenas loti augsta

Sāka sāpēt zobs diezgan vēlu un uzmeklēju šo klīniku, jo tās darba laiks ir līdz plkst 24, Dzirciema iela 20 nez kāpēc man pa telefonu atbildēja, ka strādā līdz 22, bet mājas lapa arī norādīts, ka līdz 24.Sazvanījos ar reģistratūru Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse un noskaidroju, ka izmaksas varētu būt līdz 70 EUR.Aizgāju.Iesēdos krēsla, apskatīja un teica.2 seansi, katrs 150 EUR.Teicu, ka man tādas naudas nav, tad viņa smīkņājot noteica:Vispār par to, ka iesēžaties krēslā 15eur.Samaksāju par 2 minūtēm 15eur un aizgāju. Sajūta briesmīga.

X

E ELLIO 21.10.2015

Vienreizējās salvetes, dezinfekcijas līdzekļi un instrumenti dakterim par velti nāk? Kāpēc pie citiem ārstiem bez nosūtījuma jūs esat ar mieru maksāt pat 40 eur par vizīti, bet konsultācija pie zobārsta ir jābūt par velti? Arī informācija maksā naudu, ārsts uz Jums tērē laiku, kaut arī tās būtu 2 minūtes. Tiek izmantoti instrumenti, cimdi, salvetes, ūdens, elektrība, lai vienkārši apskatītu Jūsu zobus!

E ELLIO 21.10.2015

Kāpēc ārstam informācija un konsultācija būtu jāsniedz par velti? tiek izmantoti gan cimdi, gan vienreizējās salvetes, elektrība, ūdens.

E ELLIO 21.10.2015

Kāpēc cilvēki iedomājas, ka konsultācijai ir jābūt par velti?
Vai tad ārsts neizmanto cimdus, instrumentus, dezinfekciju, sterilizāciju, kad jūs pieceļaties no krēsla pēc apskates?

R ref 11.12.2015

ELLIO.. nu super gudrs esi ;) Laikam esi "labs" stomotologds ;) Vienreizējās salvetes, dezinfekcijas līdzekļi un instrumenti dakterim par velti nāk Ne par velti bet ne par 50 eiro... ;) ārstejot zibu izmaksas labi ka 10 eiro ir ;) taka peļņa 40 ;) Blombes gramiņi, kurus ieliek zomā ir niecīgi ;) Ne visis zin cik izmaksā blombes tūbiņa ;) un materiali no kuras to veido.. ;) Takā nevajag raudāt, ka jums viss ir slikti un jūs ak nabadziņi mirstat bada un neko nepelnat!!!

Ejiet par sētnieku ;) tas nu noteikti pelna vairāk ;) :)

E ELLIO 01.05.2016

Laikam jau esi derīgs strādāt tikai par sētnieku, jo Tev nav ne mazākās nojēgas cik katrs materiāls, salvete, instruments, autoklāvs utt maksā. Matemātika nav Tava stiprā puse. Un ja tik gudri runā, iesaku vispirms izmācīties par zobārstu, atvērt savu praksi un sākt pelnīt lielo naudu!:DDD

V Volodja 24.07.2016

Naudas sūcēji!!! Un melotāji!
Jātaisa ciet šo [slēpt]@

E ELLIO 26.08.2016

Ne Tu Volodja šo kantori atvēri, ne arī Tu vērsi to ciet.

V Volodja 26.08.2016

Ko tu te murgo?

E ELLIO 26.08.2016

Palasi vispirms savus murgus un tad gudri spriedelē.

V Volodja 26.08.2016

Kr4 mānat cilvēkus uz naudu!