www.sudzibas.lv Dr. Iveta Ilzina (Ginekologs Jelgavā) Некомпетентный врач

Dr. Iveta Ilzina (Ginekologs Jelgavā) - Некомпетентный врач

Eta vra4 ne tolko ne kompetentna, no i halatno otnositsa k svoim objazannostjam- 4tobi uznatj rezultati svoih opla4ennih analizov- vam pridjotsa e$e raz zaplatitj za prijom daze esli na vipisannie eju lekarstva u vas voznikla zutkaja alergija. Beregites, zitelnici Jelgavi! Ona prinimaet na Zemgales pr.15!!

J

P Puks 30.03.2016

Ļoti laba ārste , nesaprotu kas var nepatikt!

Tur iespējams vaina ir pacientā!

B Boka 23.11.2016

Dēļ dr. I. Ilziņas man veica operāciju,jo veselu gadu netika darīts nekas nekāda ārstēšana.Pēc operācijas dakteri slimnīca prasīja kā tā sanāca,kā ārstēja un ko darīja?Bija izbrīnīti ka dr.I.Ilziņa nemēģināja kaut pēdējā pusgadā veikt kaut kādas ārstniecības pasākumus. Līdz ar tagad man ir psiholoģiskā trauma zinot ka varbūt operāciju varēja nedarīt ja dr.I.Ilziņa būtu kaut ko mēģinājusi darīt.Tagad meklēju citu ginekologu un psihologu.I.Ilziņa varbūt kādreiz bija laba daktere tagad nē viņa ir slikta daktera.