Dr. Gasiņa Privātklīnika - Ārsta nekompetence

Esmu ļoti vīlusies Dr. Gasiņa nekompetentajā slēdzienā, kas arī novedis pie smagas neauglības diagnozes.

2019. Gadā bija pozitīva pieredze, jo operēja miomu un, lai gan dārgi, viss bija labi, tāpēc turpināju arī vēlāk apmeklēt šo ginekologu. 2020. Gadā apmeklēju viņu vairākas reizes, tikai atkārtoja, ka viss super, ka esmu auglīga vesela sieviete. Ticēju.

2021. Gada janvārī tomēr meklēju citu specialistu viedokli, jo nebija sajūtas, ka viss tik rožaini, lai gan pie Gasiņa biju 2020. Gada oktobrī.

Jaunais specialists uzreiz secināja, ka nav gan viss labi, jo olnīcas pavisam neizskatījās labi. Pēc hormonu analīzēm atklājās, ka olnīcas ir praktiski izsīkušas (iespējams ielaista endo vai cita garāmpalaista bakusslimība) un man vairs nevar būt bērnu. Hormonu analīzes bija traģiskas. Un tā kā janvārī man jau bija 37 gadi, biju nokavējusi arī rindu uz valsts līdz apmaksāto mākslīgo apaugļošanu.

Un viss varēja būt savādāk, ja dakteris Gasiņš būtu veicis papildus asinsanalīzes uz hormoniem un onkomarķieriem. Vismaz valsts Rindā būtu tikusi, būtu ātrāk sākusi cīņu par bērniņu, jo pie šādām analīzēm, katrs mēnesis ir nozīmīgs.

Tagad tikšana pie bērniņa ivf ceļā būs jāsedz no savas kabatas, kas pie šāda olnīcu bojājuma arī nebūs tik viegla. Ivf riga dod max 20% veiksmes iespējamību.

Ļoti nožēloju, ka uzticējos Dr. Gasiņam. Neiesaku apmeklēt šo specialistu!

N

T TiinaKK 10.01.2023

Dr.Gasiņa paciente biju pāris gadus un pieredze ir bijusi dažāda. Dakterim ir kompetence, BET iespaidu un kopējo pieredzi bojā paviršība un neuzmanība. Bieži rodas sajūta, ka daktera pieņemšanas kalendārs ir tik pārslogots, ka viņam sajūk pacienti, ko ārstē. Kaut kas steigā tiek sagrābstīts, izlemts, neiedziļinoties konkrētā pacienta situācijā. Esmu piedzīvojusi daktera paviršības sekas nozīmējot neatbilstošu ārstēšanās protokolu, kļūdas plānojot vajadzīgās manipulācijas u.c.
Dakterim būtu jāpiedoma pie sava darba kvalitātes standartiem.