www.sudzibas.lv Dr. Feldmanis privātklīnika Nekompetence, nekvalitatīva operācija, kura pēc tam jāpārtaisa pie cita ķirurga

Dr. Feldmanis privātklīnika - Nekompetence, nekvalitatīva operācija, kura pēc tam jāpārtaisa pie cita ķirurga

Pēc dzemdībām manas krūtis atgādināja 2 izpūstus balonus, krūtis bija zaudējušas formu, tādēļ nolēmu to uzlabot ar plastiskās ķirurģijas palīdzību. Konsultācijā dakteris Feldmanis uz visiem maniem jautājumiem atbildēja nelaipni, negribīgi, steidzīgi turklāt dakterim trīcēja rokas un man likās, ka viņam bija paģiras, tāds serviss nebija gluži tas uz ko cerēju. Dakteris ieteica veikt krūšu palielināšanu ar implantiem, sakot, ka tas manu problēmu atrisinās. Rezultātā tas neko neatrisināja, man bija lielas krūtis, kuras ātri nokarājās, izveidojas strijas, jo izvēlētais implants bija par smagu, turklāt bija milzīga alveola (kas pirms operācijas man nebija). Konsultācijas laikā dakteris man neko nepastāstīja, kā ir kad liek implantus zem dziedzera, zem muskuļa, kā izskatīsies ja taisa krūšu pacelšanu, kā būs, ja netaisa. Īsāk sakot uztaisīja uz ātro, lai ātrāk dabūtu naudu par operāciju, bez starpības kādas ilgtermiņa sekas sievietei būs no viņa manipulācijām. Par to, ka ir jānogaida vismaz pus otrs gads pēc krūts barošanas līdz operācijai, jo audi vēl ir mīksti (rezultāts neturēsies kā nākas), dakteris vispār noklusēja tikai gribēja ātrāk vienoties par operācijas datumu.
Protams, mana vaina, ka es uzticējos šim ķirurga, kas man arī dārgi maksāja, pēc tam to visu pārtaisīt pareizi, pie laba ķirurga, kas deva tiešām gaidīto rezultātu. Silti neiesaku nekādas manipulācijas veikt pie Feldmaņa! Lūdzu, padomājiet divreiz, un pievērsiet uzmanību visiem "sarkaniem karogiem" jau konsultācijas laikā, lai nepieļautu manas kļūdas. No sirds iesaku pirms piekrist operācijai aiziet arī pie citiem speciālistiem uz konsultācijām. Feldmanim nav nekādas intereses par pacientu, nav profesionālās ētikas, rodas sajūta, ka viņš strādā uz apjomu nevis kvalitāti.

21.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (3)

P Palīgs neskaidrajiem 21.09.2022

Foto lūdzu studijā, lai varam novērtēt.

T taisnibascinitajs3 21.09.2022

Dzemdībās krūtis uzsprāgst, pirmā dzirdēšana.

P PatiesiibasMeka 22.09.2022

No dzemdību galda uz pupu likšanas galda, bet vainīgs doks, jo nepastāstīja, ka tā nevar. Loģiskā domāšana sabiedrībai ir mirusi. Āmen!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes