www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionali arsti

Dr.Beinerta klinika - Neprofesionali arsti

Sveiki!

Nevēlos teikt, ka pilnīgi visi ārsti ir slikti Dr.Beinerta veterinārajā klīnikā, bet tomēr iesaku kārtīgi pārdomāt pirms uz turieni doties. Tur strādā jauni studenti, kuriem vēl trūkst pieredzes, manam sunim apgriežot nagus divus no tiem nogrieza par īsu un sākās asiņošana. Protams, nauda tik un tā par to bija jāmaksā. Savukārt, kad devos ar jūrascūciņu pie ārsta uz apskati, mani iesauca kabinetā, kurā es (goda vārds nepārspīlēju) nostāvēju ~35min, jo ārsts visu laiku sarunājās ar savu asistentu. Beigās neizturēju palūduz, lai man atdod dzīvnieka slimības vēsturi un devos prom. Kā arī sunim bija nabas bruka, kura bija steidzami jāoperē. Viens no dakteriem pateica, ka viss ir kārtībā - pāries. Pēc nedēļas aizvedu suni uz apskati un jau cits dakteris no tās pašas klīnikas pateica, ka operācija ir nepieciešama steidzami. Katrs dakteris tajā klīnikā saka kaut ko citu.

Vienkārši esiet uzmanīgi!

B

A ALEX 27.11.2010

Šajā klīnikā - "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) strādā praktikanti - studenti, sajēgas par dzīvniekiem (kaķiem un suņiem) un to ārstēšanu nav vispār! Cik saprotu arī algas praktikanti tur nesaņem, ne par ko arī neatbild!!!
No trijiem jauniešiem, kas tur bija apģērbušies halātiņos neviens neko nejēdza, skatījās tikai viens uz otru - pilnīgi idioti!!!
Man ļoti paveicās, ka atradu labu speciālistu ar lielu pieredzi citā klīnikā, savādāk kaķis būtu nomiris no vīrusa.
Visiem iesaku pirms doties uz klīniku "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) padomājiet, kam Jūs uzticēsiet savu mīluli!!!
Tagad ir atvērušās ļoti daudz klīnikas, JUMS IR IZVĒLE!!!

O osvalds 14.03.2011

Loti neprofisionalie arsti. No sakuma kakim uztaisija narkozu, bet tikai pec tam prasija parakstities, ka esmu ar mieru. Tipa kakis var nomirt. Kad uzprasiju kapeic japarakst jau pec injekcijas vel saka blaut stulba vecene. Uz turieni to4na vairs nebrauksu.

V vetiņš 01.04.2011

Osvald - tu tiešām esi tizls vai vnk izliecies..?
Tas, ko tu te gurdi dirs - tīrākais bullSHIT. Visi paraksti ir no sākuma, tikai pēc tam konultējas ar cilvēku, vai viņš vsp grib operāciju. Tāpēc piever muti un nedirs par to, kur vispār pat neesi bijis.

A Aina 19.09.2011

Diemžēl arī man ir bēdīga pieredze. Aizvedu uz turieni kaķiti pēc traumas, vajadzēja operēt. Attieksme it kā laba, operāciju veica viss OK. Bet man neko nepastāstīja par aprūpi pēc operācijas -kas jādara, kam jāpievērš uzmanība, kādā gadījuma jāgriežas pie ārsta utt. un mans kaķītis pēc 3 dienām nomira. tas bija pats foršākais kaķītis pasaulē!

P patroness 30.10.2013

Brīdinājums tiem, kuri kādreiz uzdos vai saņems jautājumu: „Uz kuru veterināro klīniku vest savu mājas mīluli?”
- Tev patīk pasakas? Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
- Tev nav kur likt naudu? – Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
- Tev patīk raizes un stress? Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
Pagājušajā nedēļā mūsu mazais kucēniņš iekļuva ķibelē. 1dienas vakarā viņai kļuva slikti, kā rezultātā 2dien devāmies uz Dr. Beinereta (jeb slaktēšanas un krāpšanas) veterināro klīniku. Sākumā priecājāmies, ka mūs pieņēmis pats klīnikas guru - Jānis Beinerts. Mums uzstādīja diagnozi, ka mazulīte apēdusi kaut ko ķīmisku – kuņģītis un zarnas apdegušas (rādīja mums rentgena bildi un deva skaidrojumus). Ārstēšanas procesā tika veiktas analīzes, kur rādītāji (īpaši tie, kas saistīti ar aknām) bija augstāki par normām. Beinerta kunga secināja, ka viņa domas apstiprinājušās – apēsts kaut kas ķīmisks. Jāpiebilst, ka katru dienu suns jutās sliktāk, kā arī proporcionāli tam pieauga rēķins. Katru dienu kaudze antibiotikas, manipulācijas, rentgeni, analīzes. Tā kā sekojam cītīga sava suņa gaitām, nespējām saprast, kur mazā lācene ir tikusi pie kaut kā ķīmiska. Bija doma par to, ka jaunā barība varēja izraisīt vemšanu un pampumu, tomēr Beinerts šo versiju izslēdza, atgriežoties pie saviem iepriekšējiem apgalvojumiem. Gāja dienas, sunītim kļuva sliktāk, baidījāmies, ka viņa nomirs. 5dien nonācām pie secinājuma, ka suņuks jāparāda citiem ārstiem. Tajā pašā dienā tik un tā aizvedām sunīti, lai tiktu veiktas vajadzīgās procedūras. Lūdzām, lai klīnikā sagatavo izrakstu, analīžu rezultātus un rentgena uzņēmumus, jo dosimies uz citu klīniku. Lai gan stāvoklis nebija (!) uzlabojies, pēkšņi Beinerts pavēstīja, ka ārstēšanās var tikt uzskatīta par pabeigtu. Uzdodot jautājumus par sunīša stāvokli, man tika palūgts neuzdot jautājumus (???), jo uz jebkuru manu jautājumu viņam būtu jāatbild ar pašu sliktāko. Vakarā devāmies uz LLU Veterināro klīniku Jelgavā. Uztraucāmies, teicām, ka viņa pēc Jāņa Beinerta vārdiem ir apēdusi kaut ko ķīmisku, ir apdegums utt. Cienījamā dakterīte bija neizpratnē, jo analīzes taču nebija veiktas pirmajā dienā, tāpēc loģiski, ka rādītāji būs augstāki, norādot uz antibiotiku lietošanas faktu. Apskatot rentgena uzņēmumus, apdedzinātais kuņģis izrādījās vesels un pilnīgi parasts, bet tukšs kuņģītis– suņuks bija vēmis, tāpēc tas bija sarāvies, ko varēja arī konstatēt attiecīgajā uzņēmumā. Ārste ieteica nedot zāles (piebildīšu, ka viņa nesaprata, kāpēc tika dotas konkrētās zāles, kā arī kāpēc tik lielā daudzumā) un paskatīties, kas notiks. 6dien un 7dien saņēmām informāciju, ka viņa jūtas daudz labāk, ir apetīte, apātiskums ir novērts. 1dien vakarā saņēmām dzīvespriecīgu sunīti, kas nemaz neatgādināja to suni, ko atdevām 5dien klīnikā. Dakterīte teica, ka visticamāk tā ir bijusi pavisam parasta alerģiska reakcija visticamāk no iepriekšminētās barības.
Mūsu sunītim ar nodomu tika uzstādīta nepatiesa diagnoze, lai mērķtiecīgi no mums izspiestu naudu. Nepareizie medikamenti un manipulācijas padarīja stāvokli tikai sliktāku, kā rezultātā mēs atgriezāmies šajā slakterklīnikā. Jo sliktāk sunītim, jo vairāk viltus procedūru var veikt. Pēc šī gadījuma palasījām atsauksmes – vairākiem šīs klīnikas klientiem ārstētas kaites, kas neeksistē. Nāves gadījumi notiek visu laiku. Žēl, ka uzreiz neaizvedām mūsu mazuli uz citu klīniku. Būtu ietaupījuši rūpes, laiku, naudu un pašu galveno – stresu un veselību sunītim.
Viss ir labs, kas labi beidzas - tagad mazā smaida, ļepato pa māju un smīdina mūs. Milzīgs paldies lieliskajiem Jelgavas ārstiem, bet, kas attiecas uz Jāni Beinertu un viņa izspiešanas un slakterklīniku – zeme ir apaļa.

S sandraleit 16.01.2014

Ja Juus patieshaam miilat savu maajdziivnieku, nevediet vinju uz Beinerta kliiniku.
Aizvedu uz Beinerta kliiniku savu kakji, jo man likaas aizdomigi ka kakjis saacis sliktaak eest un dzert, tachu, man nebija aizdomas par noko kritisku. Dr. Beinerta kliinikaa kakjim tika panjemtas asins analiizes. Dakteris, kas tajaa dienaa dezureja man teica, lai zvanu naakamajaa dienaa un pajautaaju par rezultaatiem. Taa arii izdariiju. Man atbildeeja, ka analiizes ir sliktas (visi aknu raadiitaaji daudzreiz paarsniedz max. pieljaujamos) un ka ir nepiecieshams peec iespeejas aatraak ierasties kliinikaa. Ierodoties kliinikaa man lika saprast, ka ceriibu praktiski nav un ka taa ir saindeeshanaas!!! Es tomeer centos nedeelju aarsteet kakji pie D. Beinerta, tachu dziivnieka staavoklis ar katru dienu tikai pasliktinaajaas, liidz peedeejaa reizee, kad biju pie vinjiem kliinikaa man Dr. Beinerts teica, ka neko nevareeshot daiit un uz kakji pat nepaskatiijaas... uz manu lugumu vismaz paliidzeet pabarot kakji ar vinju pashu izrakstito skjidro bariibu Dr. Beinerts atbildeeja, ka varbuut labaak tomeer bada dieeta!!??? Par ko es vienkaarshi biju shokaa!!!
Paprasiiju analiizu izrakstus, kurus man dakteris iedeva un sarakstu ar injiceetajiem medikamentirm tuulinj pat steidzos uz kliiniku kas atrodas Candera ielaa 4, Riigaa. Liels paldies shiis kliinikas personaalam par atsauciibu un paliidziibu. Vinji pienjeema muus aarpus rindas un neizsakaami paliidzeeja. Kakja staavoklis bija ljoti kritisks. Candera kliinikaa vinju izglaaba, tagad kakjis ir dziivesprieciigs, atguvis speekus, atsaacis eest.