www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Neprofesionali arsti

Dr.Beinerta klinika - Neprofesionali arsti

Sveiki!

Nevēlos teikt, ka pilnīgi visi ārsti ir slikti Dr.Beinerta veterinārajā klīnikā, bet tomēr iesaku kārtīgi pārdomāt pirms uz turieni doties. Tur strādā jauni studenti, kuriem vēl trūkst pieredzes, manam sunim apgriežot nagus divus no tiem nogrieza par īsu un sākās asiņošana. Protams, nauda tik un tā par to bija jāmaksā. Savukārt, kad devos ar jūrascūciņu pie ārsta uz apskati, mani iesauca kabinetā, kurā es (goda vārds nepārspīlēju) nostāvēju ~35min, jo ārsts visu laiku sarunājās ar savu asistentu. Beigās neizturēju palūduz, lai man atdod dzīvnieka slimības vēsturi un devos prom. Kā arī sunim bija nabas bruka, kura bija steidzami jāoperē. Viens no dakteriem pateica, ka viss ir kārtībā - pāries. Pēc nedēļas aizvedu suni uz apskati un jau cits dakteris no tās pašas klīnikas pateica, ka operācija ir nepieciešama steidzami. Katrs dakteris tajā klīnikā saka kaut ko citu.

Vienkārši esiet uzmanīgi!

B

S sab 23.02.2009

Tur strada slepkavas.

M maris 23.02.2009

Neprofisionali arsti, kuriem nerup dzivniecins-bet gan bizness, vini neko negrib palidzet-vienigais ka noslepkavot, to gan vini prot, neiesaku tur vest savus milulus, ja vini bus slimi, paliksiet bez naudas, bet ar nopitnam kaitem -dzivniecinu noslepkavos

A Ance 02.03.2009

Zinu, ka tur strādā arī studenti, bet vienmēr eju tikai uz turieni. Patīk attieksme un maniem dzīvnieciņiem vienmēr ir palīdzējuši izcili!

H Harmonija 02.03.2009

Kaut kur jau tiem studentiņiem praksē ir jāiet...Ko tu padarīsi, pieredze jau vienas dienas laikā nerodas.Dīvaini gan, ka nemāk sunim nagus apgriezt, pat es bez veterinārās izglītības nagus varu perfekti apgriezt jebkuram suni, protams, ja viņš nepsiho un neārdās kā nenormāls.

L Loreta 02.03.2009

Attieksme tajā vet-klīnikā ir laba, bet ir gadījumi, kad pietrūkst pieredzes vai zināšanu. Nesaprotu, kā sunim vispār var apgriezt nagus, kaķim viss skaidrs- caurspīdīgs nags, visu var redzēt, bet suņiem, brrr, melns nags, ej nu saproti!!

Mamma 03.03.2009

Trusiiti tu students? Man Beinarta kliinikaa patiik daktere Rutinja un vinjas meita. Sen tur nav naacies iegriezties, domaaju tikai labi speciaalisti straadaa pie Dr. Beinarta.

H hmm 03.03.2009

Nu divas reizes tur ir vesti divi dazadi suni, un abas divas reizes pec klinikas apmeklejuma tie ir nomirusi (tas gan bija saistiba ar komplikacijam pec operacijas).. Varbut sakritiba, nevar jau vainot vienmer kliniku.. bet nu ta sanaca abas reizes.. sapigas atminas.. negribas tur savu miluli vairs vest..
Kautgan attieksme tur laba.. un ari telpas patikamas!!!

O Oskars 17.03.2009

Nu tad nevajag suni pa rokām ucināt, bet ļaut skraidīt pa zemi, tad arī nagi normāli nodils.

Mamma 17.03.2009

Dr. Beinarta klinika ir laba un cenas ir atbilstosas, bet specialisti zinoshi un iejutigi.

K Kadus 06.04.2009

Jebkurā vet klīnikā tā var gadīties, es par nagu griešanu, jo tur strādā tikai cilvēki un netīšām tā var gadīties, tā nav traģēdija. Dažreiz gadās, ka sunim vai kaķim grūti nogriezt nagus, jo tā robeža līdz dzīvnagam ir slikti saredzama...sviests nevis sūdzība!!!

V Vija 19.05.2009

Šajā klīnikā ārstēju savu suni kopš 2002.gada pie dr. Tatjanas Tīrmanes.Visas diagnozes bija noteiktas pareizi, visas ārstēšanas bija sekmīgas, tāpēc iesaku arī citiem ārstēt savus dzīvniekus pie šīs ārstes.

Mamma 19.05.2009

Nu ko tu muldi! Paskat ar kadu dzipu Beinarts brauc! Tas par godigu naudu nopelnits?

A anna 23.05.2009

Andra, kas tavuprāt ir godīga nauda?

B Braucēja 06.09.2009

AKCIJA! Nevēlos apstrīdēt ārstu ārstēšanas metodes, bet atieksme tur ir "labā".Manam kaķim bija izkritusi taisnā zarna.Aizvedu, sašuja, atbraucām mājās, nākamā dienā skatos, ka viņa nevar pa "lielam" nokārtoties.Sašūts tā ka nekas nenāk ārā.Vedu atpakaļ, un tad sākās manas "profesijas pārkvalificēšanās".Daktere liek man paturēt kaķi, es turu...viņa pēkšņi bez cimdiem atgriež šuves, protams tur ārā iznāk viss ko nevarēja izspies+vēl tā zarna.Pēctam viņa manā klātbūtnē ar pirkstu paņem un iebīda to zarnu atpakaļ.Neēsmu jau nekāda princese, bet pateikt jau nu varēja, ka man vajadzēs asistēt zarnu rekonstrukcijā.No tā skata, gandrīz visu tur apvēmu, turklāt dabuju vēl dzirdēt "patiesību par sava kaķa audzināšanu", jo viņš lūk nenormāli bļāva.Ja nu kāds vēlas piedzīvot asas izjūtas D.r.Beinerta klīnikā, laipni lūgti, tas jums izmaksās nieka 50Ls.Līdzi ņemiet labu garastāvokli!

M margarita 04.11.2009

Nevediet slimus dzīvnieciņus sestdienās un svētdienās, kad dežūrē slepkava Ruta.
Pēc viņas iedotām zālēm, sunītis nākošajā dienā nomira.

J Joka 05.06.2010

Esmu tur bijusi reizes 5, ar dažādiem dzīvnieciņiem un dažādām likstām, nevaru sacīt nevienu sliktu vārdu par šo klīniku viss bija pēc augstākā līmeņa.

L Lora 13.07.2010

Jeb kur, bet tikai NE pie Beinerta !!!

viziite 8, - ..rentgens 8, - ... un reekjinieties ar izdomaataam diagnozeem, kas jums buus jāārstee ! Jo juus tachu miilat savu dziivnieku !
NEĻAUJATIES KA JŪS APČAKARĒ !!!

L Laura 03.10.2010

Klinika strāda redakcija ista maita Ilona...Tik stulba sieviete...

pret kientiem izturās ka pret tadiem Su***
man jau pirmajā reize atnākot uz kliniku par administratori rādas looti slikts priekštats...Bet viens gan ir pluss tur strāda labs Veterinārarsts Ingus viņš ir loti saprotoš un izpalidzigs.
savu darbu dara ar godu man patīk šis Veterinararsts...

A annele 03.10.2010

nju vienam patīk meita otram kleita, viens iet pec palidzības otrs pēc kautkā cita...:) štruns pa dzivnieku galvenais ka veterinarārsts ir smuks:D

M Maija 18.10.2010

Par Dr. Beinertu varu teikt tikai to labāko, tāpat par dakteri Ingu (piemirsu uzvārdu). Viens otrs no personāla gan ir mazliet dīvainītis, bet 100% labi jau nebūs nekur...