www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Vetārsti slepkavas

Dr. Beinerts - Vetārsti slepkavas

Mīļie cilvēki! Nekad mūžā savu dzīvnieciņu nenesiet ārstēt uz "Dr.Beinerts" Rīgā, Ģertrūdes 101, jo tur strādā "kaktu dakteri", kurus citur neņem pretī, kuri neprot noteikt pareizo diagnozi un veikt nepieciešamo ārstēšanu. Klīnikas darbiniece savas nezināšanas dēļ mūsu kaķītim ieteica prettārpu tabletes (kuras uz to brīdi, kā vēlāk izrādījās, kaķiem nedod), ar nosaukumu PRATEL dubultā devā. Kā rezultātā, kaķītis smagi saindējās. Šī iemesla dēļ atkal vērsāmies šajā klīnikā, tika paņemtas analīzes. Izrādās uz laboratoriju analīzes nosūta tikai tad, kad ir savākts pietiekams daudzums, un viņiem nospļauties, ka dzīvnieks mirst un analīžu rezultāti ir steidzami. Prātam neaptverami ir tas, ka nākošā dienā saņemtās analīzes ārste izskaidro kā labas, lai gan kaķītis ir ļoti smagā stāvoklī... Ceram, ka ne par vēlu esam vērsušies citā vetklīnikā, kurā no rīta ņemtās analīzes ir zināmas jau pusdienlaikā. Tās bija pilnīgi pretējas Beinertā veiktajām. Šobrīd rit ārstēšana, kurai iznākumu vēl nezinām, jo stāvoklis ir smags Dr.Beinerta klīnikas "ārstēšanas" rezultātā.

A ALEX 27.11.2010

Šajā klīnikā - "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) strādā praktikanti - studenti, sajēgas par dzīvniekiem (kaķiem un suņiem) un to ārstēšanu nav vispār! Cik saprotu arī algas praktikanti tur nesaņem, ne par ko arī neatbild!!!
No trijiem jauniešiem, kas tur bija apģērbušies halātiņos neviens neko nejēdza, skatījās tikai viens uz otru - pilnīgi idioti!!!
Man ļoti paveicās, ka atradu labu speciālistu ar lielu pieredzi citā klīnikā, savādāk kaķis būtu nomiris no vīrusa.
Visiem iesaku pirms doties uz klīniku "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) padomājiet, kam Jūs uzticēsiet savu mīluli!!!
Tagad ir atvērušās ļoti daudz klīnikas, JUMS IR IZVĒLE!!!

H Harmonija 01.12.2010

Cik man zināms, tad praktikanti atrodas Jelgavas vetklīnikā, jo tā ir tieši blakus universitātei.
Bez tam arī tāds Dr.Drapče kādreiz bija tikai praktikants, kur tad lai viņi to pieredzi iegūst?

S Stanislavs 24.01.2011

Уважаемые, коллектив клиники и доктор Бейнерт! Моя семья и все многочисленные друзья пользуются услугами Вашей клиники на протяжении многих лет.Только благодаря проффесианализму клиники мы сохранили здоровье наших домашних животных и получили ответы на труднейшие диагнозы по состоянию здоровья наших питомцев: это и крыска Лорька и кот Грей и собака водолаз Малыш.Сегодня в наше трудное время я пробовал обращаться к услугам других ветеринарных клиник и понял, что нам повезло только с клиникой доктора Беинерта.Самое современное оборудование, многочисленные медицинские препораты, прекрасное обслуживание и главное решение любых вопросов по здоровью наших животных!

S Signe 15.02.2011

Beinarta klīnika- tikai iekasējam naudu!

Šodien aizvedām suni uz Beinarta klīniku un sunim paņēma analīzes. Parasti ja analīzes veic uz vietas tad par materiāla noņemšanu nav jāmaksā papildus, protams, ne jau Beinarta klīnikā! Papildus seši lati (nevis pieci kā cenrādī) ir par analīžu noņemšanu, šajā klīnikā ļoti patīk naudiņa, ejiet kaut kur citur, šī nav laba vieta ārstēt dzīvnieku, jp ārstam tikai skaitītājs galvā!!! Administratore ir nelaipna.

K kitija 12.02.2012

Sveiki . man ie 15 gadu
Pirmo reizi uz so kliniku aizgaju 10.01.2012 ap pulk.23.40
Sakara ar to ka gaju pastaigaties ar saviem trim suniem 2 lieli un 1 mazins bezskirnes sunuks, bijam kadus 100 m attaluma no savas majas rigas centra E.B.Upisu iela. kad peksni mums no prieksas metas virsu ta saucamais cukusuns, mazais Rokijs nobijas un izmuka, vins parskreja pari celam, vinam pakal dzinas sis svesais suns . kad mans mazais milulis gribeja skriet atpakal pie manis vinam virsu uztrieas masina. :( Tas vis notika mana acu prieksa !!!
sunuks pats uz 3 kajam aizskreja uz majas Kapnu telpa bija pilna ar asinis - sunukam bija norauta pus pakal kaja un laui kauli. svesa sunu saimniece pati uzreiz ar visu savu suni aizmuka un masina aizbrauca talak itka nekas nebutu noticis.
Kad aizvedam sunuku un Dr.Beinarda kliniju mums nacas nedaudz uzgaidit. Kad mus pienema sunukam uzreiz salaida pretsapju zales un zales lai norimtu ainosana Taja vakara mes vinu arstajam stacionara, sistemas vinam laida lidz 6 rita
nakamaja rita kad aizgaju jau likas ka vinam gals klat, ta ari arsti teica
Tad nu es diendiena ik pec stundas gaju uz Beimarda kliniku lai atvieglotu sunuka nomakto sirsninu . kaveju pat skolu . 13.01.2012 vinam taisija operaciju 23.35. operacija noriteja veselu stundu..visu to laiku es atrados klinika jau no 22.30 biju klat kad vinam laida narkozi .
ilgi vel pectam staigajam uz kliniku .
Tada vel pat ejam .
Tas vis ir atmaksajies, mans sunuks ir dzivs un atkal spelejas ar parejim majas iemitniekiem :) vins ir laimigs

Kopa mums tas vis izmaksaja tikai 125.07 sant ( operacija + 4 dienas stacionars + visas dziedejosas smeres + suvs + 5 infuzija un katra reize 7 sprices ar antibjotikam, vitaminiem u.t.t +6 sprices antibjotikas ko iedevavel uz majam )