www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Vetārsti slepkavas

Dr. Beinerts - Vetārsti slepkavas

Mīļie cilvēki! Nekad mūžā savu dzīvnieciņu nenesiet ārstēt uz "Dr.Beinerts" Rīgā, Ģertrūdes 101, jo tur strādā "kaktu dakteri", kurus citur neņem pretī, kuri neprot noteikt pareizo diagnozi un veikt nepieciešamo ārstēšanu. Klīnikas darbiniece savas nezināšanas dēļ mūsu kaķītim ieteica prettārpu tabletes (kuras uz to brīdi, kā vēlāk izrādījās, kaķiem nedod), ar nosaukumu PRATEL dubultā devā. Kā rezultātā, kaķītis smagi saindējās. Šī iemesla dēļ atkal vērsāmies šajā klīnikā, tika paņemtas analīzes. Izrādās uz laboratoriju analīzes nosūta tikai tad, kad ir savākts pietiekams daudzums, un viņiem nospļauties, ka dzīvnieks mirst un analīžu rezultāti ir steidzami. Prātam neaptverami ir tas, ka nākošā dienā saņemtās analīzes ārste izskaidro kā labas, lai gan kaķītis ir ļoti smagā stāvoklī... Ceram, ka ne par vēlu esam vērsušies citā vetklīnikā, kurā no rīta ņemtās analīzes ir zināmas jau pusdienlaikā. Tās bija pilnīgi pretējas Beinertā veiktajām. Šobrīd rit ārstēšana, kurai iznākumu vēl nezinām, jo stāvoklis ir smags Dr.Beinerta klīnikas "ārstēšanas" rezultātā.

B Blusa 28.09.2008

Es arī neiesaku vest dzīvnieciņus ārstēt uz "Dr.Beinerts". Klīnīkai veikts eiroremonts, bet apkalpošana kā Padumju laikos.

V Vija 08.10.2008

Mana pieredze atkal bija saistībā ar nepārtrauktu ārsta apmeklējuma maksas iekasēšanu. Kaķim tika kontstēta problēma, kuras sakarā man tas bija jāved ik dienas uz procedūrām - sistēmu. Katru dienu par šo manipulāciju tika ieturēta maksa (ko es arī saprotu) + katru dienu kāds cits ārsts ieturēja maksu par vizīti tikai tāpēc, ka apjautājās, kā kaķītis šodien jūtas. Man jautājums - kada te vizīte, ja diagnoze jau konstatēta 1.jā reizē un ārstēšanās kurss jau skaidrs? Turklāt maksa tika ieturēta kā par pirmreizējo vizīti - jo katrs no ārstiem tak kaķi redzēja pirmo reizi:( Tikt "pa taisno " uz procedūru nav iespējams - jāiziet cauri ārsta kabinetam un tā katrs tik apjautājās un desmitnieciņš kabatā.

S sanita 14.11.2008

Es arī esmu negatīvās domās par šo klīniku.Aiznesu savu jūrascūciņu uz šo klīniku un rezultātā zaudēju savu mīluli un kaudzi naudas.Bija itkā saēdusies speciālos augļu kociņus, no kuriem uzpūtās vēderiņš, teica, ka nekas traks un sarakstīja čupu ar zālēm.Otrā rītā mans dzīvnieciņš nomira, kura rezultātā tika izdoti gandrīz 5o lati par velti!

K Katans 16.12.2008

Nu nezinu, kā citiem ir gājis, bet spriežot pēc komentāriem - briesmīgi.
Man gan pretenziju nav pret Dr. Beinarta klīnikas kolektīvu. Aizvedu pie viņiem savu 6 mēn veco kucēnu ar kautkādu traku vīrusu - īsti nezinu kas tas bīja pa draņķi, bet vakarā vēl viss kārtība a no rīta knapi kustas. Dr. Beinarta klīnikas ārsti 2 dienu laikā izārstēja. Nu jau sunim 2 gadi un vesels kā rutks!

M marika 24.12.2008

Voobashe klinika uzhasnaja! Tam NET specialistov, kotorije voobshe shto to ponimajut v lechenii zhivotnih! Ja tozhe otdala tuda ptichku vnadezhde, shto vilechat. Na samom dele ptichka otravilasj (ljubila pokapatjsja v gorshkah s zemljoj i najelasj udobrenija) mi ob etom ne znali i otvezli v etu kliniku, vnadezhde, shto pomogut. A oni svolochi vipisali multivitamini!!! KOZLI!!! Cherez 2 nedeli u menja ptichka umerla! DA, klinika oborudovana po evrostandartu, NO ONI NE UMEJUT POSTAVITJ DIAGNOZ! JA NIKOMU NE SOVETUJU IDTI V ETU KLINIKU! ONI NE ZNAJUT KAK POMOCH VASHEMU PITOMCU! sHTOB EJO ZAKRILI NAFIG!!!

M marika 24.12.2008

Da, i deneg oni tjanut po polnoj programme!!! Vipishut samije dorogije lekarstva, kotorije kupitj mozhno toljko u nih!!!

A anna 22.02.2009

Marika! A pochemu togda zdala 2 nedelji i smotrela kak tvoja ptichka umerajet?Strannaja hazaijka..Drugije hazaiva bi druguju kliniku poiskali..

M Murka 23.02.2009

V nashih klinikah ne umejut lechitj ptichek, homjachkov, morskih svinok, jascheric i drugih ekzoticheskih zhivotnih. Maksimum-sobak i koshek, i to eto esche spornij vopros. A s ostaljnimi zhivotnimi nado obraschatsja v kliniku pri zooparke i toljko tuda, esli ne hotite vikinutj na veter denjgi i poterjatj svoego pitomca.

I Irina 23.02.2009

Диагноз собачке поставили неправильно, вследствие чего назначили некорректное лечение, которое вызвало обострение настоящего недуга. Сказали, приходить и "назначим новое лекарство".

Перед смертью питомца вызвали знакомого ветеринара, сказал, что такая болезнь не вылечивается, ни за какие деньги. И ветклиника об этом знала, и просто удерживала в качестве клиента..

M MāraRozenberga 04.03.2009

Pēc šiem komentāriem nezinu, ko domāt.. Vienreiz, pirms kādiem 3 gadiem, arī biju aizvedusi savu kaķenīti uz šo klīniku. Neko sliktu nevaru teikt. Taču šobrīd mani uztrauc tas, ka kaķenei jāveic piena dziedzera operācija, bet nezinu, kur griezties... Ja kādam būtu kāda pozitīva pieredze, varbūt, varētu tajā dalīties.

I irina 05.03.2009

nu ja es4o nemogu ne4ego ploho skazatj pro etu kliniku..po vidu, mne o4enj ponravilisj vra4i..
ja svoego s4eno4ka no4ku privezla prismerti..bistro sdelali vse analizi..i postavili diagnoz..lezhala v kliniki soba4ka 3 sutok..na 4etvjortie ejo mi uzhe zabrali zdorovuju..ja o4enj blagodarna vra4am..ja vse eti tri dnja bila v boljnici i smotrela kak vra4i otnosjatsja k zhivotnim ...mne o4enj ponravilosj..teperj toljko tuda i hozhu..
u menja estj es4o vzroslaja sobaka..u nejo alergija, kozhnoe zabolevanie, mi vodili ejo sna4alo v druguju kliniku, tam vra4i dazhe ukola bojalisj sobake sdelatj..nezdelali nikakih analizov vipisali doroguju dietu..nesporju sipj pro6la, no etim kormom posadili ej pe4enj..otveli mi k doktoru beinertu..i nam vipisali vitamini i praveljnuju dietu...tak 4to ne4ego plohogo pro etu kliniku skazatj nemogu..
vra4i tozhe ljudi vprave oshibatsja, i ne nado dovoditj svoih zhivotnih do poslednego, nado pro pervom nedugi vesti k veterinaru..a esli vi somnevaetesj v klinike to 4to nepraveljnij diagnoz to nado obratitsja v neskoljko veterinarih klinik..
i v etom slu4ae nenado zhaletj deneg, vedj ot vas zavisit ego zhiznj

K Kasiere 2 28.04.2009

Patiesībā, šai klīnikai nav ne vainas, ir redzētas arī daudz sliktākas. Arī mans 4 gadus vecais sunītis tur pabija, apkalpojas mūs ļoti kvalitatīvi. Iedeva narkozi, uztaisīja rentgenu un tad arī pateica diagnozi. Ārsts visu ļoti sīki un smalki paskaidroja, izskaidroja arī to kāpēc ir nonākts līdz šādam stāvoklim, un, protams, nozīmēja ārstēšanu ar zālēm. Padārgi gan tas viss mums izmaksāja, toties mīlulim jau nākamajā dienā bija kļuvis nedaudz labāk, un tagad vispār spriņģo kā jauns kucēns. :)

S sab 25.08.2009

С автором не соглашусь. У нас два котёнка и овчарка. Сколько раз обращались, столько раз оставались довольными. Просто надо самим проявлять инициативу, если чем-то не нравится обслуживание. Без моего ведома ничего животным не делали, всё под моим чётким контролем, так как прежде всего я заинтересованное лицо в том, чтобы мои питомцы поправились.

S sintija 30.10.2009

Es aizvedu savu suni, 4 kg smags tibetas spaniels, kuram vienkārši sāpēja vēderiņš jo bija aizcietējums... bet tur teica ka anaizes jānodod... un tur vēl viss kas.. sarakstīja zāles.. par visu atdevu ap 50 Ls... bet neko īpašu tā arī neizdarīja...
Cenas tur tiešām ārprātīgas! Tāda sajūta ka to vien grib kā nokāst naudu

S smartlady 18.11.2009

Gribu pastāstīt kā man izgāja ar manu mīļo toyterjera šķirnes kucēnu, viņš bija saindējies kad tūlīt pēc tam vedu viņu uz šo slavenno klīniku, kur viņam gribēja tīrīt kuņģi un uztaisīja tādu narkozi, k
a rezultātā mans puisītis nomira, nezinu vai tā bija viņu vaina, vai arī neizturēja sunīša mazā sirsniņa, bet tā notika, vienīgais varu teikt tā ka tur ņem lielu naudu par visām manipul
acij
am un visām problēmām kā risinājumu dod narkozi, neatrodot manuprāt īsto problēmas cēloni.

E Elza 23.12.2009

Man arii ir slikta pieredze ar dr.Beinerta kliiniku.
Naudas kaaseeji peec pilnas programmas. Labi, ka mani dziivnieki ir izdziivojushi peec izdomaataam diagnozeem ko pie vinjiem tur aarsteejaam un paguvaam aiztiities dziivi.
Atradushi esam zoo daarza tuvumaa labu aarsti .. dr.Drapče ... kaa Dieva suutiita.

V vienano... 15.01.2010

Klīnika kā klīnika... žēl protams dzīvnieciņu, bet ko tur padarīsi????

Y yy 11.10.2010

Sama bila tam ne raz. vo-pervih, uzhasnoe otnoshenie k hozjaevam pitomcev.. vsjo tak grubo i nevezhlivo, bez ponimanija. vo-vtorih, u menja tam ugrobili i krisku9dekorativnuju) i koshku... a moj znakomij mne rasskazal, chto on tam bil: vo-pervih, etot Beinerts cenu govorit, posmotrev na cheloveka... vo-vtorih, u nego sobake bilo ploho... on prosto posmotrel na sobaku, (dazhe ne dotragivajasj!!!) i skazal, chto sobake nichem ne pomoch, chto u nejo bioljnie po4ki.. a vsjo zhe bilo horosho.. moj znakomij nashol telefon drugogo vracha, on priehal k nim domoj, prjamo na stole prooperiroval sobaku, okazalosj, chto pjosik prosto proglotil igrushku!!! kakoj zhe eto vrach??????

L Linda 11.10.2010

diemžēl jāsaka, ka arī man ir TIKAI slikta pieredze ar šo klīniku! diemžēl tā ir vistuvākā mājām un, ja rodas kas neatliekams vakarā vai naktī, tad jābrauc uz turieni.

pēdējā reizē, kad tur pabiju, no pārsteiguma šoka nevarēju atiet visu vakaru... ar sunīti spēlējāmies parkā un suns, skrienot pakaļ mantiņai, tā kā izmežģīja ķepiņu vai kaut kā tā, rezultātā mazliet piekliboja. devāmies vakrā uz jau pieminēto klīniku. par "brālīti" neko sliktu nevaru pateikt, puisis, laikam praktikans, bija ļoti pretīmnākošs, atsaucīgs un laipns...tad iegājām pie vetārstes, ieraugot viņu man jau radās nelāga aizdoma, bet nu ok, uzcēla sunīti uz galda, sāka pētīt ķepiņu, rezultātā nekas nekaišs, viss kārtībā, iespējams sastiepa kādu cīpslu... ieminējos, ka gribētu kādus vitamīnus, kaut ko imunitātei sunītim, ...tad viss sākās. uz lapas tika sarakstīti pieci nosaukumi, izskaidrots kā kas jālieto un nosūtīja uz kasi. aizeju, parādu lapiņu... par vizīti 8 LVL, nu ok, neko nekonstatēja, apskatīja pa 3 min (ne vairāk), bet nu darbu jau darīja ok! tālāk kaut kādas tabletītes (5 gab), 1.5 LVL - ok. un tad sākās pats interesantākais, vieni v itamīni LVL 25, otri LVL 23 un trešie 15 LVL, kopā jāmaksā LVL 72.50!!! es vienkārši šokā!!! nakad nežēloju neko sunim un vēl jo vairāk netaupu uz veselības rēķinu, bet nu šis bija mazliet par traku. iespriekšējā reizē bija aptuveni tas pats par NEKO!!!rezultātā paņēmu tikai kaut kādus kompleksos vitamīnus un samaksāju LVL 24.5 par produkciju, ko viņi paši ražo. nevaru saprast vai izskatījos pēc idiotes no kuras var kāst naudu vai kur ir problēma!?

A ALEX 27.11.2010

Domāju, ka sūdzība pamatota! Šajā klīnikā - "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) strādā praktikanti - studenti, sajēgas par kaķiem un to ārstēšanu = 0!
Man ļoti paveicās, ka atradu labu speciālistu ar lielu pieredzi citā klīnikā, savādāk kaķis būtu nomiris no vīrusa.
Visiem iesaku pirms doties uz klīniku "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) padomājiet, kam Jūs uzticēsiet savu mīluli!!!
Tagad ir atvērušās ļoti daudz klīnikas, JUMS IR IZVĒLE!!!