Dr. Beinerts - slepkavas

Neiesaku nevienam vest savu dzīvnieciņu uz šo briesmīgo klīniku. Aizvedām savu suņuku(krievu toiterjērs 1, 4 gadi), kurš bija sakosts - ārsti uztaisīja rentgena uzņēmumus x2 pēc kā secināja ka ribas nav lauztas, sašpricēja zālis, pie kam vēl ievadot zāles šprice atdalījās un puse no zālēm tika izlieta uz galda. Pēc kāda laiciņa pateica ka stāvoklis ir smags un jāatstāj stacionārā, novērot, teica ka operāciju nevajagot taisīt jo varbūt stāvoklis uzlabosies. Suņu atstājām, zvanījām vakarpusē, teica ka stāvoklis vēl aizvien smags, bet neko nedarīšot, vajagot gaidīt. Zvanījām no rīta un atbildēja ka suņuks ir jau miris! Šoks mums!
Ieradāmies pēc suņuka, samaksājām rēķinu, saņēmām suņuku. Galvenajai ārstei (sieviete gados) jautāju pēc diagnozes, kas bija noticis un kāpēc suņuks nomira, kāpēc netaisījāt operāciju - atbilde šokēja - DIAGNOZE NAV ZINĀMA JA GRIBAT UZZINĀT KAS BIJA NOTICIS JĀTAISA SEKCIJA, BET LAIKAM IEKŠĒJIE ORGĀNI. Vai tas ir normāli ??? Suņuku vedām pie Beinerta jo šajā klīnikā esot rentgena aparāts un bija vistuvākā. Uzskatu ka suņuku varēja glābt ja vien to mācētu !! Šaij klīnikai ir kārtējais pierādījums ka ārsti nespēj risināt un palīdzēt slimajiem dzīvnieciņiem, un kad varbūt tiešām būtu jāapsver vai šī klīnika drīkst darboties tālāk, vai nevajadzētu atņemt ārsta licenci ???
P.S.
Šallīte kuru atstājām suņukam - tika izmesta, tā vismaz apgalvoja ārsti - vai tā arī ir taisnībā ar nav ne jausmas !

K kiviauglis 19.08.2013

Lauze, pie beinterta ved 80% rīgas/rajona dzīvnieku un bieži vien slimības ir tik loti ielaistas, ka dzīvnieku glābt ir grūti, vai neko nevar noteikt neiegūstot analīžu rezultātus, bet bieži vien ārsts paliek kā grēkāzis, slepkava vai nez kas vēl, .

K kiviauglis 19.08.2013

Par tiem 80 proc - tpc ari skaita ziņā sūdzības daudz. Ir tiešām debīli cilvēki. Un domāju ka kādi 5 % varētu būt ārsta vaina, tādā ziņā, ka kko vajadzēja darīt savādāk, bet katrs organisms reaģē savādāk, tā kā you never know. Dzīvnieks var aiziet aizsaulē arī ar minimālo narkozes devu

S slaiks 20.08.2013

Varu teikt tikai to labāko. Mums gan vaina nebija liela, bet ļoti patika attieksme. Rūpīga, saprotoša, iejūtīga un atsaucīga. Visu sīki izstāstija par tālākajām darbībām. Tiešām dzīvnieku draugi.
Un tas viss 21:00 vakarā, kad ārsti varētu būt noguruši.
Tiešām liels paldies, kolektīvam.

P patroness 30.10.2013

Brīdinājums tiem, kuri kādreiz uzdos vai saņems jautājumu: „Uz kuru veterināro klīniku vest savu mājas mīluli?”

- Tev patīk pasakas? Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
- Tev nav kur likt naudu? – Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
- Tev patīk raizes un stress? Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!

Pagājušajā nedēļā mūsu mazais kucēniņš iekļuva ķibelē. 1dienas vakarā viņai kļuva slikti, kā rezultātā 2dien devāmies uz Dr. Beinereta (jeb slaktēšanas un krāpšanas) veterināro klīniku. Sākumā priecājāmies, ka mūs pieņēmis pats klīnikas guru - Jānis Beinerts. Mums uzstādīja diagnozi, ka mazulīte apēdusi kaut ko ķīmisku – kuņģītis un zarnas apdegušas (rādīja mums rentgena bildi un deva skaidrojumus). Ārstēšanas procesā tika veiktas analīzes, kur rādītāji (īpaši tie, kas saistīti ar aknām) bija augstāki par normām. Beinerta kunga secināja, ka viņa domas apstiprinājušās – apēsts kaut kas ķīmisks. Jāpiebilst, ka katru dienu suns jutās sliktāk, kā arī proporcionāli tam pieauga rēķins. Katru dienu kaudze antibiotikas, manipulācijas, rentgeni, analīzes. Tā kā sekojam cītīga sava suņa gaitām, nespējām saprast, kur mazā lācene ir tikusi pie kaut kā ķīmiska. Bija doma par to, ka jaunā barība varēja izraisīt vemšanu un pampumu, tomēr Beinerts šo versiju izslēdza, atgriežoties pie saviem iepriekšējiem apgalvojumiem. Gāja dienas, sunītim kļuva sliktāk, baidījāmies, ka viņa nomirs. 5dien nonācām pie secinājuma, ka suņuks jāparāda citiem ārstiem. Tajā pašā dienā tik un tā aizvedām sunīti, lai tiktu veiktas vajadzīgās procedūras. Lūdzām, lai klīnikā sagatavo izrakstu, analīžu rezultātus un rentgena uzņēmumus, jo dosimies uz citu klīniku. Lai gan stāvoklis nebija (!) uzlabojies, pēkšņi Beinerts pavēstīja, ka ārstēšanās var tikt uzskatīta par pabeigtu. Uzdodot jautājumus par sunīša stāvokli, man tika palūgts neuzdot jautājumus (???), jo uz jebkuru manu jautājumu viņam būtu jāatbild ar pašu sliktāko. Vakarā devāmies uz LLU Veterināro klīniku Jelgavā. Uztraucāmies, teicām, ka viņa pēc Jāņa Beinerta vārdiem ir apēdusi kaut ko ķīmisku, ir apdegums utt. Cienījamā dakterīte bija neizpratnē, jo analīzes taču nebija veiktas pirmajā dienā, tāpēc loģiski, ka rādītāji būs augstāki, norādot uz antibiotiku lietošanas faktu. Apskatot rentgena uzņēmumus, apdedzinātais kuņģis izrādījās vesels un pilnīgi parasts, bet tukšs kuņģītis– suņuks bija vēmis, tāpēc tas bija sarāvies, ko varēja arī konstatēt attiecīgajā uzņēmumā. Ārste ieteica nedot zāles (piebildīšu, ka viņa nesaprata, kāpēc tika dotas konkrētās zāles, kā arī kāpēc tik lielā daudzumā) un paskatīties, kas notiks. 6dien un 7dien saņēmām informāciju, ka viņa jūtas daudz labāk, ir apetīte, apātiskums ir novērts. 1dien vakarā saņēmām dzīvespriecīgu sunīti, kas nemaz neatgādināja to suni, ko atdevām 5dien klīnikā. Dakterīte teica, ka visticamāk tā ir bijusi pavisam parasta alerģiska reakcija visticamāk no iepriekšminētās barības.
Mūsu sunītim ar nodomu tika uzstādīta nepatiesa diagnoze, lai mērķtiecīgi no mums izspiestu naudu. Nepareizie medikamenti un manipulācijas padarīja stāvokli tikai sliktāku, kā rezultātā mēs atgriezāmies šajā slakterklīnikā. Jo sliktāk sunītim, jo vairāk viltus procedūru var veikt. Pēc šī gadījuma palasījām atsauksmes – vairākiem šīs klīnikas klientiem ārstētas kaites, kas neeksistē. Nāves gadījumi notiek visu laiku. Žēl, ka uzreiz neaizvedām mūsu mazuli uz citu klīniku. Būtu ietaupījuši rūpes, laiku, naudu un pašu galveno – stresu un veselību sunītim.

Viss ir labs, kas labi beidzas - tagad mazā smaida, ļepato pa māju un smīdina mūs. Milzīgs paldies lieliskajiem Jelgavas ārstiem, bet, kas attiecas uz Jāni Beinertu un viņa izspiešanas un slakterklīniku – zeme ir apaļa.

P patroness 30.10.2013

- Tev patīk pasakas? Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
- Tev nav kur likt naudu? – Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!
- Tev patīk raizes un stress? Ved savu mīluli uz Dr. Beinerta klīniku!

R Rika 08.07.2016

Если животное серьезно заболело, нужно его везти в Елгаву, в университетскую клинику. Это единственное место в Латвии, где работают настоящие врачи и действительно борятся за жизнь животного. Моей собаке они реально помогли. У Бейнерта можно только выкинуть деньги и погубить животное!!!!!