Dr. Beinerts - slepkavas

Neiesaku nevienam vest savu dzīvnieciņu uz šo briesmīgo klīniku. Aizvedām savu suņuku(krievu toiterjērs 1, 4 gadi), kurš bija sakosts - ārsti uztaisīja rentgena uzņēmumus x2 pēc kā secināja ka ribas nav lauztas, sašpricēja zālis, pie kam vēl ievadot zāles šprice atdalījās un puse no zālēm tika izlieta uz galda. Pēc kāda laiciņa pateica ka stāvoklis ir smags un jāatstāj stacionārā, novērot, teica ka operāciju nevajagot taisīt jo varbūt stāvoklis uzlabosies. Suņu atstājām, zvanījām vakarpusē, teica ka stāvoklis vēl aizvien smags, bet neko nedarīšot, vajagot gaidīt. Zvanījām no rīta un atbildēja ka suņuks ir jau miris! Šoks mums!
Ieradāmies pēc suņuka, samaksājām rēķinu, saņēmām suņuku. Galvenajai ārstei (sieviete gados) jautāju pēc diagnozes, kas bija noticis un kāpēc suņuks nomira, kāpēc netaisījāt operāciju - atbilde šokēja - DIAGNOZE NAV ZINĀMA JA GRIBAT UZZINĀT KAS BIJA NOTICIS JĀTAISA SEKCIJA, BET LAIKAM IEKŠĒJIE ORGĀNI. Vai tas ir normāli ??? Suņuku vedām pie Beinerta jo šajā klīnikā esot rentgena aparāts un bija vistuvākā. Uzskatu ka suņuku varēja glābt ja vien to mācētu !! Šaij klīnikai ir kārtējais pierādījums ka ārsti nespēj risināt un palīdzēt slimajiem dzīvnieciņiem, un kad varbūt tiešām būtu jāapsver vai šī klīnika drīkst darboties tālāk, vai nevajadzētu atņemt ārsta licenci ???
P.S.
Šallīte kuru atstājām suņukam - tika izmesta, tā vismaz apgalvoja ārsti - vai tā arī ir taisnībā ar nav ne jausmas !

S sune 29.05.2011

Nelieši!!! To nedrīkst tā atstāt. Viņiem ir jāsaņem sods par sunīša nogalināšanu!

E es 29.05.2011

Dejstviteljno koshmar! Bednoe zivotnoe i bednie hozjaeva! A v etoj klinike rabotajut ne VRACI, a ZIVODERI!!!

L Liene 29.05.2011

Es esmu šokā!
Pirms vairākiem gadiem mūsu mazajai špicu sunītei bija dzemdības. Aizvedām uz ŠO "klīniku", visu nakti stimulēja. No rīta, kad sunītis jau bija nomocījies, izdomāja, ka taisīs ķeizargriezienu. Pa dienu zvanīja un teica, ka varbraukt pakaļ, viss labi, 2 kucēni. aizbraucam un pasaka-vai ņemsiet līdz vai atstāsiet šeit nomirušo sunīti! TAS BIJA ŠAUSMĪGI!!! Vainu vispār nekādu neuzņēmās!!!

K kuuka 29.05.2011

mjam, šausmas, sūdzēties kaut kur vajag... :(((

M mamma 29.05.2011

Nezinu, es gan savi sunci, kuram bij lauzta kāja arī vedu uz šo klīniku, sadeva zāles, izstāstīja ko darīt, pēc pāris dienām bij operācija, zvanīja mums, informāja par situāciju, kā pagājusi operācija, nākošajā dienā zvanīja, cikos var braukt pakaļ, iedeva zāles, detalizēti apstāstīja kā jākopj, vēl uz lapiņas uzrakstīja :) Viņiem varu teikt lielu paldies, ka manam suņam palika kāja vietā, un tagad jau vairs praktiski nevar manīt, ka būtu, kas bijis :)

S smieklīgi 29.05.2011

Ja ir daudz cilvēku, tad dzīvnieki kuri atradoas stacionārā netiek pienācīgi apkopti, aprūpēti u.t.t. Vispār klīnikā valda bardaks. Ja Jums rūp savs zvēriņš, ja ir iespēja, tad labāk neejiet uz Dr. Beinerts.
Klīnikai diezgan daudz ir slikto stāstu, tāpēc ka daudz kas tiek darīts ļoti pavirši. Protams, ir gadījumi, kad kļūdās arī vislabākie ārsti Bet nepiedodami ir veikt kaut kādus izmeklējumus, kad ārsts nemaz pēc tam nespēj pareizi nolasīt rezultātus, līdz ar to tiek kavēta dzīvnieka ārstēšana un maldināts īpašnieks, par ko protams tiek prasīta samaksa.

G Gribuzināt 30.05.2011

Gribu zināt vetārsta vārdu!Ārstēšana nav atkarīga no klīnikas, bet no ārsta.

P Pikuciis 30.05.2011

Liekas, ka cilvēks ar niku Gribu Zināt ir kāds no klīnikas personāla. Vai tik nav tā, ka klīnikas darbinieki laiku pa laikam čeko šādus un citus līdzīgus saitus, gaidot kad parādīsies kārtējā sūdzība par Dr. Beinerts???
Klīnikā valda bardaks. Es savu dzīvnieku vestu tikai ārkārtas situācijā, kad citur vest nav vair kur (jo šī ir diennakts klīnika) un no dzīvnieka neatietu ne soli (tās ir ne tikai manas, bet arī citu cilvēku domas, kas vairākkārt dažādu iemeslu pēc ir bijuši klīnikā).

O Oskars 01.06.2011

Varbūt beidzot vajadzētu ieviest reģistrēšanos šajos saitos ar vārdu un uzvārdu, jo aizmuguriskas " ķengas" nekad nenoved pie pozitīva rezultāta, bet ja kaut kas neapmierina ārstēšanā, ir tāda institūcija kā Latvijas veterinārārstu biedrības Ētikas komisija, kur savas sūdzības var un vajag sniegt, situācija tiks risināta ar konkrēto speciālistu

D Diāna 06.06.2011

Es gan neko sliktu nevaru teikt par Beinertu. Viņš izglāba manu mīluli taksīti, kuram bija 7 lūzumi un kāja ir vesela, tas nekas, ka nedaudz īsāka, bet suņuks ir dzīvs un var spēlēties kā līdz šim.Tāpēc PALDIES Beinartam, ka izglāba mīluli.

Dzīvē dažādi mēdz gadīties.

L Liene 19.06.2011

"Dzīvē dažādi mēdz gadīties'''-katram otrajam saimniekam praktiski šī klīnika nav palīdzējusi.
Tā nevar sagadīties.
Dažādi mēdz gadītes, tas attiecināms, ja tavs mīlulis tiek izārstēts šajā klīnikā...

O Olga 02.07.2011

Es gan nevaru sudzeties par so kliniku! Manam kucenam bija problemas/ es apstaigaju vairakas klinikas- visur tikai plesa naudu un ne palidzeja!
Vieniga vieta, kur man palidzeja - ir si klinika! Bet es griezos pie pasa Beinerta un Mancevica! Paldies viniem! Bet klinika nav galvenajs - galvenajs ir arsts, kuram tu uzticies!

I Ilva 19.07.2011

Vienmēr būšu pateicīga šīs klīnikas ārstiem par to, ka izglāba mūsu ģimenes mīļo takša puiku, kuru ļoti smagi bija sakodis milzīgs kaukāzu aitu suns.
Es joprojām atceros to dienu, kad ienesām viņu klīnikā un pēc apskates ārsti teica, ka stāvoklis ir ļoti smags un sunītis visticamāk, ka neizdzīvos...ka cerības ir tiešām ļoti maz (ņemot vērā to, cik smagi sakosts, ka suns nu jau ir gados, kā arī fakts, ka viņa dzīvē ir bijušas jau 2 pilnās narkozes)...bet viņi tomēr mēģināja viņu glābt- mokoši garas operācijas laikā. .
Todien klīnikā pavadījām visu dienu un personāls bija ļoti laipns- nāca apjautāties ik pa laikam vai nevēlamies kafiju/tēju, uzmundrināja mūs..
Pēc operācijas mums sīki un smalki paskaidroja kā apkopt brūces, kā skalot drenes, u.t.t.
Atveseļošanās posms bija ilgs un diezgan smags...taču tagad man blakus guļ laimīgs takša puika..un par to esmu pateicīga! :)

I Iveta 03.08.2011

Dr. Beinerts turpina savu epopeju ar savu klīniku slepkavu kantori. Diemžēl arī mēs zaudējām savu kaķi. Mēs pēc tam taisījām savam kaķim sekciju, kas apliecināja, ka ārstēja pavisam citu lietu. Un neviens par to visu neatbild. Nekad dzīvē šajā klīnikā savu kāju nesperšu, jo šajā klīnikā nav labu ārstu (mēs tur pavadījām ar kaķi 2 nedēļas, pie visiem ārstiem, jo tur tak ir konveijers, viens ārsts nezina, ko dara otrs un kartiņu skatīties un lasīta nav laika, diagnoze katru dienu cita). Tur klātienē esot katru dienu redzēju ārstu attieksmi par dzīvniekiem, kuri nez kāpēc no rītiem ir nomiruši. Vetārstam sanitārs pasaka, ka kaķene pēc sterilizācijas no rīta nomirusi, atbilde: "Eh, nu neko darīt, slikti, slikti". Nav ne mazākā interese kāpēc, izrādās, tā tur ir ierasta lieta, ka dzīvnieki regulāri pat pēc sterilizācijām mirst.

N Normunds 16.08.2011

Žēl to visu lasīt. Mediķi - cilvēku, zvēru ārsti - jau lielākoties tikai spēlē to Dieva vietnieku Zemes virsū. Risinot sava labākā drauga problēmas, tā vien gribējās secināt, ka Latvijā niansēta dzīvnieku aprūpe vēl nemaz īsti nepastāv.

M manstojleo 13.08.2013

Labdien!
Lūdzu pievērst īpašu uzmanību manai vēstulei.

Daudziem no mums ir sirdij mīļi dzīvnieki, kuri dzīvo ar mums un ir kļuvuši par ģimenes locekļiem - neatņemamām ģimenes daļām
Esmu reālists un saprotu, ka ir situācijas, slimības no kurām neglābs neviens, pat pieredzējis ārsts ar ilggadēju pieredzi veterināra praksē, taču šis nav tāds gadījums!
Es atvedu savu suni ( Krievu Tojs 7 mēneši) Dr. Beinerta klīinikā uz konsultāciju saistībā ar nelielu veselības pasliktināšanos ( gāja, rēja, kustējās pats). Mani pieņēma dr. Oskars ar 2 saviem palīgiem un uzreiz paņēma nepieciešamās analīzes, pēc kā teica, ka rādītāji un temperatūra ir normāli, un lai noteiktu pilnu veselības ainu ir jāpaņem pilnu asins analīzi nosūtīšanai uz laboratoriju. Pēc tam viņš piedāvāja uzlikt sunim sistēmu, lai pabarotu organismu un noņemtu nelielu ūdens trūkumu organismā, pēc kā viņš ievadīja organismā vairāk nekā 1/3 paciņas sistēmas sastāva un izdarīja vairākas injekcijas. Pēc izdarītā man likās, ka sunim paliek sliktāk, bet dr. Oskars teica, ka suņa stāvoklis ir stabils un mēs varam iet mājās ar visu suni. Pa ceļam uz mājām pēc minūtēm 10, es sajutu, ka suņa stāvoklis strauji pasliktinās un es uzreiz braucu atpakaļ uz klīniku. Pēc 5 minūtēm es ieskrēju klīnikā un redzēju, ka suns sāk strauji smakt nost. Dr.Oskars sāka haotiski injicēt dažādus medikamentus, kas noveda suni līdz šokam un viņam strauji sāka nākt asins no mutes. Pēc dažām minūtēm suns nomira.
Notikušo viņš nevarēja paskaidrot. Uz manu lūgumu iedot man kopiju medikamentiem, kas tika ievadīti sunim, viņš atteica un teica, lai es nākot pa dienu pie administratora. (Ja dakterim likās, ka viņa darbība bija pareiza un viņam nebija ko slēpt, kāpēc viņš atteica iedot man kopiju uzreiz?)

Dotajā gadījumā runa ir par ārsta neprofesionālu rīcību kopumu, ārsta kļūdu kuru pieļāva dr. Beinarta klīnikas vetārsts Oskars. Ar savu vieglprātīgo, ta saucamo, ārsta kļūdu viņš bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem nogalināja manu suni, kurš bija manas ģimenes loceklis, visu pārējo ģimenes locekļu mīlulis!

Mans mērķis nav iegūt jebkādas kompensācijas par morālo kaitējumu, nav nekādu merkantīlu mērķu. Vēlos tikai pasargāt citus dzīvnieku saimniekus no manis pārdzīvotajiem notikumiem un dzīvniekus no negaidīta nāvessoda, ko var izraisīt ārsta Oskara neprofesionālā rīcība!

Mans lūgums ir publiski izskatīt un tikt skaidrībā ar šo lietu, lai norobežotu sabiedrību no savai profesijai neatbilstošiem, vājiem un letālas kļūdas pieļaujošiem ārstiem!

Šī gada 10. septembrī LVB Latvijas Veterinārārstu biedrība tiks izskatīta lieta par "daktera" Oskara atbilstību licencei.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lūdzu atbalstu, lai nedotu iespēju neprofesionāliem ārstiem turpināt savu melno medicīnas karjeru!

Lūgums rakstiski [slēpt]@mail.com
Ar cieņu,
Juhans

S smīkņa 13.08.2013

manstojleo, anafilaktiskais šoks, spameri? Nevis ārsts vainīgs, bet tavs tojs bija nedataisīts.

M manstojleo 14.08.2013

"smikņa", varu tevi" dataisīt"...
parādi sēju...
tev patīk slepkava oskars?

M manstojleo 14.08.2013

Katram cilvēkam, vēl jo vairāk, ārstam ir jāatbild par savām kļūdām.
Jo mazāk tādu "profesionālu" ārstu būs klīnikās, jo lielāka būs iespēja attīstīties un kāpt pa augstajām karjeras kāpnēm jauniem un patiešām talantīgiem ārstiem, kuri tiktiešām spēs glābt Jūsu mājdzīvnieku dzīvības, nevis atņemt tās!
Tādiem nekompetentiem un profesijā vājiem "ārstiem" kā Oskars nav vietas profesionālu ārstu vidū.

L Lauze 14.08.2013

Dīvaini. Komentāri tikai vissliktākie. Tomēr mana pieredze šopavasar ar kaķi tieši otrādi - pēc operācijas citā klīnikā, pie Beinerta klīnikā atklāja, ka strutas nav iztīrītas un atkārtoti nu jau kārtīgi visu iztīrot un atstājot drenāžu, nedēļu vadājot pie viņiem jebkurā man ērtā laikā, tika sniegta kvalitatīva aprūpe.