www.sudzibas.lv Dr. Beinerts drausmas ne klīnika - Dr. Beinerta klīnika

Dr. Beinerta diennakts veterinārā klīnika - drausmas ne klīnika - Dr. Beinerta klīnika

šī klīnika ir drausmīga!!!
kaķim naktī palika ļoti slikti - viņš saļima un vairs pats necēlās, aizbraucām uz šo klīniku. Laikam visi gulēja, ilgi durvis vaļā nevēra. telpa bija galīgi neomulīga, nebija vēdināta un gaiss bija drausmīgs!!!
pēc īsas apskates ārsts neko sakarīgu nepateica (viņaprāt kaķis izskatoties pilnīgi bez vainas!!! ), pierunāja uz asins analīzēm un sasolīja, ka tās būs gatavas jau nākamajā dienā, kā pats teica "ja tik spējam maksāt".
ņemot analīzes dzīvnieciņam nemaz netrāpīja ne ar pirmo reizi, ne ar otro!! beigu beigās paņēma nevis no pakaļķepas bet gan no priekšķepas.
pēc šīs drausmīgās pieredzes savu zvēriņu aizvedām uz citu klīniku, bet analīzes nemaz tik vigli dabūt nevarēja. solītajā laikā zvanot pateica, ka analīzes diemžēl vēl nav gatavas un būšot tikai nākamajā dienā. kad ieradāmies pēc analīzēm norunātajā laikā, izrādījās, ka tās nemaz vēl nav aizvestas uz labaratoriju!!! lieki minēt, ka analīžu rezultātus gaidījām ar nepacietību, lai varētu noteikt kaķa smagā stāvokļa iemeslus!
arī attieksme naktī bija drausmīga. apkalpojošais ārsts bija rupjš, neiejūtīgs (laikam bija nikns, ka pamodinājām no saldā miega!!! ak, nabadziņš...).
diemžēl mums nācās saskarties ar pašu drausmīgāko dakteri, kāds ir redzēts!
pēc savas pieredzes varu tikai teikt, ka labāk ir izvēlēties citu klīniku!

Z

B bubuuu 08.07.2015

Un tiem pozitīvajiem komentāru rakstītājiem (ganjau no šīs klīnikas)-atvainojos, cita lieta, ja mājdzīvnieks tiešām nav glābjams, bet tur notiek reāla dzīvnieku bendēšana!!! Man prieks, ka kādam arī var palīdzēt, darbs nav viegls, bet tik daudz ārsta kļūdas vienā klīnikā nav redzētas!!!
Bet es ticu, ka pasaule ir taisnīga un katrs reiz saņems ko pelnījis.

A Alex1972 11.10.2015

самая хорошая клиника. Люди очень отзывчивые. Молодой врач Лаурис-вообще высший класс.Заботливый, приветливый и видно, что у него это не "конвеер", а любовь к животным. Нам очень понравилось. Нашу кошку спасли с того света. Кстати, тут писали, что дорого, но у нас за день стационара не взяли ничего.Честно говоря, я и предположить не мог, что к животным подход бывает лучше, чем у людей.

E Edvīns Kalnarājs 12.04.2016

Diez vai tādu anštelli drīkst saukt par klīniku.S.G o4.o4 aizvedam savu suņuku uz Beinerta kliniku.sunims bija nestabils uz kājam,dakteris sprieda,ka suņuks kaut kur apdauzījies.ar to ari vizīte beidzas,dimžel šodien mums nācās savamdraudziņam uzbē trīs saujas smilšu no kapračā lāpstas,LIekas ka klīnikai prātā tikai tas ko sniedz bizness par pārējo lai doma dzivnieciņa saimnieks.

E Edvīns Kalnarājs 12.04.2016

S.g.04 04 aizvedām savu suņuku uz Beinarda kliniku,suns bija nestabīls uz kājam.dakteris pec dziļomīgas pauzes izvirzīa diagnozi it ka suns pats vainīgs kaut kur apdauzījieslabi ja tā būtu tikai skumji,ka sodien mums nacās uzbēr sunukam trīs smilšu saujas no kapraca lapstas...

A Andris Krumins 07.08.2016

Veterenārajā aptiekā strādā nekompotentas meitenes, kas dzīvnieku ārstēšanas vietā pārdod vitamīnus.
Ja ir iespējas, tad apmeklējiet citas veterinārās aptiekas. Šī iestāde darbojas tikai balstoties uz reklāmu, ber ne ārstēšanu!

A Arnis1951 12.11.2018
Man palīdzēja

Mani iedrošināja te izlasītā pateicība dakterim Beinertam, un arī es nolēmu uzrakstīt savu, kaut gan te pieņemts tikai pelt un nonievāt. Izrādās, ka arī labu var rakstīt.
Bijām pirms Daktera Beinerta klīnikas 2 citās klīnikās, kuras nevēlos šeit ne nosaukt, ne komentēt.
Mūsu kaķim mugurā bija milzīgs audzējs, visticamāk ļaundabīgs, jo auga ātri.
Abās citās klīnikās ieteica atstāt kā ir, jo operāciju neizturēšot, kaķim 12 gadi, vāja sirds un audzējs jau ļoti liels, kā liels ābols, un vēl sastrutojis beigās bija.
Tiesa, pirmajā klīnikā kad bijām pirmoreiz, audzējs bija tikai zīles lielumā, bet mums parakstīja tikai vitamīnus, operēt kategoriski atteicās, bet jau toreiz sūtīja pie Dr Beinerta, jo viņi ņemoties ar smagajiem un bezceriem un nebaidās dot narkozes. Toreiz nepaklausījām, jo meita bija sūdzības dalasījusies laikam te.
Vienvārdsakot pie dr Beinerta klīnikā pats dakteris Beinerts mūs izmeklēja un pateica, ka sirds vēl laba, motoriņš strādājot, ieteica sins analīzes, kā esot pieņemts pirms operācijām, bet pats arī atrunāja, sak - ja sliktas, vai tapec neoperēsim. Apspriedāmies ar sievu un nolēmām riskēt. Dr Beinerts ieteica mums labāko ķirurgu dakteri vārdā Abu-Abu ar neizrunājamu uzvārdu. Izkatījās gados jauns, bet dakteris Beinerts izstāstīja mums gadījumu, kad dakteris Abu-Abu piešuvis bomžu sunim atpakaļ galvu.Tā iedrošināti atstājām mūsu runčukiņu uz operāciju, mums teica nākt pēc 3 stundām.
Sirds nebija vietā un jau pēc 2 stundām bijām klāt. Dakteris Abu-Abu vēl operēja vēl kādu pusstundu, iznāca pavisam norūpējies no operāciju palātas, bet redzot mūsu satraukumu, metās mierināt, ka dzīvs un dzīvošot.
Mus nosēdināja palātā uz kušetes un atnesa kaķi, kurš bija vēl narkozē, Pa visu muguru šķērseniski pāri bija milzīgi gara šuve, tā kābūtu līdz pusei pārgriezts uz pusēm un bumbulis bija prom. Māsiņa uztaisīja šprici lai mostos, un pēc dažām minūtēm kaķis pamodās, sarōsījās un pacēla galvu, man kā akmens novēlās no sirds.
Tagad pagājuši vairāki mēneši, kaķis atlabis un kļuvis jaunāks kā bija, pat spēlēties ar makšķeri atsācis, dūšīgi ēd. Ceram, ka vēl kādu laiku padzīvos mums par prieku. Izvakcinājām arī, to dakteris Beinerts lika darīt, lai gan mūsu klīnikā teica, ka pēc 10 gadiem nevajagot vairs, bet dakteris Beinerts uzstāja, jo imunitāte ar vecumu nekļūstot labāka, bet otrādi, un ka bez vakcinācijām nevarot droši dzīvot, pateica tā - ja tā klīnika garantē, ka nesaslims, vai ārstēs par velti, ja saslims, varot nevakcināt. Mēs uz citām klīnikām vairs nekad neiesim, tikai pie daktera Beinerta un daktera Abu-Abu, viņi ir brīnišķīgi dakteri, un zina gan ko dara, atšķirībā no citiem, kas tik vitamīnu piļjuļas saraksta, kad vajadzēja operēt pašā sākumā!
Gribējām klīnikai ziedot, bet dakteris Beinerts atteicās, neiedeva kontu, bet mēs no tīras sirds, lai varbūt vēl kādam var palīdzēt. Bet ja nevar ziedot, lai šī mana vēstule ir kā pateicības dāvana abiem dakteriem par viņu zelta rokām um zelta sirdīm!

Arnis

L Laika smiltis 23.11.2018

Labs ir arī dr. Gatis Krūmiņš. Cik zinu, viņš aprūpē Ulubeles dzīvnieciņus. Bet vienā citā patversmē operēja jau pavecu suņuku ar milzīgu audzēju plecā, vairāk kā kg. Nu jau pusgads pagājis, un suncis ir itin sprigans un pat filmējies Ķepu raidījumā..

A Andrejs Jakovics 23.11.2018

Ja jūs gribat tikt vaļā no sava mīļuļa,driši brauciet uz Dr.Beinarta klīniku pie Dr. OSKARA.Jo vairāk maksā,jo ātrāk tiec vaļā.Negribu teikt par citiem ārstiem kas tur strādā bet Oskara kungam tur vieta labākā gadījumā par naktssargu.{varbūt arī ir,tik izliekas par dakteri}Mans suņuks pēc Dr.Oskara makten profesionālās ārstēšanas nomira dienas laikā.Interesānti cik ilgi tas dzīvnieku bende vel likumīgi slepkavos.

V Vita Viksne 23.04.2019

Vēlos padalīties ar savu pieredzi Dr. Beinerta klīnikā. Man 3 dienas slimoja sunītis, jorks, bija caureja un vemšana. Šo dienu laikā mums palīdzēja ar zālēm, sistēmu, veica analīzes, bet labāk nepalika. Beidzās ar to, ka sunīti bija jāoperē. Protams, es biju uztraukusies, bet atļāvu. Paldies, paldies Dr. Eduardam un arī visiem pārējiem dakteriem, kuri šo dienu laikā man bija blakus un izglāba manu draugu! Pašlaik sunītis ir jau pilnībā atkopies no operācijas, ēd, spēlējas un priecīgi iet ārā. Viņam ir jau 7 gadi. Es nevaru teikt neko sliktu par Beinerta klīniku, jo mūsu gadījums bija tiešām nopietns. Dakteri un viss personāls bija laipni un pretīmnākoši. Jāteic gan, ka lēti tas nebija, t.i., pakalpojumi ir samērā dārgi, bet vai tad draugs nav tā vērts? Vēlreiz paldies Beinerta diennakts klīnikas darbiniekiem un arī mūsu Imantas klīnikas darbinikiem, kuri arī manu sunīti zin un deva man labu padomu braukt uz centrālo klīniku, kur var veikt analīzes. Pievienoju sava nu jau veselā drauga foto.

L Laila 11.04.2021
Pateicība

Vēlos izteikt lielu pateicību Dr. Beinerta klīnikas, Rīgā, Ģertūdes ielā 101., dakterim Oskaram un asistentam Aleksejam, par pašaizliedzīgo darbu, rūpēm un iejūtību. Manai sunītei 13. gadi, bija nepieciešama smaga un nopietna operācija, ar dakteri bija ļoti viegli komunicēt, man tika viss izskaidrots, un kopīgi pieņēmām lēmumu operēt. Mana sunīte, ņemot vērā vecumu, ļoti grūti atgāja no narkozes, bet man tas nebija pārsteigums, jo mēs ar dakteri Oskaru pirms operācijas šo izrunājām, mums bija abpusēja komunikācija. Dakteris Oskars veica operāciju profesionāli, arī pēcoperācijas atkopšanās periodā, kuru mana sunīte pavadīja klīnikā asistenta Alekseja uzraudzībā, viņa tika uzmanīta un uzpasēta, un man sirds bija mierīga, jo zināju, ka mana sunīte ir drošās rokās.
Paldies Dakterim Oskaram, ka uzņēmās šo grūto un atbildīgo operāciju! Paldies, asistentam Aleksejam par rūpēm un uzmanību pēcoperācijas periodā! Paldies Dr. Beinerta klīnikas personālam! Paldies, ka Jūs esat!