www.sudzibas.lv Dr. Beinerts drausmas ne klīnika - Dr. Beinerta klīnika

Dr. Beinerta diennakts veterinārā klīnika - drausmas ne klīnika - Dr. Beinerta klīnika

šī klīnika ir drausmīga!!!
kaķim naktī palika ļoti slikti - viņš saļima un vairs pats necēlās, aizbraucām uz šo klīniku. Laikam visi gulēja, ilgi durvis vaļā nevēra. telpa bija galīgi neomulīga, nebija vēdināta un gaiss bija drausmīgs!!!
pēc īsas apskates ārsts neko sakarīgu nepateica (viņaprāt kaķis izskatoties pilnīgi bez vainas!!! ), pierunāja uz asins analīzēm un sasolīja, ka tās būs gatavas jau nākamajā dienā, kā pats teica "ja tik spējam maksāt".
ņemot analīzes dzīvnieciņam nemaz netrāpīja ne ar pirmo reizi, ne ar otro!! beigu beigās paņēma nevis no pakaļķepas bet gan no priekšķepas.
pēc šīs drausmīgās pieredzes savu zvēriņu aizvedām uz citu klīniku, bet analīzes nemaz tik vigli dabūt nevarēja. solītajā laikā zvanot pateica, ka analīzes diemžēl vēl nav gatavas un būšot tikai nākamajā dienā. kad ieradāmies pēc analīzēm norunātajā laikā, izrādījās, ka tās nemaz vēl nav aizvestas uz labaratoriju!!! lieki minēt, ka analīžu rezultātus gaidījām ar nepacietību, lai varētu noteikt kaķa smagā stāvokļa iemeslus!
arī attieksme naktī bija drausmīga. apkalpojošais ārsts bija rupjš, neiejūtīgs (laikam bija nikns, ka pamodinājām no saldā miega!!! ak, nabadziņš...).
diemžēl mums nācās saskarties ar pašu drausmīgāko dakteri, kāds ir redzēts!
pēc savas pieredzes varu tikai teikt, ka labāk ir izvēlēties citu klīniku!

Z

Komentāri (32)

C Chai 08.09.2009

Mūsu kaķīti gan aprūpēja kā nākas, un, kad naktī izkrita pa logu un nositās - viņi ļoti laipni atbildēja pa telefonu, ka lai tik vedot pie viņiem beigot dzīvnieciņu. Vispār, cik mums bija ar viņiem pieredze - ļoti atsaucīgi cilvēki. Aptiekāre pat ieteica citu vietu Rīgā, kur kādas konkrētas zāles var lētāk dabūt.
Varbūt jums vienkārši nepaveicās.

Z zanda 08.09.2009

Arī es dakterēju savu suni pie viņiem - nevaru nemaz sūdzēties. Tiešām ļoti atsaucīgi ārsti un pat ieteica lētākos un labākos variantus, jo suns bija ļoti smagi slims. Devāmies arī vēlās vakara stundās - nebija problēmu. Jā, telpas gan varēa būt lielākas, plašākas, bet tas, ka gaiss tur nav - tā taču ir veterinārā klīnika, dīvnieciņi diemzēl patēre vairāk skābekli, ātrāk un ir viņiem sava "smaka", kas tur pievelkas...
Laba ir arī Ģertrūdes ielas klinika, lai gan stipri dārgāka...

B Braucēja 09.09.2009

Arī kūtī ir sava smaka, bet tajā klīnikā, tā ir 10 reizes trakāka.

J Jeļena 28.10.2009

Es savu suņuku ārstēju šajā klīnīkā - ideāla attieksme!!!
Zvanījām gan naktī, gan agri no rīta, gan pa dienu, lai uzzinātu par kucēna pašsajūtu, un visos gadījumos precīzi tika pateikts, kas tiek dots sunītim un kas špricēts, tāpat arī tika pateikts, kā viņš jūtās un ko dara!Arī esot uz vietas, apkalpojošais personāls aprunājās ar mums un pažēloja suņuku. Nebija tā, ka par kucēna veselības stāvokli zinātu tikai ārsts, bet pat māsiņas un reģistratūrā strādājošie zināja kas un kā.
Jums laikam tiešām nepaveicās vai arī Jūsu pašu attieksme nav no tām nopietnākajām - neej ārā no klīnikas, kamēr visu neesi uzzinājis un noskaidrojis, kaut vai ar lamāšanos, bet noskaidro, jo jūs taču maksājat naudu par to!

I Inta 01.02.2010

Man vislabākās atsauksmes par Dr. Beinarta klīniku, viņi tur visi ir malači. Esam tur ārstējuši gan suni gan kaķi, un vienmēr attieksme un darbs visaugstākajā līmenī. Cenas savā ziņā arī adekvātas, galu galā tā ir diennakts vet. klīnika. Pie tam viņi tur ir ļoti iejūtīgi un nekad neatsaka palīdzību, pat pa telefonu, jebkurā situācijā.
Mēs jaungada naktī braucot mājās uz ceļa atradām suņuku, kas acīmredzot bija pazudis, nezinājām ko iesākt, apzvanījām visu iespējamo, un tikai Dr. Beinarta klinika mums atbildēja un labprāt pieņēma dzīvnieciņu pie sevis līdz laikam kamēr notiks saimnieka meklējumi, lieki piebilst ka atvedot suņuku, viņi bezmaksas pārbaudīja sunīša veselības stāvokli, pārbaudīja vai nav mikročips, pierakstīja mūsu datus utt. Un nepagāja pat 2 dienas, ka mēs ar viņiem kopīgi sadarbojoties atradām sunīša ģimeni. Tā lūk, Dr. Beinarta klīnika ir malači, lai viņiem tur laba veselība un viss viss!!!

O Olga 16.03.2010

А у моей кошки врач не заметил перелом хвостовой части (крестца)!!! Вколол укольчик обезбаливающий и сказал, что на утро всё будет хорошо! Спустя пару часов состояние ухудшилось и я вызвала на дом уже другого врача, при осмотре, который сказал, что шансов не было изначально, неудачный перелом, и нам пришлось усыпить, т.к. кошечка очень мучалась!!! Сказал также, что странно, что другой врач этого не заметил и т.д. и т.п.
Короче, туда я больше не поеду никогда!!!

S smaidiigaa 30.04.2010

Man ir tikai labas atsauksmes par šo klīniku!!!Regulāri vedu tur savu suņuku un viss ir super!!Attieksme ideāla!

A Aija 30.04.2010

Man ir tikai labas atsauksmes par šo klīniku! Gan māsiņas, gan ārsti varēja uzreiz visu pastāstīt, zināja un atcerējās, kurš kaķītis ir mans. Ļoti laipni atbildēja arī pa telefonu. Darbinieki, ar kuriem saskāros, tiešām ir sava darba entuziasti!

R Rusty 25.08.2010

Uzskatu, ka vislabākā klīnikā! Cik man diemžēl ir gadījies sava kaķa dēļ tur iegriezties ar visdažādākajām kaitēm, tad vienmēr viss ir bijis laipni, operatīvi un profesionāli. Nevarētu teikt, ka tā ir lētākā klīnika, bet labs un lēts diemžēl nemēdz būt.

T Thomas 25.08.2010

Моему коту в этой клинике поставили не правильный диагноз, накачивали антибиотиками около недели, после чего он умер от сердечной недостаточности. Если любите своих питомцев, не посещайте эту клинику.

J Jur.Ana. 19.12.2010

Я тоже в принципе довольна клиникой, хоть цены высокие, но и обслуживание хорошее, и бездомным животным, помогают. Чувствуется, что переживают и борятся за животных.Единственное, что не много смутило это, то, что регулярного поциента принимают разные врачи, которые и думают по разному и лечат, но и это конечно не их вина, так как мы бывали там практически каждый день в течении месяца и конечно у врачей была пересменка. В любом случае я вожу туда своего кота, бездомных животных, советую знакомым.Пусть дорого, но не дороже чем в других клиниках, за то я спокойна за свое животное, и знаю, что если он остался в стационаре я могу позвонить в любое время и приехать к нему в любое время.Очень важно чувствовать, что животному могут помочь всегда, всегда и любому и домашнему и нет, и они это могут в любое время.
Конечно врачи не боги и они ошибаются, все ошибаются с этим ничего нельзя сделать...

A Agnese 25.12.2010

Mums [ manai ģiemenei] ar šo klīniku ir tikai labākās atsauksmes. Tulīt vedīšu uz turieni vienu saviem mājdzīvnieciņiem, lai iemidzinātu, jo ir piemetusies vilkēde un smagā stāvoklī.
Galīgi nepiekrītu, ka slikta klīnika. Cenas, protams, augstas, bet atbilst kvalitātei.
Par smaku, vajag samierināties, tā taču ir veterinārklīnika.

A Andris 01.01.2011

Man par šo klīniku ir sliktas atmiņas. Sterilizēja manu kaķeni par samērā lielu naudu, bet rezultāta nebija apsolūti nekāda. Kaķene kaķu laikā rāpoja pa sienām un sēta bija pilna ar runčiem. Pie kam pēc operācijas kaķis mēnesi slimoja ar visādiem vīrusiem, ko nekur citur, kā klīnikā nevarēja dabūt, jo dzīvoja tikai mājā.
No klīnikas saņēmu atbildi, ka nevienmēr operācijas izdodas. Vediet kaķeni mēģināsim griezt vēlreiz.
Es ļoti nožēloju, ka sapinos ar diletantiem. Tā bija vienkārši izmesta nauda.

I ilze 14.06.2011

Manuprat te ir vairaki komentari, kurus raksta viens un tas pats cilveks. Cik laba klinika .u.t.t. gan jau kads darbinieks velas aizstavet savu kliniku.

S skumjā 15.06.2011

Būtu iespēja, jau šodien likvidētu šo barbarisko mantrausēju kantori, pati biju dzirdējusi par Beinerta klīniku šausmu lietas, bet tagad pati pārbaudīju uz savas ādas, aizvedu savu sunīti, operēja Beinerts, rezultātā sunītis...nomira. Negribu garu izklāstu šim notikumam, bet apjautājot pēc šī atgadījuma vēl pāris vetārstus, izrādās, ka tika veiktas šai šunīša sugai pilnīgi neadekvātas lietas, sākot ar nepareizas narkozes dozas noteikšanas, gan pārējas manipulācijas. NEEJIET UZ ŠO KLĪNIKU, JA MĪLAT SAVUS LOLOJUMUS!!!

F feja31 16.02.2016

Hm,pilnīgi piekrītu teiktajam,man pašai mazs čivava,gāju taisīt pirmspēdējo poti,kā rezultātā man suņuks gandrīz atstiepa ķepas,jo redziet ārsti iedevuši par lielu potes devu!Suns mocījās divas dienas ar vienu paralizētu pusi!Jā,piekrītu,ka meitenes suņu zāļu un pārtikas nodaļā ir superīgas!Par Beinartu,diemžēl neko labu nevaru pateikt!Aizvedot suni atkārtoti,parādot kas notiek,viņi brīnijās un acis tik bolija:(Es protams sāku lamāties,lai kko dara,kgan iekšēji baidījos,ka izdarīs vēl sliktāk suņukam......pats fakts,ka dzīvnieki netieik uztverti nopietni!!!Beinerta kungs,Jums tiešām vajadzētu aizdomāties!

M magone85 22.07.2013

Es par Beinerta klīniku Ģertrūdes varu teikt tikai to labāko. Viņi burtiski izvilka mana kaķa dzīvību. No paša sākuma bija atklāti un patiesi - bija grūti noteikt diagnozi, bija daudz nezināmo un cerības uz izdzīvošanu pavisam minimālas, bet personāls bija atsaucīgs un profesionāls.

Ļoti patika jauno ārstu attieksme pret pašu dzīvnieciņu. Nebūt arī nebija tā, kā dažās atsauksmēs raksta, ka grib tikai visu uzgriezt un operēt. Tā bija viena no opcijām, bet ārsti (ārstēšanās bija ļoti ilga, tāpēc laika gaitā laikam pabijām pie vairākiem dakteriem) teica, ka tas būs tikai galējais variants, jo operācija mūsu gadījumā bija ļoti riskanta.

Jāņem vērā, ka pacientu skaits tur ir ļoti liels un cilvēki biežāk uzrakstīs atsauksmi, ja kaut kas nebūs paticis, nevis tieši otrādāk - būs bijis pozitīvs. Plus, protams, ļoti nepatīkami dzirdēt (un reizēm arī nemaz negribās dzirdēt), kad ārsts saka, ka jāsaprot, ka visticamāk dzīvnieciņš neizveseļosies un operācija ir riskanta, tāpēc varbūt šāda iznākuma gadījumā ir lielas negācijas un zaudējuma sāpes, kā rezultātā varbūt klīnikas vērtējums nav objektīvs.

Protams, situācijas ir dažādas, un daudz kas ir atkarīgs no cilvēka faktora, bet šoreiz mana pieredze ir bijusi ļoti pozitīva. Tagad viss šķiet kā ļauns murgs, kas patiesībā nemaz nav bijis.

G [email protected] 13.12.2017

Ta beinertu klinika ir pedeja es vinu labprat likvidetu jo vakar aizvedu suniti kuru notrieca masina un apkalpoja sikti nesaprotu ka tur var stradat tadi cilveki atvedu suniti majas un ir sliktak

J juhan 26.07.2013

Es atvedu savu suni ( Krievu Tojs 7 mēneši) Dr. Beinerta klīinikā uz konsultāciju saistībā ar nelielu veselības pasliktināšanos ( gāja, rēja, kustējās pats). Mani pieņēma dr. Oskars ar 2 saviem palīgiem un uzreiz paņēma nepieciešamās analīzes, pēc kā teica, ka rādītāji un temperatūra ir normāli, un lai noteiktu pilnu veselības ainu ir jāpaņem pilnu asins analīzi nosūtīšanai uz labaratoriju. Pēc tam viņš piedāvāja uzlikt sunim sistēmu, lai pabarotu organismu un noņemtu nelielu ūdens trūkumu organismā, pēc kā viņš ievadīja organismā vairāk nekā 1/3 paciņas sistēmas sastāva un izdarīja vairākas injekcijas. Pēc izdarītā man likās, ka sunim paliek sliktāk, bet dr. Oskars teica, ka suņa stāvoklis ir stabils un mēs varam iet mājās ar visu suni. Pa ceļam uz mājām pēc minūtēm 10, es sajutu, ka suņa stāvoklis strauji pasliktinās un es uzreiz braucu atpakaļ uz klīniku. Pēc 5 minūtēm es ieskrēju klīnikā un redzēju, ka suns sāk strauji smakt nost. Dr.Oskars sāka haotiski injicēt dažādus medikamentus, kas noveda suni līdz šokam un viņam strauji sāka nākt asins no mutes. Pēc dažām minūtēm suns nomira.
Notikušo viņš nevarēja paskaidrot. Uz manu lūgumu iedot man kopiju medikamentiem, kas tika ievadīti sunim, viņš atteica un teica, lai es nākot pa dienu pie administratora. (Ja dakterim likās, ka viņa darbība bija pareiza un viņam nebija ko slēpt, kāpēc viņš atteica iedot man kopiju uzreiz?)

Ja Jūms “PAVEICAS” tiktes ar “dakteri” OSKARU meklejat izeju !!!

D dacky 17.09.2013

Dr.Beinerta klīnika Dr.OSKARS
Tikko kā zaudējām savu mīluli un neatņemamu mūsu ģimenes locekli, savu mīļo sunīti. Zaudējuma sāpes nav vārdos izsakāmas, jo vairāk tāpēc, ka gribot palīdzēt sunītei, nežēlojot „bargās” summas, kuras maksājām par nekvalitatīvo ārstēšanu un līdz ar to arī par nevajadzīgu injekciju un zāļu iegādi, pakļāvām milzīgām ciešanām savu sunīti, kas galu galā noveda pie letālām sekām.
Ak, nespēju vien sev piedot, kāpēc es internetā nepamanīju šo failu - sūdzības, jo fakti taču runā paši par sevi, ārprāts!!! Pilnīgi noteikti šai klīnikai būtu metuši milzīgu līkumu, bet notika tā, ka mēs nokļuvām neprofisionāla un bezatbildīga vetārsta OSKARA rokās. Tas bija murgs nevis ārstēšana, aizvedām dzīvespriecīgu sunīti, bet jau pēc pāris dienām sapratām, ka zaudējam to un trešajā dienā no rīta atradām pilnīgi stīvu. Ar mokām, burtiski uzlaužot purniņu izdevās iedot sirds pilienus un sunīte atžirga.
Mūsu labie nodomi bija atrast klīniku, kur pastāvētu iespēja kārtīgi izmeklēt sunīti, veikt rengena un labaratoriskos izmeklējumus, jo diemžēl ne visās klīnikās tas ir iespējams. Līdz tam konsultējāmies pie diviem vetārstiem, kas uz „acs” noteica diagnozi – sirds kaite, negribējām piekrist, jo uzskatījām, ka tie ir tikai pieņēmumi.
Kad dr.OSKARS izdzirdēja pieņēmumu par sirdi, tad arī tas uz „acs” uzstādīja diagnozi – sirds mazspēja. Uzstāju par rengena veikšanu, jo visu laiku nepameta doma, ka nav kaut kas labi ar elpošanas sistēmu, bet ne ar sirdi, taču dr.Oskars nevēlējās nozīmēt, atrunājoties, ka uzņēmums vienalga nesanākšot, arī asins analīzi neuzskatīja par vajadzīgu nozīmēt. Ar grūtībām panācu rengena veikšanu un ne velti. Sākās lielā ārstēšana, alerģiskam sunim uzreiz piecas potes un vēl vakara un trīs dienu deva mājās. Gribu vēl piebilst, ka ikreiz pārliecinājos, ka neprofisionāli arī potētāji, jo muskulī laižot injekcijas, suns ikreiz no sāpēm kaukdams uz dibena bija zemē.
Lasot cilvēku sāpju stāstus par saviem dzīvnieciņiem atradu atbildes uz neatbildētiem jautājumiem, sapratu, ka asins no deguna tecēja no injekcijām, jo stimulēja sirds darbību ar „zirga devām”, kaut vēlāk izrādījās, ka sirdij nebija ne vainas, arī plaušas bija tīras. Tikai nepareizi uzstādītās diagnozes dēļ atteica veikt neatliekamu ķirurģisko operāciju, jo sirds neizturēšot. Tāpat nepareizas ārstēšanas un pārzāļošanas rezultātā radās klāt vēl citas nopietnas kaites.
Nobeigumā gribu teikt, ka atradām lielisku klīniku, atsaucīgus labus dakterus, kam rūp dzīvnieku veselība, kas vispirms veic izmeklējumus un izvērtē veselības stāvokli, kas neatrunāja, bet pat ieteica un uzņēmās taisīt novēlotu operāciju, kas ilga uz pusi ilgāk, lai tikai atvieglotu sāpes, ka sunītes sirds un plaušas bija veselas un izturēja, ka sunīte kaut nedaudz „ievilka”elpu pēc veiksmīgas operācijas, bet diemžēl dr.OSKARS bija paveicis savu, „saārstējis”, pie tam bijām pazaudējuši laiku.
Rodās jautājums, vai tā ir nezināšana jeb ļaunprātība, ja tik daudz sūdzību? Sliecos domāt, ka abi, bet varbūt tomēr ļaunprātība mantkārīgos nolūkos, jo tie dzīvniekmīļi gatavi paši atdot pēdējo, lai glābtu savus mīluļus. Biju patīkami pārsteigta, kad tai citā klīnikā, salīdzinoši, cenas likās zemas, tad jautājums, vai atbildīgām valsts amatpersonām nav ienācis prātā kaut ko pasākt šajā jomā, lai cenas būtu saprāta robežās, bet vetārsti darītu savu primāro darbu, jo rodas iespaids, ka vismaz šinī klīnikā naudu pelna pēc principa – vairāk realizētu medikamentu – lielāka peļņa. Vai to nesauc par kaitniecību? Bet runājot par atbildību – vai bezatbildīgi, neprofisionāli vetārsti nenes nekādu atbildību par pavirši veiktu darbu?
Tad, lai mana sunīša letālais iznākums paliek uz dr.OSKARA sirsapziņas, bet mēs – bijušā sunīša saimnieki Jums dr.Oskar piedodam, jo kā teikts bībelē: „Jūs nezināt, ko darāt!”

K kamel 01.07.2015

NEEJIET UZ ŠO KLĪNIKU, JA MĪLAT SAVUS LOLOJUMUS!!!
Kaķītis bija normāls, tikai maz ēda un daudz gulēja. Viņam - bez asins analīzēm - nozīmēja Ringer Lactac B.Braun - kas viņiem acīmredzot iet uzreiz, defoltā, lai ārsts var nopirkt zelta pulksteni. Rezultātā, pēc sistēmas - viņš vairs nekustējās.
Izrādījās, ka kakjim bija nieru mazspēja, bet Ringer Lactac nedrīkst dot tiem, kuriem ir jau tā vājas nieres :(
Mums būs jātiekas ar manu kaķīti citā dimensijā.

B bubuuu 08.07.2015

No pieredzes varu teikt-pēdējā vieta uz pasaules, kur spert kāju. Mums sunītim kā izrādās deva nepareizas zāļu devas, un pēctam vēl nomocītam ielaida narkozi! Loģiski, ka sirsniņa neizturēja..
Pats labākais bija tas, ka zvana no rīta un saka, ka ar mīlulīti viss kārtībā, varam braukt pakaļ, aizbraucam priecīgi un tad pajautā-JŪS NO MORGA VIŅU ŅEMSIET VAI NĒ?? man vnk. liekas, ka es eksplodēšu, ka izdzirdu par šo klīniku...fui

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes