www.sudzibas.lv Dr. Astrīdas Tirānes privātprakse Slikts serviss un nekompetence

Dr. Astrīdas Tirānes privātprakse - Slikts serviss un nekompetence

Sāku iet pie Tirānes, lai tiktu pie bērniņa. Rezultātā saņēmu nekompetentu un nevērīgu attieksmi. Tika izrakstītas vairākas zāles lai mākslīgi veicinātu apaugļošanos un follikula izveidošanos, kur tiku līdz pat tādām zālēm, kas pēc Vza apraksta ir domātas sievietēm pēc krūša vēža/menopauzes periodā. Daktere nenosūtīja mani uz papildus izmeklēmumiem, lai pārliecinātos, ka mans Veselības stāvoklis ir tāds lai ieņemtu bērnu. Rezultātā punktu pielika tas, ka daktere sāka uz mani kliegt pa telefonu (māsiņas klātbūtnē, jo tā iedeva klausuli) , ka es nevēloties bērnus un ka man nav izpratnes kā tas ir darāms.
Aizejot pie cita daktera izrādās, ka man ir cin iii smaga dizplāzija, kas būs jāoperē, lai vispār runātu par bērniem. Šo tagad uzzinot un ārstējot man tik galvā skan šie Tirānes vārdi, ka es nevēloties tikt pie bērniem, lai gan man pašai ir nopienta kaite kas traucē ieņemt mazuli. Pie Tirānes es tik dzertu zāles vēl un vēl, kamēr fonā šis netiktu pat aiztikts un man turpinātos šī dizplāzija (smaga šūnu izmaiņa dzemdes audos) . Nerekomendēju šo dakteri, jo dakterei der tikai tādas, kas ir veselas un pašas nedomā līdzi.