www.sudzibas.lv Dr. Astrīdas Tirānes privātprakse Neprofesionāla endokrinoloģe

AtrisinātaAstrīda Tirāne - ginekoloģe - Neprofesionāla endokrinoloģe

Mans ģimenes ārsts viņu ieteica, jo man sākās vairogdziedzera problēmas.
Lai gan gāju pie viņas kā pie endokrinoloģes, jo ginekoloģijas jomā man viss ir kārtībā, pēc pirmā acu uzmetiena viņa man pateica, ka hormonu dēļ man nevar būt bērnu (!) Tas mani diezgan šokēja, jo nekādas analīzes un testi netika veikti, pat īsti pārmīts vārds-ne. Tā nu stresoju līdz uzzināju, ka visi testi ir kārtībā un man nav nekādas hormonālas vainas vai jebkas no tā ko viņa man centās piesiet.
Viņa man izrakstīja diabētiķa tabletes, no kurām man bija ļoti slikti un vēl līdz šodienai-laktozes nepanesība. Turklāt pat ne mazākā nepieciešamība pēc tādām.
Pat ja piever acis uz to, ka stundām jāgaida rindā, lai gan ir pieraksta laiks un to, ka vienā reizē jāsamaksā 47 - 80 eur, viņas attieksme ir vienkārši briesmīga un neprofesionāla.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Brunala 06.06.2017

Ārste atvainojās par nepamatotiem izteikumiem

B

Vairāk sūdzības par Astrīda Tirāne - ginekoloģe

S sudzibina 09.02.2017

pie ārstes ar tādu uzvārdu nemaz negribētos iet :D :D :D

haa haa, ārpus tēmas :)

I Inna Burova 30.10.2017

Rupja, nelaipna un netaktiska daktere!