www.sudzibas.lv Double Coffee Vai DC nolaidies?

Double Coffee - Vai DC nolaidies?

Esmu DC pastāvīgā klientejau kopš šī restorānu tīkla atvēršanas, bet ar kaut ko tādu, ko vakar nācās izbaudīt DC Manhattan, sastapos pirmo reizi.
Tā nu bija sanacis, ka ar dzīvesbiedru DC nebijām bijuši vairākus mēnešus un nolēmām uz kādu no DC doties 8.martā. Uzticoties DC standartam, šoreiz izlēmām par labu DC tirdzniecības centrā Rīga Plaza pie Mūkusalas apļa.
Ierodoties vēl bija salīdzinoši gaišs, tāpēc izvēlējāmies galdiņu pie loga. Veicām pasūtījumu. Tā ka tajā ietilpa 2 salāti, vēlējāmies pasūtīt arī pudeli vīna par īpašo cenu. Reklāma DC ārpusē vēstīja par iespēju iegādāties pudeli vīna par speciālu cenu, pasūtot 2 pamatēdienus, salātus vai pastas. Šādu iespēju bijam iepriekš izmantojuši citos DC. Diemžēl pāec brīža oficiante pie mums atgriezās ar atvainošanos, ka šāds piedāvajums ir spēkā tikai pasūtot pamatēdienus (?????)
Oficiante atnesa pasūtītos salātus, kurus par tādien bija grūti nosaukt, jo šķīvja saturs vairāk līdzinajas kaudzē sakrautam līdz galam nesagrieztām salātu sastāvdaļām. Ārā krēsloja, mana galda puse palika arvien tumšāka, līdz iegrima tādā pustumsā, ka dabūju pa šķīvi tastīties. Iespējams, ka no malas izskatījos pēc totāla sivēna, bet nan ir redzes problēmas, kuru dēļ vāja apgaismojuma neredzu. Līdz šim apmeklētajos DC ar apgaismojumu viss ir bijis kārtībā. Kāpēc tad DC Manhattan ir tā?
Pēc salātu nomocīšanas pusstundu gaidījām pankūkas. Pankūkas DC vienmēr ir bijušas ļoti garšīgas, un šā brīža pankūku piedavājums arī bija viens no iemesliem, kapēc izvēlējāmies iet uz DC. Oficiante par ilgo gaidīšanas laiku gan atvainojās, tomēr gaidīto mazliet pufīgo garšīgo rauga pankūku, kādas biju baudījusi citos DC, vietā dabūju kaut ko taukos peldinatu un nesaprotamā formācija sakrautu, kurā no pufīguma nebija ne vēsts...
No DC Manhattan devāmies prom ar lielas vilšanās un sabojāta vakara sajūtu. Vai tiešām DC tā nolaidies? Un vai tiešām DC vadība uzskata, ka pietiek ar vienā laidā atvainojošos oficianti, lai notušētu citas ar pakalpojuma kvalitāti saistītās problēmas? DC mājaslapā pat vairs nav vietas atsauksmēm, vai arī slikto atsauksmju ir tik daudz, ka kauns tās sava mājaslapā publicēt?
Atvainojiet, DC, Jūsu zīmols zaudē savu spozmi!

K

donna b 09.03.2013

Manuprat DC no psas sakuma bija parcenoti negarsigie edieni un tik pat parcenoti plani dzerieni. Tikai cenas *limenii*. Jprojam atceros "ingvera" auksto zupu. Brrrrrrrrrr. Sausmas.