www.sudzibas.lv Double Coffee Slikta apkapošanas kv.

Double Coffee - Slikta apkapošanas kv.

Labdien,

Vēlos izteikt neapmierinātību ar klientu apaklpošanu Double Coffe iestādē, kas atrodas Brīvības un Stabu ielas krustojumā. 23.10.2012. plkst. 21:55 ieejot Double Coffe, nepatīkāma tonī uz mums sāka kliegt darbiniece, par to ka kafejnīca jau ir slēgta vai mēs uz durvīm nelasot uzrakstu par darba laiku. Uz viņas toni un šādu frāzi, tika atbildēts, ka ir rupji attiekties šādi pret klientiem. Darbiniece tikai pagriezās un aizgāja. Rodas jautājums vai tiešām uzņēmumam ir nepieciešami darbinieki, kas nespēj apkalpot klientus pieklājīgi, neradot viņiem velmi nekad neapmeklet šo iestādi

A

Komentāri (3)

Z zilais valis 24.10.2012

Kur prāts iet uz krogu piecas minūtes pirms tas veras ciet??? Priekš tādām vajadzībām ir Statoil...

L lilly 24.10.2012

Jūs vēl 21:59:59 ienāktu iekšā :D Kaut arī daži saka, ja darba laiks ir līdz 22:00, un tu ienāc 21.59, tad ir jāapkalpo. Muļķības! Katrai ēdināšanas iestādei ir aprēķināta vidēja apmeklētāju plūsmu, un ir vidējs apmeklējuma laiks vienai personai, kā arī ir jāaprēķina vidējo laiku apkalpošanai. Viens sež ilgāk, otrs mazāk, arī dažādi ēdieni tiek gatavoti ilgāk vai ātrāk, bet vidējs laiks ir domāts tieši tādam situācijam. Ja vidējs apmeklējuma laiks piemēram ir 20 min., bet apkalpošanas laiks kopā ar ēdiena gatavošanu 10 min., un iestāde darbojas līdz 22.00, tad pēc 21.30 oficiāli pasūtījumus var nepieņemt. Protams katra iestāde lemj pati vai rīkoties pēc tada principa vai nē.
Neēsmu to izdomājusi, pati macījos restorānu servisa komercdarbibā.
Diemžēl Valsts finansu situācijas dēļ, lielāka daļa no iestādēm ir spiestas apkalpot klientus līdz pedējai minūtei, kas nelabvelīgi ietekmē uz kvalitāti kopumā, jo darbinieki ir noguruši, steigā cenšās sakopt darbavietu un tikt līdz majām, attiecīgi nav ko brīnīties ka ienākot 21.55 Jūs īpaši laipni nesagaidija :)

L LBRichY 26.10.2012

Skatos, ka konkrētajai personai patīk ierasties restorānos un kafeinīcās vēlos vakaros tieši pirms iestāžu slēgšanās darba laika...
Ķipa mēģini nomelnot šīs iestādes?? Vai arī speciāli veido šādu antireklāmu!!
Parādi savu foto - lai visi redz, kuru maitu uzreiz no kafeinīcas mest laukā pirms pārkāpusi slieksni...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes