www.sudzibas.lv Double Coffee Sabojātā svētdiena

Double Coffee - Sabojātā svētdiena

Šodien 14.martā ar ģimeni devāmies baudīt jauku svētdienas pēcpusdienu pilsētā. Nolēmām iegriezties Tērbatas ielas Double coffee kafejnīcā, lai sasildītos un nobaudītu kādu gardu dzērienu un desertu! Diemžēl bijām nepatīkami vīlušies jau pašā sākumā. Kad apsēdāmies pie galdiņa kas atrodas pie loga, pavērās diezgan nepatīkams skats jo palodze bija ar sabirušiem kaļķiem jo kāds liekas bija mēģinājis to slaucīt bet varbūt nebija paspējis to izdarīt līdz galam. Turpinājumā liekas jaunais bārā strādājošais jauneklis ar diezgan nolietotu lupatiņu slaucīja no mūsu glāzes garām nopilējušo pienu, kas manuprāt arī nav pārāk patīkami it īpaši darot to klienta acu priekšā. Saņemot pasūtījumu izrādījas, ka karstais banāns ar saldējumu ir remdenais banāns un kakao ar šokolādi garšo pēc tīra šokolādes un cukura koncentrāta kas principā nebija dzerams, arī banānu splits īsti neatbilda smukaijai bildītei ēdienkartē. Un kā noslēgums visam bija tualetes apmeklējums, kur manai mātei bija nepatīkams pārsteigums jo priekšā bija nočurāta poda mala! Izskaņā, kad šī dzērienu baudīšana bija beigusies un prom ejot mēs kā klienti vēl tikām pataisīti par vainīgiem šajās nebūšanās, bet kā punkts lēmumam rakstīt šo sūzību bija bārmeņa, lai gan grūti viņu par tādu nosaukt, atbildes uz mūsu teikumu, ka šeit vairs noteikti neatgriezīsimies, viņš lepni noteica ka droši varam doties uz citām vietām. Esmu ikdienā saistīts ar sabiedrisko ēdināšanu un zinu, ka apkalpošanas līmenis ir ļoti krities, taču Double coffee kur patiešām kādreiz bija patīkami pasēdēt, šobrīd ar personālu ir nošavusi greizi, ar tādu attieksmi būs grūti noturēt klientus, ir taču šobrīd brīvi tik daudz darba spējīgi un akurāti cilvēki, tāpēc silti iesaku Jums piedomāt pie darbiniekiem, jo šodien patiešām mums pēcpusdiena tika sabojāta!

B BM 14.03.2010

Par kaļķi nesapratu. Kakao tagad visur ir no karbas pulvera, ko tur brīnīties? Bet pie poda neviena iestāde nevar atsevišķu darboni turēt, neveicās tikt tur tai laikā, kad vēl nav paspējuši novākt.
Viss pārējais (karstums, atbilstība foto utt.) ir tikai katra dziļi subjektīvs skatījums. Koroč, neredzu nekādu traģēdiju te.

Z Zaiga 14.03.2010

Kāds sakars te ar bārmeni?Gribēji lai prasa piedošanu>?L''udzas lai nākat vēl?

T Tatjana 14.03.2010

Nu par DC... T/C Alfa ir izcili bezkaunīgas un lecīgas viesmīles, to personālu vajadzētu nomainīt.:( pašiem jāiet lūgties, lai pieņem pasūtījumu, pēc tam 50 minūtes jāgaida kamēr atnes+atnes ne to ko pasūtījām, kafija!!! pat auksta...:( īsāk-ar draugiem jutāmies izcili tizli...un tad, kad pajautāju, cikos atnesīs, tad vēl uzbrauca, k a tūlīt(tūlīt bija pēc 35 minūtēm)!!! un lai netrakojot, labi, labi-Tūlīt būs...
Savukārt DC kas ir T/C Origo(stacija) ir vnk super-ātri, pieklājīgi un vienmēr laipni. Tā kā tas nav atkarīgs no pašas firmas vai klienta, bet no personāla. Es neprasu, lai man smaidītu un pielīstu utt., bet gan vnk normāli izdarītu savu darbu...Alfā nekā no tā, Origo personālam-turieties tādā līmenī un atstāšu lielāku tējas naudiņu vienmēr...

H Herberts 23.03.2010

Ko var gribēt ļautiņi, ja jau staigājat pa tādām vietām...nevajag celt degunu.Un to poda maliņu varbūt māte pati apčurāja?Un raxtu kursi ar jāapmeklē.

V Valodasinspekcija 23.03.2010

TO HERBERTS: ---"Un raxtu kursi ar jāapmeklē."---
to tu sev saki??? :) Ķēms :)

K Kirovs 17.04.2010

šitam džekam var sūdzēties, ja neapmierina kautkas saistībā ar double coffee
(paņems individuāli darbinieku priekšā):

I Ināra 18.04.2010

Tai pašā vietā pasūtīju franču pankūkas. Tās bija pilnīgi aukstas, tādēļ nespēdama noticēt, ka tādas var atnest, jautāju, vai viņām jābūt aukstām. Oficiante aizgāja uzzināt, bet ar atbildi tā arī neatnāca. Sapratu, ka būs vien jānes sunim. Kad mājās tās uzsildīju - bija labas un tika mums abiem. :)

E Es 10.05.2010

Spicē toties oficiante atļaujas bučoties zāles vidū.. nav diez ko patīkami uz to skatīties :(