www.sudzibas.lv Double Coffee Kopējais skats

Double Coffee - Kopējais skats

Brīnos kā tas kantoris vispā pastāv! Cenas priekš šadas vietas vienkārši kosmiskas , kavalitāte briesmiga, apkalpošana ka nu kuru reizi trāpies bet pārsvara nekāda!!!! ne vienu vien reiz sastapos kad vairakas vietas , vairakas reizes nav kāda piedāvāta ediena, citreiz pat vairāki vienā reizē. Biezpiena placenišus regulari atnes nedaceptus , vienkarši sasildits biezpiens, Caprise kas maksa ka labakajos restorānos regulari vai nepieliek pesto, vai nu atnes kaut kadu eļļainu škidrumiņu kas pat nav lidzīgs mercei. To kos redzat edienkartes bildē nekad neatbilst tam ko Jums atnes , to ko Jums atnesīs būs vairak kārt mazāks un izskatisies pec edienu mudžekļa nevis pec servētās porcijas.
Ka nav ta nav - taisiet tac'ciet to boditi un dodiet vietu citiem!