Double Coffee - Ediens

Miiljie draugi, esiet ljoti uzmaniigi, ejot paeest uz sho vietu, jau vairaaki man paziistami cilveeki peec shiis eestuves apmekleeshanas, atvainojos par tieshumu, bet vemj taalaak nekaa redz. Peedeejais incidents bija man pashai un manai draudzenei, kad aizgaajaam tur paeest kartupelju pankuukas ar lasi... Lai cik gardi skaneetu, tas nav to veedergraizhu un bezmiegu nakts pie poda veerts.

Z zumka 19.08.2008

Nezinu, kā ar to vemšanu. Es vēl staigāju apkārt nevēmusi, bet apkalpošana no meitenes ar uzrakstu Studente gan bija jomajo kretīniska. Pagājušo nedēļu biju paēst brokastis. Apsēžos pie galdiņa ar pelnu trauku. Nu, tad jau smēķētājam - man. Uzvelku dūmu, šī pienāk, saka: šeit smēķēt nedŗīkst, brauks policija- maksāsiet sodu.es tikai brīdinu, jo tā jau ir bijis! Un viss.Norēja mani pa visu laukumu un aizgāja. Nu labi. Nedrīkst, ta nedrīkst. Prasu, kur drīkst. Tur. Labi, eju tur. A vot tur!!! Galds no rīta vēl ar peļķi klāts. Nu, es jau saprotoša - lietus un tā. Prasu, vai nevar noslaucīt. Nē! Nevarot! Šitas man aizdeva! Rēju es! Ko nozīmē nevar?? aaa...neesot lakots.Jautāju, vai tad to peļķi nevar noslaucīt...es jau ar saprotu, ka sausuparvissausāko man to neviens nedabūs. Nē! Neslaucīšot .. nu nācās man vēl tur pariet... Nāca meitene, kas ir administratore, kas noslaucīja, kas aizrādīja, ka nevajag no rīta tā ar sliktu omu... Ziniet ko.. tikai nevajag man bijušajai viesmīlei par rīta omu stāstīt... a peļķe no galda, blj..., jānovāc bija!
Studenti ceru tur vairs neredzēt. Nākamajā rīt'gāju atkal. nu .. paēst :) Administratore jau teica labrīt un zināja, ko pasūtīšu :)
p.s. peļķes nebija

J jaya 19.08.2008

Es gan vairs neeju uz to Double Coffee, kas Kaļķu ielā (pie Unibankas). Apkalpošana vnk drausmīga.

D dsgds 29.08.2008

Es vispār neeju uz šīm iestādēm, lēna apkalpošana, ļoti dārgi un negaršīgi.

K ksenija 23.10.2009

Svaigu piparmeetru teeja vinjiem ir no sakaltusam piparmetram!