www.sudzibas.lv Double Coffee Ēdienkarte - tīrā krāpšana

Double Coffee - Ēdienkarte - tīrā krāpšana

Double coffe ēdienkarte kļūst arvien sliktāka, īpaši tajā, kas Alfā. Cēzara salāti, kas maksā 7 eiro!!!, sastāv no 5 maziem zaļiem lapu gabaliņiem un 3 sadegušām garnelēm, kas nav tīģergarneles, bet kaut kādi atveidojumi, tas pats ar visu citu, iztērēju 15 eiro un aizgāju tik pat izsalkusi, kā atnācu, mani draugi teica to pašu, jo bijām kompānijā un jutāmies šokēti!!...tur var pasēdēt, iedzert kafiju, bet ēdienkarte ir tīrā krāpšana...cenas nav samērojamas ar kvalitāti, un porcijas nenormāli maziņas!!!...protaties, lūdzu, doble coffee menedžeri

U

J Jurs 05.11.2014

O jā, Double coffee Alfā arī vienu reizi uz ēdienu iegrābos, gaļu atnesa kaut kādu sausu, pārceptu, pie tam nepārprotami bija jūtams, ka tā gaļa ir atsildīta nevis svaigi uzcepta, pretīgi, nekad tur neiešu vairāk ēst...

O OZZO 12.11.2014

Jā viņiem kaut kas galīgi garām ar parāvu, pasūtiju saldējumu, krastnī ceptu un beigās dabūju kaut kādu pļuru :( un vēl paši doma, ka šādi tam arī vajadzēja izskatītites, pretīgi !