www.sudzibas.lv Double Coffee apkalposana un serviss

Double Coffee - apkalposana un serviss

Esmu pieredzējusi nepatīkamus brīžus double cofee jau divas reizes un kopš pēdējās cenšos tur vairs neiegriezties. apkalpošnas ir vienkārši briesmīga, to pat nevar nosaukt par apkalpošanu. pēdējo reizi pasūtīju saldējuma kokteili, kas tobrīd bija jaunums...foto izskatās ļoti labi un esmu dzērusi saldējuma kokteiļus un zinu kā tie garšo. Man atnesa vienkārši nebaudāmu suslu, nolēmu pasūdzeties oficiantei uz ko saņēmu nelaipnu atbildi, ka ne jau viņa taisot dzēriens, ka lai es sakot to bārmenim (uzskatu, ka ne jau man jāskrien pie bārmeņa, bet oficiantei bij tas jānoskaidro) es protam neskrēju(turpmākajā laikā oficiante izvairījās nākt pie musu galdiņa un noķert viņas skatienu lai pasaukt nebija iespējams), bet iedzert es to nevarēju, sagaidīju līdz mana druadzene pabeigs dzert savu dzērienu un prasījām rēķinu, es pateicu, ka par savu kokteili maksāt nevēlos, uz ko oficiante vienkārši nelaipni atcirta:Unkas tad man par to maksās." Es viņai teicu, ka jau pašā sākumā teicu, ka mani neapmierina šis kokteilis. Beidzot viņa aizgāja pie bārmeņa un atgriezusies teica, ka bārmenis var uztaisīt jaunu. Man ir viens JAUTĀJUMS, KĀPĒC TIKAI TAD, KAD ES JAU BIJU TUR NOSĒDĒJUSI STUNDU UN GATAVOJOS IET PROM UN ATTEICOS MAKSĀT, OFICIANTE BEIDZOT AIZGĀJA PIE BĀRMEŅA! MAN, protams, vairs nebija laika gaigīt jauno kokteil, tāpēc samaksāju par šo suslu un devos prom!
Domāju, ka neesmu vienīgā, kas ir saskārusies ar nelaipno attieksi šajā iestādē!
NEIESAKU JUMS TUR IEGRIEZTIES UN PATI TUR VAIRS NEEJU!

I

T toony 14.12.2008

Nu tā viņš ir... nez kāpēc visos Double Cofee ir švaki ar servisu =( Laikam neapmāca. Esmu dzirdējusi, kā viena viesmīle saka otrai, ka šo (kaut kādu tur) ēdienu nepiedāvā viesiem, jo nezina kas ir tā sastāvā. =)) labais... =))

L Lidija 20.12.2008

nau daudz sudzibu seit kuriem es piekritu, bet jusejam pilnigi piekritisu, oficiantej bija pilnigi vienalga, garso jums vai negarso, domaju ka viss paies cauri! Saka skraidit tikai tad kad jus atteicaties maksat, un skraida jo zina kak sistema, vina nevares atgries un galu gala vinai vajadzes par to maksat!