Double Coffee - Apkalpošana

Tas notika vakar. Saules un veikalu, un karstuma nogurdinātas kopā ar kolēģi nolēmām dzesēt slāpes ar kādu piena kafijas kokteili Galerijas Centrs Double Coffee.
Pēc neliela brīža domāšanas starp lielo saldējuma, piena, kafijas...kokteiļu izvēles nolēmām, ka ņemsim lielo "Mēneša piedāvājumu", piena kafijas kokteili.
Mūsu pārņēma neliels šoks un visai liels sarūgtinājums, kad oficiante (vārdu gan neatceros) vasarīgi vēsā balsī paziņoja, ka šo mēs nevaram dabūt, jo šķīstošā kafija esot izbeigusies!
Nu labi, ar lielu nopūtu secinām, ka ta nu gan mums dižķibele ķērusi arī kafejnīcas... būs jāiztiek bez vilinošā "Mēneša piedāvājuma".
Izlemjam ņemt vienkārši saldējuma kokteili, cerībā, ka tūliņ neizdzirdēsim vārdus: piedodiet, bet arī saldējums šodien beidzies...
Kad atnes mūsu mega lielos saldējuma kokteiļus, esam gar zemi un sākam smieties, jo milzum lielajā kokteiļa glāzē pa virsu peld ielikti mazie kokteiļu salmiņi, ar kuru nodzert no lielās glāzes var labi, ja kādus 10 cm...
Nu ko, pieņemam atvainošanos, ka arī lielos salmiņus skārusi dižķibele un ņemam savus kokteiļus un iztukšojam gluži kā alus kausus...bez sasodītajiem kokteiļu salmiņiem...
Ja nav, tad nav!!! ;D

I

K Kleo 04.07.2009

Varētu domāt, ka tādas izslāpušās un saldējuma kokteili vasaras tveicē gribošas jūs vienīgās tur bijāt. Loģiski, ka kafejnīcai ir sava kapacitāte un var pietrūkt izejvielu un salmiņu. Un tāpēc bija jātērē laiks un jāieķēpā sūdzība? Par to, ka jums atvainojās? Neglīti un stulbi!

š šeherezade 04.07.2009

Piekritu Ilzei, es ari nebūtu apmierināta ar šādu servisu un galu galā šis portāls saucās sūdzibas, tā kā nav te sprēgāt, madam Kleo!!!

P peka 04.07.2009

ta nu gan sūdzība!!!
smieklīgi
ir vasara

A A 04.07.2009

Kau kāds murgs!

J juris 04.07.2009

Stulba sūdzība, būtu gudrāks cilvēks, būtu apdomājies un kkādus sīkumus nerakstījis.
Piekrītu Kleo, cilvēku apgrozījums ir, ne jau autore vienīgā saldējuma kokteili sagribēja :D man tiešām nedaudz smiekli sanāca par šo sūdzību :D

E es 04.07.2009

Kleo un Jurim - tas kantoris tur ir vajadzīgs tikai un vienīgi priekš tam, lai es (vai kāds cits klients) atnāktu un par savu naudu saņemtu to, ko es gribu. Ja tie tizleņi nevar izdarīt elementāras lietas, t.i. nodrošināt, lai es samaksātu savu naudiņu tieši viņiem, nevis kādam citam kafūzīm pāri ielai - nu tad sorry.

š šeherezade 04.07.2009

Skaidri redzams, ka Kleo un Juris ir viena mafija un visdrīzak---saistita ar šeit minēto kafūzi, tāpēc jau ņemas aizstāvēt:))))Man nav nekas ne pret šo kafe un godīgi sakot, es pat tur neesamu bijusi, bet fakts kā tāds...un neglīti un stulbi ir turēt atvertu kafejnīcu, kura nevar apmierināt klienta vēlmes, saprotams, ka nākamo reizi, kad Ilzei gribesies kokteili iedzert viņa tur vairs neies---a ja nu atkal aptrūkstas kafija vai salmiņi un kokteili jādzer tieši no glāzes??Un ja arī tā kafija bija beigusies, vai tad nevarēja žigli aiztecēt uz tuvāko veikalu pakaļ, lai kliente būtu apmierināta???Vai tad nākošajiem klientiem, kas gribetu kokteili atkal teiktu--atvainojiet, bet mums kafija beigusies ???Kafejnīca taču neatrodas dziļā lauku nostūri, kur lidz veikalam 10 km braucami, bet gan centrā...

J juris 04.07.2009

Nē, šeherezade, man ir pajāt vai tāds kafūzis ir vai nav...nav nekādas saistības man ar viņu :) vnk ļoti labi saprotu to oficianti, bet kaitina autore, jo redz dāma nedabūja savu piena kokteili, bet saldējuma kokteili dabūjusi ar ne tāda izmēra salmiņu te cepās.
Lūk redzi šeherezade, mani kaitina tādi cilvēki, kuri čīkst dēļ tādiem niekiem, nekāda personīga interese man šajā jautājumā nav.

K Kleo 04.07.2009

Neizmantoju double pakalpojumus, jo uzskatu, ka šajā ēstuvē cenas nav adekvātas servisa līmenim. Piedevām šādās vietās visbiežāk var sastapt cilvēkus ar zemu pašapziņu, kuri uzskata, ka par kokteiļa cenu var izdancināt viesmīli un izgazt savas negācijas, tādējādi ceļot savu pašvērtību. Piemēram, Vincentā klienti tā neuzvedās, jo viņiem nekas nav nevienam jāpierāda. Vai arī Orientā, kur arī ir pavisam cita publika un viesmīle, kura strādā tur gadiem.
Un, šeherzade, varbūt derētu pirms komentēšanas izbraukt ārpus sava kolhoza centra? Ja nemaldos, doublei ir vismaz desmit saldējuma un piena kokteiļu veidi, var izvēlēties arī citu piedāvājumu vai citu doubli. Jūsu zināšanai - starp tām Rīgā maksimums 10 min gājiens (u/v Centrs, pie Doma laukuma, Dzirnavu/Valdemāra iela utt). Slimi jūs esat, cilvēki, nespējot salikt kopā elementāras lietas - savu gribēšanu un elementāru cieņu pret citiem cilvēkiem.

I ieva 05.07.2009

Nu, jā. Varu padalīties arī ar savu diemžēl negatīvo pieredzi par šis firmas ēstuvēm. Pietdien vēlējāmies pasēdēt ar draugiem un ieklīdām Double Coffee, kas pie Līvu laukuma, daži pašutīja alu, pārsvars sidru, pēc pāris minūtēm viesmīle paziņoja, ka sidrs nav. Bijām pietiekoši gudri (varētu teikt, ka bijām ņe'muši piemēru no dažiem padebīlajiem komentiem) un gājām prom, ja nav tad nav, bet ko darīt ar meitens attieksmi, kas trieca kartiņu pret galdu, ka redz tos 2vus alus gan ir ielējusi, fak, vai tam viesmīlim nav jābūt inforētam, kas ir un kas nav tajā ēstuvē, lai uzreiz pateiktu viesim. Bet ko var gribēt, tāds tas serviss ir Double Coffee kafejnīcās un tikai vēl krīt un krīt, skumji. Bet nu ko, komentāri jau vien pierāda, kāda līmeņa darbinieki strādā - tādi nabadziņi, uz kuriem te kāds nāk izgāzt dusmas, aizskartie.. Tad NESTRĀDĀ tādu darbu, kas tevi pazemo un nebojā apetīti tiem, kas tev maksā algu, jo no 0 ietirgojuma diez vai kaut ko var nopelnīt.

š šeherezade 06.07.2009

Ha, ha, ha...nu jau gan sasmidināji mani, Kleo ar to repliku par izbraukšanu no kolhoza centra..:))))Kur tika minets, ka neesmu rīdziniece un dzīvoju kaut kādos laukos, vai secini pec tā, ka neesmu bijusi tieši minētajā kafuzītī????Vai tad minēta Double Coffee ir kāds pasaules centrs un ja neesmu tur bijusi, tad dzivē neko labu neesmu redzejusi, vai tads bija Tavs domu gājiens???Aprobežota un sekla ir Tava domāšana...

S savējais 06.07.2009

Galerijā centrs Double Coffee esošā apkalpošana man arī nepatīk! Esmu bijusi tur divas reizes un ne reizi neesmu saskaries ar labu apkalpošanu. Vienīgais DC, kurš man patiešām patīk, tas ir Grēcinieku ielā! Lai gan bieži viņiem daudz kas arī ir beidzies, joprojām ar draugiem tur ejam tieši apkalpošanas dēļ!

A anna 06.07.2009

Starp citu - ļoti bieži kafūžos atvainojas, par to - ka nav tā vai šitā, tad ta brīnums. Par kokteiļa salmiņiem - vai maz uzprasījāt - lielie ir/nav? Jā, protams, apkalpojošais personāls varēja gan pēc salmiņiem, gan kafijas aizcilpot uz tuvējo veikalu - tikai, vai vadība to apkalpojošajiem darbiniekiem ļautu. Bet kopumā - tad nu gan traģēdija!! Apmkelētājas ne tikai saules nogurdinātas, bet izskatās ka arī diezgan īgnas, pretējā gadījumā par šo varētu vienkārši pasmieties, nevis rakstīt sūdzību :)

D D-mone 06.07.2009

Nu, kas muļķīgā kārtā vēl dodas uz Dubļu Kafiju, par servisu lai nebrīnas...

A Anete 07.07.2009

man ar negatīva pieredze ar Double Coffee Galerijā Centrs, un arī ar piena kokteili, pa 2 ls dabūju nevis kokteili bet bezmaz vai vienkāršu pienu glāzē. pretīgi

M Mudīte 08.07.2009

Galerijas centra kafejnīcā nēesmu bijusi, bet par double coffe netālu no melngalvja nama varu teikt visu to labāko, apkalpoja mani tiešām labi, ļoti smaidīgi cilvēki tur strādā

L L 10.07.2009

Par DC Galerijā Centrs diemžēl jāpiekrīt - apkalpošana tur ir ne pārāk, vismaz tās dažas reizes, kad gadījās tur būt. Un arī pasūtītie dzērieni salīdzinājumā ar citām DC kvalitātes ziņā ļoti atpalika.
Un, tieši tāpat kā te jau vairāki minējuši - vislabākie vārdi par grēcinieku ielas DC meitenēm - kaut arī tur bieži vien gadās, ka kaut kā nav, tomēr ar draudzenēm ejam atkal un vienmēr jūtamies gaidītas, pie tam mums parasti rodas kādas spec vēlmes (kādu koketili vai ēdienu, kas ēdienkartē nav), arī vienmēr visu var sarunāt!

I intars 12.07.2009

Nu man arī ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kā viens apsūtīju zemeņu piena koteili, kas garšoja pēc piena putām un zemenes tur nebija, es oficiantei pateicu, ka viņš negaršo pēc zemeņu piena kokteiļa škiet, ka aizmirstas zemenes, viņa man atbildēja, ka viņa nav vainīga un neko nevar darīt.

A AndronMc 16.07.2009

Nekad neesmu fanojis par tādām sūdu iestādēm. Ja jau viņiem kafija maksā 2Ls tad neticu ka nau naudas salmiņiem :D 1kārši tur pie vadības ir dauneļi kas dēļ nezināšanas izmet naudu nevajadzīgām lietām. Un tādi ir vismaz 50% uzņēmumi Latvijā

J juris 16.07.2009

Ilze, atvaino, bet tu esi galīgi stulba!Un man nāk smiekli par tevi!