Double Coffee - apkalpošana

Vēloties paēst pusdienas sestdienas dienā, devāmies uz Double Coffee, apsēžamies brīvā vietā. Gaidām, kad atnesīs ēdienkarti, neviens pat nenāk, kaut arī redzēja, ka esam atnākušas un ieņēmušas savu vietu.
Paiet laiciņš neviens tā arī nenāca mūs apkalpot. Aizgājām prom, bet ņemot vērā cilvēku pieplūdumu citās ēstuvēs, tomēr atgriezāmies. Viss bija kārtībā līdz mirklim, kad atnesa ēdienu. Manā ēdienā bija mats. Tālāk protams to nespēju ēst, tāpēc oficiantei pateicu, ka ēdienā ir mats, viņas izteiksme bija viegli šokēta. Piedāvāja gan otru porciju, bet no tās arī atteicos.
Atnesot rēķinu, konstatēju, ka man piestādīts rēķins par pilnu porciju, ko nu galīgi nebiju ar mieru apmaksāt, to arī pateicu oficiantei, ka esmu ar mieru samaksāt 50%, uz ko viņa atbild, ka tad otru pusi viņai vajadzēšot pašai maksāt. Vai tad mani kā klientu tam vajadzētu skart?
Stipri esmu vīlusies šīs iestādes apkalpojošajā personālā.

D

L Līga 05.10.2008

Pati reiz strādāju šajā iestādē, teikšu godīgi, tajā steigā, kas tur ir, kad jāpaspēj apkalpot visi klienti, visiem pienest ēdienkartes, pieņemt pasūtījumus utt, var arī kļūdīties un iesist nepareizu summu, bet katrā ziņā viesmīlei, nevajadzēja tā teikt, bet gan atvainoties par starpgadījumu. Nepareizus čekus var arī anulēt, protams jāraksta paskaidrojums utt, nav patīkami, bet ne jau klienti vainīgi pie tā!

A Anda 05.10.2008

wiesmiile jau naw wainiiga, ka peec ieksheejiem uznjeemuma noteikumiem vinjai naaksies par to maksaat, taapeec neuzskatu ka jaawiljaas apkalpojoshaa personaalaa... meitene tikai atklaati pateica to kas winjai ruup, mees visi tachu straadaajam deelj naudas, vai ne?

L laura 06.10.2008

shajaa kafe ljoti biezhi klienti kljuust neredzami, personaals vnk ignoree vai tieshaam neredz.. arii tad, ja aiznjemti tik 3 galdinji :( es tur vairs neeju, bet man TAA garsho kartupelju pankuukas ar dor blu sieru.. :(

M MADARA 07.10.2008

nju, iisteniibaa jau viesmiile nevar atbildeet par to, ka eedienaa ir mats /un shitaa ir vienmeer - viss naak paar viesmiilju gavaam, be baarmenji un pavaari tik pasmej/, taadeelj - varbuut jaaveershas pie attieciigaa cilveeka, kursh par to var atbildeet... bet par sho - atlaide bija obligaati jaaiedot, jo iemesls jau nebija, ka negarsho utt.

J jaya 13.10.2008

Double coffee taada attieksme ir raksturiiga. Iipashi tam, kas ir kaljku ielaa, pie SEB bankas - tieshi uz to vairs principa peec nekad neeju.

P pievilta 14.10.2008

Ari mes ar brali tur bijam vakar, nu vienkarsi nav vardu taka pati stradaju par viesmili barmeni zinu daudzko bet seit kokteili ir atbaidosi. Meitene kas strada bara man uztaisija tadu mojito ka vemt gribas. Pirms taisi kokteili varbut paluri edienkarte, ka tam jaizskatas !!! Si panem visu samet blenderi un sablende ticiet man tas bij vienkarsi kautkas pretigs...

A asa 28.10.2008

pati redzēju kā Mojito kokteilī bārmenis ielēja nedaudz ūdens no krāna, jo taisot, nedaudz nepietika līdz glāzes atzīmei

V vibi 15.01.2009

db caurmērā nevar izcelties ar apkapošanas kvalitāti, jo īpaši ātrumu, bet Alfas meitenes gan ir ok - lielākā daļa strādā tur jau gadiem, un man līdz šim nav nācies vilties :)