www.sudzibas.lv Double Coffee Apkalpo tikai tad kad tu pasauc oficiantus

Double Coffee - Apkalpo tikai tad kad tu pasauc oficiantus

Valnu ielā 11! Pietika tur uzturēties 15 min, saprast to, kad šajā iestādījuma es vairak NEKAD neiegriezīšos. Pl 18.00 (viss aktivakais laiks kad nak apmekletaji) viniem nebija sendvicu, bija izbeigušie krabji un , jaaa nebija piens caffe latei!!! haaa MURGS, ja un pēc tam kad pasūtījām, to kas viņiem bija, olaaa saplisis bija kases aparats un bija jagaida 40 min kamer atbrauktu to sataisit, lai varētu norēķināties pa pasūtījumu, Mēs vienkārši aigriezāmies un aigājām un neatgriešanos, personiski es esmu staigājošā ANTI reklāma šai vietai!

Jā un starpcitu visos Doble Coffe vietas apkalpo tikai tad kad tu vinus pasauc, tā tur var sēdēt un sēdēt, viemīlītes tur plivinās apkārt bet beztolkā. Nu tā no manis viss!!!

E Es 25.09.2006

Man gan Double caffe uz Valdemaara ielas patika itin labi. Aatri un piedaavaajumu klaasts arii daasns...

K Kristine 11.10.2006

Viesmiiles neatbild par to, kas virtuvee ir/nav. Ja pasuutiijumu neatved, tad arii nav. Un ja saluuzt kases aparaats - vai tad arii viesmiile vainiiga? :(

M monika 13.01.2008

Diezgan vnk ir uzlikt vainu viesmiileem, apsaukaat un visaadi citaadi pretiigi uzvesties. Reti gadiijies ka klients ir saprotos. Vislielaakie idioti ir tie kuri pasi neko nedara. Darbs ir nezeeliigs un nav no tiem apmaksaatajiem, taa ka pirms runaa. Padomaa par to ka taas viesmiiles jau nu toc neatbild par to vai prece ir atvesta vai arii pavaars nav ieradies darbaa.

A Agnese 11.09.2008

Pilnībā piekrītu Monikai-par ko gan viesmīles būtu vainigas?! Par to ka kāds cits nespēj sakārtot pasūtijumus un aparatūras, un tādi stulbi klienti kas sāk izteikt savas replikas, par to cik ilgi, cik slikti-lai neatgriežās, bet viņi nav padomājuši ka viņi ar savu rīcību tai meitenei ir sabojājuši omu visai dienai..Un beigās visu to var atrisināt daudz mierīgāk, bet nu ko padarīt ka mūsu ikdiena ir tik kaitinoši saspringta un ir daudz šie piktie apmeklētāji!

B Baiba 12.09.2008

Manuprāt kritika tika izteikta Dabl Kofī kopumā, nevis tikai viesmīlēm. Un nevajag viņas pataisīt baltas un pūkainas. Cik man ir nācies tur būt, tad tā arī ir, ka ar lieliem pārtraukumiem viņas pašas parādās divas reizes - vispirms nesteidzīgi piedāvājot ēdienkarti un tad pēc ilga laika atnesot pasūtījumu. Tie, kas iet biežāk un jau zin bez ēdienkartes, ko pasūtīs, viņiem ir vienkāršāk, dabū kāroto diezgan fiksi. Pārējie tiek pie pasūtījuma, kad zinātāji jau visu ir apēduši/izdzēruši. Lai vispār samaksātu ir bez maz vai jāmedī pa visu kafejnīcu. Pie tam tā ir bijis visās šajās kafejnīcās, kur ir gadījies iegriezties.

S Solvita 09.07.2009

Vienkārši pagadījās neveiksmīga diena Līgai šajā iestādē... :))

A Anita 29.01.2011

Oficiantes ir jaukas liidz briidim, kameer sanjem dzeramnaudu. Peec tam kluust oficiaalas un neiejuutiigas. Varbuut ne visas, bet man gadiijaas Kungu ielaa pie Peeterbazniicas aizmirst dokumentus, kurus taa arii neizdevaas atguut. Izraadaas, ejot iekshaa Double Coffe ir jaaizlasa visi teksti uz durviim, logiem un, droshi vien, visur, kur kaut kas ir uzrakstiits. Cilveeciskais faktors- atradaam, paglabaajaam, neeksistee. Sazvaniit pa noraadiito taalruni, vismaz, sestdienaa, nekaadi neizdevaas. Pati vainiiga, kapeec AIZMIRSI?????!