www.sudzibas.lv Dormeo Superlēna piegāde un nelaipna attieksme, tēlota steiga un noslogotība

Dormeo - Superlēna piegāde un nelaipna attieksme, tēlota steiga un noslogotība

Lēnākais serviss, kāds redzēts. Pasūtīju matraci pirms 8 dienām, lai gan tas bija uz vietas noliktavā un mājas lapā bija teikts, ka piegāde 1-2 laikā. Matracis joprojām nav atvests un plānojas tikai nākamo 5 dienu laikā. Kad vajag klientu apstrādāt, lai viņš ļoti, ļoti ātri nopērk kaut ko, tad viņi veikli, bet, kad viss jau pasūtīts, tad pasaka, ka būs 10 darba dienu laikā. Tā ātrā runāšana un, kad pasūtīts, pēc iespējas ātrāk grib beigt sarunu, ir vienkārši pretīga. Un aizvainotā balsī runā, ja prasu, kad būs beidzot matracis. Tā kā tādi čigāni. Varētu arī normāli uzvesties, kļūtu respektablāks uzņēmums. Pēdējā reize, kad tur kaut ko sūtu.

17.04.2020

D