www.sudzibas.lv Dormeo smird un smērē

Dormeo - smird un smērē

Nopirku Dormeo Silver Roll up virsmatraci. Tā ka tās stipri smirdēja pēc ķīmijas, tad izlēmu izmazgāt tā pārvalku (bez iekšā esošā porolona). Iepriekš konsultējos ar Dormeo pārstavjiem - Studio Moderna caur e-pastu [slēpt]@dormeo.lv. Sakumā viņi man atbildēja ka Dormeo matrāču pārvalkus vispār nedrīkst mazgat. Bet tad apskatījos ka klāt piešūta šilte uz kuras rakstīts ka var mazgāt pie 40 grādiem pat bez saudzīgā režīma. Režimu ieslēdzu tomēr saudzīgāku. Pēc matrača saslapināšanas no tā sāka tonnām nākt arā melns ūdens. Tas nebeidzās arī pēc 5 skalošanas. Visbeidzot ieliku vannā ar lielu ūdens daudzumu, skaloju daudzas reizes, tik un tā joprojām nāk ārā melns ūdens. Metu mieri, liku žāvēties, pēc ižžūšanas viss matracis ir ar tumšiem plankumiem, izskats vairs nekāds, var mest laukā. Nez ar ko tie ķīnieši to matraci ir uzpildījuši? Bet nosakums gan ir izvēlēts atbilstošs: "ģermo".

Dannii Disaster 14.03.2013

"Bet nosakums gan ir izvēlēts atbilstošs: "ģermo"." - Aaaaaaahahahahahahaha. Tas bija smiekliigi!

Protams, ka tas Dormeo nekam neder. Kaapeec tad to suudu baazh visaas malaas un tik agresiivi reklamee? Jo vairaak kaut kas tiek reklameets, jo suudiigaaka prece taa ir - tas tachu ir skaidrs. Vinji tos matrachus ieved no Kjiinas par kaadiem paaris latiem, un smeeree iekshaa Latvieshiem par 50Ls vai cik tas suuds tur maksaa? Protams, ka var atljauties nepaartraukti reklameeties TV, ja taadas summas iekasee.

Kad tad cilveekiem beidzot pieleks, ka nevajag pirkt tos meeslus, kas ir saistiiti ar TopShop. Es par to kantori sho to zinu... Un vispaar, pilns internets ar suudziibaam, un sen jau zinaams, ka tur tirgo [ljoti] leetus Kjiinas suudus ar nereaalu uzcenojumu, bet cilveeki JOPROJAAM uzkjeras. Ja tas veel maksaatu pa pusi mazaak, es varbuut saprastu... bet pirkt taadus drankjus un par taadu naudu... jaabuut trakam!

S SarmīteOzolina 15.03.2013

nezinu kā ar virsmatraci, bet man ir īstais, biezais matracis. nu jau trešo gadu un nekādu sūdzību. Kalpo labi, nekas nesmird. Regulāri apmainām puses un viss ir kārtībā.
Varbūt gribējāt pirkt pa lēto un nopirkāt kaut kādu pakaļdarinājumu. Vajag internetā vispirms pārbaudīt iestādi no kā pērkat. Parasti īstās firmas preces var iegādāties tikai pie izplatītājiem nevis TV šopos.
Kas lēti pēr, tas dārgi maksā.

M meldra 21.03.2013

Man arī ir sliktas atsauksmes par Dormeo Roll up virsmatraci!
Nopirku tikko tie parādījās piedāvājumā, nu ziniet, šitādu sintētiku mans ķermenis nepieņem! Matracis ir neelpojošs un karsējošs, ziemā vēl var uz tāda gulēt, ja istaba auksta, bet citā gadalaikā nu gan nē, naktīs nosvīdusi mētājos pa gultu līdz matraci nolidināju uz grīdas.
Reiz ciemiņiem gultas vietu trūkuma dēļ noklāju matraci uz grīdas, tie teica to pašu un vēl, ka pildījums plāns un spiežas cauri līdz grīdai!

S SarmīteOzolina 29.03.2013

Kā jau teicu es nevaru spriest par virsmatraci. Man ir īstais, biezais Dormeo matracis. Kalpo ideāli gan ziemā gan vasarā. Iespējams ka plānie virsmatrači nepilda savas funkcijas.

S smilga4444 10.04.2013

Šo "augstas "klases matraci nekur Rīgā ķīmiski iztīrīt nevar, jo neņem pretī-nav skaidrs tā pildījums. Jebkurai precei ir jābūt norādītam sastāvam, bet te nevienas birkas ne pie matrača, ne pie pārvalka