www.sudzibas.lv Dormeo Slikts serviss, krāpšana

Dormeo - Slikts serviss, krāpšana

Nepietiek ar to, ka matraci atdevu uz garantiju un pretī saņēmu tikai noraidošu un pretīgu atieksmi(nesalīdzināmu ar to, kad viņi cenšas iesmērēt savus sū...s), bet pie tā visa šodien atved vēl neīsto preci!
Pilnigs murgs.!Klienti rūp tikai tad kad kaut ko pērk, pēc tam vairs atbildību neuzņemās.Atved svešu matraci un pasaka ka noticis pārpratums..protams pašam jāzvanas un jāuzbāžas lai saņemtu kautkadus paskaidrojumus!Neiesaku neko no šīs firmas!

N

S Studio Moderna SIA 19.04.2016

SIA Studio Moderna izsaka atvainošanos par pārpratumu, kas radās pārvadājuma kļūdas dēļ un sagādāja Jums šīs neērtības.
Šīs dienas laikā mūsu speciālists ar Jums sazināsies un kļūda tiks novērsta.

Vēlreiz atvainojamies par radušos nepatīkamo situāciju.

V Vecmilgravis Osis. 20.04.2016

Esmu loti apmierinats ar dormeo matraci :). Kvalitāte ari laba. ja gribi brauc pats uz veikalu un pērc, un nebūs nekadu pārpratumu. Dormeo varu teikt to pašu labāko,