www.sudzibas.lv Dormeo Slikts serviss internetveikalam

Dormeo - Slikts serviss internetveikalam

Ļoti neapmierināts ar šo internetveikalu. Pasūtīju virsmatraci mājaslapā bija rakstīts ka piegāde notiek 1-10 dienu laikā. Izsūtīja tikai 7. Diena lai gan norādīts ka noliktavā ir. Nodeva kurjarim, kas tajā pašā dienā jau atrodoties pie mājasan zvana ka ir atbraucis, saku ka esmu darbā un būšu mājās 16: 00 uz ko saņēmu atbildi ka tad jau esot par vēlu un nevedis, lai gan darba laiks viņiem esot līdz sešiem. Okey saku ka nākamajā dienā arī būšu pēc četriem jo man tāds darba laiks. Kurjers man atbild tad astasu uz otru maiņu tad jau kaut kad atvedis. Paiet divas nedēļas zvanu uz ekspress pastu un jautāju kur ir mans sūtījums jo kaut kā par ilgu laiks jau pagājis, Sola ka nākamajā dienā atvedis, nekā. Atkal zvanu atkal Sola ka nākamajā dienā atvedis un atkal nekā. Man pacietība beidzas un atteicies no sūtījuma kur atpakaļ piegādāja divu dienu laikā. Ļoti neapmierināts ar šo kompāniju, jo tomēr ja tu soli un norādi ka tiks piegādāts 1-10 dienu laikā tad tomēr kaut kā ir jārūpējas lai tas arī notiktu, un ja nenotiek tad pazvanīt klientam pajautā kāpēc nav saņemts vai atvainoties par to. Bet nekā pat kad saņēma atpakaļ sūtījumu nepazvana napinteresejas kāpēc tika nosūtīts atpakaļ, nonākt pie kāda kopsaucēja. Mans padoms ejiet uz veikalu, nesūtat no internetveikals jo ļoti slikta attieksme pret klientu.

14.12.2023

K Kastobutudomajis 27.02.2024

Nopietni? Ja 7 dienā atsūta preci, solītā laikā 1-10 dienu piegāde, par to jāsūdzas?