www.sudzibas.lv Dormeo Slikts serviss

Dormeo - Slikts serviss

Mīļie līdzcilvēki-esiet uzmanīgi,pasūtot kaut ko no "Dormeo"!!! Tā kā man jau labu laiku bija nepieciešamas jaunas segas un spilveni,ilgstoši domāju un meklēju labāko variantu. Bija iespēja izmēģināt Dormeo segu un man tā patika. Nolēmu iegādāties,par cik šobrīd piedāvājumā akcija 2 segas par 1 cenu un tā kā veselības dēļ pati uz veikaliem netieku,šis likās izdevīgs variants-ar piegādi uz mājām.Pasūtīju arī gultas veļas komplektu. Vakar atveda. Viss it kā kārtībā,lai gan segas nav tādas,kā aprakstīts,tomēr tā nu ir mana izvēle un neko darīt. Taču gultas veļas komplekts atvests tāds,kādu neesmu pasūtījusi-tāda nav pat Dormeo mājas lapas piedāvājumā. Zvanu menedžerim. Izrādās,ka man tagad jādodas uz pastu,jānosūta prece,kuru neesmu pasūtījusi,atpakaļ,lai saņemtu to, kuru pasūtīju...izskaidroju savu situāciju, lūdzu,ka vēlos saņemt tikai to,ko vēlos, nevis jebko. Uz to saņēmu atbildi,ka citas atbildes nebūs-nevar vienkārši kurjers atvest pasūtīto un paņemt atpakaļ nepareizo!!! Un nospļauties viņiem par to,ka man tagad speciāli jāmeklē cilvēks,kurš to izdara,jo pati fiziski nevaru! Sarunā tika pieminēts "cilvēciskais faktors"-diemžēl tas šajā gadījumā attiecas tikai uz Dormeo darbiniekiem,jo viņi varot kļūdīties...žēl,ka jācieš klientam. Jūtos bez vainas vainīga...un ļoti, ļoti dusmīga. Iepirkties Latvijā jau sen vairs nesagādā prieku, pārsvarā raizes, jo preces bieži ir nekvalitatīvas, serviss-nekāds. Ka tikai naudu nopelnīt. Vai man vienīgajai tā neveicas?