www.sudzibas.lv Dormeo Krāpšana

Dormeo Sia Studio Moderna - Krāpšana

2 nedēļas atpakaļ sava dēla ģimenei pasūtīju 2 komplektus sarkanos pledus ar spilveniem, bet to vietā šodien ar kurjeru piegādāja vecus modeļus, pilnīgi citus, citā krāsā kā bildē, vienkārši šoks! Es šai firmā vairs neko nepasūtīšu, jo viņi ir krāpnieki, neatbildēja arī uz meilu, kad interesējāmies, kad tad beidzot būs pasūtītā prece.Klāt atlaide ar vakardienas datumu, 15.februāri, kad atlaide izmantojama vairs nav.
Derētu šo firmu pakratīt, sen tādi veci pledi nebija viņiem piedāvājumā, kur šie izraka un kādēl jauno modeļu vietā apzināti smērē vecu mantu .
Prieka vietā pretīga sajūta par velti izniekoto naudu, jo to ko atsūtīja, nav lietojami pēc izmazgāšanas, paliek kā lupatas, man jau viens tāds komplekts mājās mētājas, kuru biju pirkusi daudzus gadus atpakaļ, nekad tādu vairs nepirktu, bet par manu naudu maniem mīļajiem tieši šos mēslus piesūta.

D

alergologs 17.02.2016

Ak dies, tad nu gan traģēdija, noliktavas strādnieks gan jau krāsas vienkārši sajaucis. Un ja vajag ātri visu atrisināt, tad nevis epasts jāsūta, bet jāatrod info numurs un jāzvana. Man 220 arī smaržas nepareizas atsūtīja, uzreiz uzzvanīju, pateicu, kas par lietu, visu samainīja.
Un ar šitiem visiem dormeo pilni veikali, var iet un dzīvē apčamdīt,lai saprastu patīk vai nepatīk, vai tad ne?
Jums laikam grūta dzīve, ja jau par kaut kādām segām pasaules gals iestājas :))

E erdoganskokakola 17.02.2016

nav ko gulet

B bonbon 22.02.2016

Viņi nav kļūdījušies. Janvāra beigās pasūtīju Silk segu, atnāca Eucalyptus. Piezvanīju. Darbiniece saka “Vai Jūs protat lasīt? Tur jābūt Silk”. Ļoti jauka atbilde :) Es aizsūtīju atpakaļ. Pēc divām nedēļām atnāca Silk sega. Acīmredzami lietota/ pēc 14 dienām atgriezta sega ar strīpaina kaķa spalvu. Vienkārši iestutēta oriģināliepakojumā. Ražošanas gads - 2014.gads :) Izmazgāju, palika vieglāk, bet vairāk neko napasūtīšu. Tā bija laba mācība.