www.sudzibas.lv Dormeo Krāpšana

Dormeo Sia Studio Moderna - Krāpšana

Pasūtīju internetveikalā Dormeo roll-up matraci (110x180). Kad zvanīja pirkuma apstiprināšanai, pārdevēja piedāvāja par atsevišķu samaksu iegādāties arī palagu ar gumiju un Club karti par 5 eur. Piekritu. Pirmais nepatīkamais pārsteigums bija, kad pavadzīmē ieraudzīju, ka Club karte man pieskaitīta par pilnu cenu - 20 eur. Ļoti negodīga rīcība, ja sola, ka maksās 5 eur. Otrs nepatīkamais pārsteigums bija, kad atklāju, ka manam 110X180 matracim pievienots 120x200 palags, kas ir krietni par lielu un no tās gumijas tad vispār nav jēgas. Kad zvanīju, lai noskaidrotu, kāpēc ielikts šāds palags, man paskaidroja, ka palagu ar izmēriem 110x180 viņiem vispār nekad neesot bijis. Tad man ir jautājums - kāpēc vispār tiek piedāvāts tas palags šāda izmēra matracim??? Kur man tagad bāzt to palagu par 15 eur? tā kā man mājās ir mazs bērns, tad iepakojums jau ir bojāts. Labi, iztikšu bez atgriešanas, bet tāpat nav skaidrs - kāpēc jāiesmērē pasūtījumā nekur nederīgs palags? Viņiem nav intereses, lai klients būtu apmierināts ar preci un gribētu sūtīt vēl?

H

J Jankiņš 03.03.2016

Var tak, ja prece iegādāta interneta veikalā, to atgriezt 14 dienu laikā atpakaļ kauč nepatīk cena, krāsa vai smaka, un viņiem ir peinākums atdot piķi atpakaļ.Bet ja prece atdota sīkajam utilizācijai un īsti nav atpakaļ ko sūtīt tad jau pati vien vainīga.

A Anitaste 03.03.2016

Sūtiet atpakaļ,uzrkstiet iesniegumu, ja ir tā kā Jūs rakstiet, tad viņi pārbaudīs un atdos Jums naudiņu.Es kādreiz strādāju tur par operatoru,gadās jau visādi cilvēks neizprot kaut ko, pārdevējs sajauc, bet katrā ziņā, ja ir viņu kļuda, tad viņi risisna un 100% atdod naudu.