www.sudzibas.lv Dormeo SIA Moderna neizdariiba

Dormeo - SIA Moderna neizdariiba

Veelos Juus informeet par SIA Moderna (kas izplata matracus DORMEO) neizdariibu, nepatiesu informacijas sniegsanu, loti neprofesionaalu klientu apkalposanu, SIA Moderna ar savu attieksmi pret klientiem aizeeno Dormeo kvalitaati(vismaz pagaidaam nesuudzamies par matraci, tas mums ir nesen, kaut arri veel joprojaam neesam saneemusi pasuutiito izmeeru, kuru Moderna mums maina jau otro reizi), un cik redzams liela nauda ieguldiita reklaama nevis savu darbinieku izgliitosanaa.

E

A Antra 30.12.2008

100% taisnība - Studio Moderna strādā ļoti slikti. Jau veselu mēnesi cenšos gan zvanot, gan rakstot e-mailus panākt, lai beidzot tiek piegādāts 14.novembrī pasūtītais. 6.decembrī kurjers atveda daļu mana pasūtījuma. Trūkst 1 virsmatracis, kurš kaut kā netika toreiz ielikts mašīnā! Tad kurjers saslima uz nedēļu, tad solīja sūtīt pa pastu, tad atkal lika gaidīt kurjeru, tad atkal pa pastu... Vēl šorīt sazinājos ar viņiem, naivi cerot, ka savus parādus tak uz Jauno gadu neatstās! Kur nu - matracis būšot pa pastu tikko svētki beigšoties...jautāju - kāpēc tad ne šodien un ne ar kurjeru?...Šodien tak noliktava nestrādājot!!! Super!

P patriotc 30.12.2008

reklaamas upuri...

M machaans 14.01.2009

Tautā ir teiciens - 7 reizes nomēri, TIKAI VIENU REIZI NOGRIEZ!

Ja grib savu matraci ātrāk ir 2 veikali - Maskavas 400 ( ZOOM ), vai Vienības gatve 113 ( MAXIMA ), attiecīgi tur matraci var iegādāties 10minūšu laikā un nevis gaidīt 2 nedēļas - mēnesis.

Attiecīgi, protams, tur cena būs nedaudz augstāka, nekā sūtot pa telefonu.

Vēl kādi jautājumi?