Dormeo - Sega Tina

Vēlos padalīties ar iespaidiem par Dormeo segām, konkrēti par segu Tina, kas tik smuki aprakstīta Dormeo mājas lapā, bet īstenībā ir lēts Ķīnas produkts, 100% sintētisks un pašas segas čaukst un sprakš no elektrizācijas līmeņa. Pieļauju, ka tumsā laikam pat dzirksteļotu. Vīles apstrādātas nekvalitatīvi, diegi karājas, redzams polsterējums pa vīļu šuvēm. Lailais FUJ!

H Hugo 28.02.2011

Vai tad pērkot preci nejutāt ka viņa čaukst un sprakšķ? Varbūt tad nevajadzēja pirkt nevis tagad sūdzēties. Arī diegus kuri karājas vajadzēja pamanīt pirkšanas brīdī. Šādas preces ir jāpērk pie izplatītājiem, ar piegādi mājās un apskatot preci.

S Sonya 28.02.2011

Tur taču rakstīts - MĀJAS LAPĀ

H Hugo 28.02.2011

Aprakstīts var būt MĀJAS LAPĀ, bet iegādājoties pie SAŅEMŠANAS preci parasti PĀRBAUDA. Kaut kā taču cilvēks cilvēkam to mantu nodod.

Z zarinsjanka 28.02.2011

Mana draudzene strādā mēbeļu veikalā - visi, kas nopirkuši Dormeo matračus skrien pirkt latvijā ražotos, jo dormeo ir pēdējais mēsls.

A A 01.03.2011

e, gudrīši! piegāde tiek veikta arī ar Latvijas pasta starpniecību, attiecīgi ne pataustīt, ne vīles apskatīt nekādu iespēju nav!!! Viss aprakstīts mājas lapā, no kuras var veikt pasūtījumu. Tur nav minēts par sintētiku un par eletrizējošiem materiāliem, bet gan -
Augstās kvalitātes sega Tīna ir pildīta ar TENCEL® un mīkstajām mikrošķiedrām Wellsleep, kas padara to maigu, vieglu un ideāli piemērotu aukstajām naktīm un neapkurinātajām guļamistabām.

Mūsdienīgie materiāli un fakts, ka šo izstrādājumu var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, padara šo segu īpaši piemērotu alerģiskiem cilvēkiem un astmas slimniekiem.

Ja nebūtu minēta augsta kvalitāte un alerģiski cilvēki (sevi pie tādiem nepieskaitu, bet pēc saskarsmes ar segu, sāku no lādiņiem kasīties!) i nebūtu nekādu sūdzību!!!

6 69 16.03.2011

bet ka ar tiem pannam .. kas zin ?