www.sudzibas.lv Dormeo melo un zombē cilvēkus

Dormeo - melo un zombē cilvēkus

Dormeo madrači un virsmadrači, viņu piedāvātās segas un spilveni... , cilvēki padomājiet taču vienreiz ar galvu. Jums piedāvā porolona gabalu 1.90x80 cm par nenormālu summu. Nav svarīgi kā viņi paši to nosauc. Jums atved madraci satītu rullī par 350... Eiro un jūs cerat ka tas būs kautkas kvalitatīvs, : d. Kvalitatīvu madraci rullī satīt nevar, bet dormeo madrači ir vienkārši porolons. Un tie piedāvātie spilveni un segas, paši viņi reklāmās zombē - vēlslīp šķiedras... , nekaunība, vienkārši sintētisks materiāls,. Par tādu summu kā prasa dormeo par saviem izstrādājumiem, var nopirkt tiešām kvalitatīvu madraci, nevis viņu porolona rulli

06.07.2020

Joe Rogans👽 07.07.2020

Gulēt uz Dormeo Hero virsmatrača 70€ ir kaifs. Kaut vai tas ir tikai paralons ar biezu pārvalku. Pēdējā super pūkainā dormeo delux sega jūk ārā pa šķiedrām, pilnas acis ar sintētikas pūkām. pareizi ir matracis matracis matracis nepareizi ir madracis

E Emma96 11.07.2020

Pirms vairākiem gadiem nopirkām Dormeo matraci un abi ar Vīru esam apmierināti. Pajautāsiet, kāpēc Dormeo? Jo man vīram ir hroniska astma (Ja nezinat kas tas ir, paskatieties internetā) un cepuri nost, ir tā kā mums veikalā stāstīja. Iepriekš gulējām uz saucamā paralona, starpcitu ko mainijam ik pec 3 gadiem! Tagad jau guļam ilgāku laiku uz šī matrača un esam apmierināti ❤️ Visas preces ir individuāli, vienam patiks un otram nē! Savu žulti par to, ka nav naudas iegādāties labu matraci varējāt arī i-neta vietnē neizgāst. Kvalitāte=attiecīga cena! Kapēc neviens neraksta par to pašu piemēram maizi ? Aizejat uz Beta, Mego, Rimi, Maxima (salīdziniet tur) un tad aizejat uz Sky veikalu. Pilnīgi tas pats! Jauku dienu

S Sanny1986 05.11.2020

Šis "paralona gabals" ir pilnīgi noteikti labs. Jeb kurā veikalā pārdod matračus salocītus un vakumā. Ir kvalitāte produktos varbūt ne visos, bet matrači vienmēr ir labi. Bet diemžēl kvalitāte nav cilvēkos kas tos tirgo. Zvanot uz Dormeo norādīto telefona numuru, atbild ļoti nelaipni, un gaudulojoši. Līdz ar to novirzās no tēmas kāpēc tiek zvanīts. Ļoti neprofesionāli. Šeit kā pat pirmklasnieki spētu strādāt tur centrālē un veikt pasūtījumus.
Bet būsim pozitivi. Gaidu savu jauno matraci. 😊