www.sudzibas.lv Dormeo Ļoti slikts serviss

Dormeo - Ļoti slikts serviss

Studio moderna - Dormeo ir ļoti nekompetenta apkalpošana.
Vēlējos noskaidrot par imemory s plus matračiem, bet Dāma telefona otrā galā, iztraucētā tonī, nepateica neko vairāk kā rakstīts mājas lapā, jo lai pastāstītu ko vairāk viņai esot jāaiziet līdz matracim. Nesaprotu, kāpēc apkalpošanā strādā cilvēki, kam tas ausīm dzirdami, riebjas.

08.03.2021

R

A Aija 04.01.2022

Piekrītu, ka apkalopšana ir jāuzlabo. Ar sevi aizņemtas un galīgi nav uz klientu orientētas dāmas. Piezvanīju, lai noskaidrotu, kāpēc kopā ar matraci dāvanas vietā saņēmu citu preci - attieksme bija tāda, ka - ko es gribu, tā taču ir dāvana un viņiem ir tiesības mainīt dāvanu uz citu. Es to visu saprotu, bet to var pateikt pavisam savādākā manierē, ka, redziet, konkrētās dāvanas bija beigušās un tāpēc jūs saņēmāt citu, atvainojaimes par sagādātajām neērtībām un galu galā pasmaidīt tai klausulē.