www.sudzibas.lv Dormeo kvalitāte

Dormeo - kvalitāte

Nopērkot akcijas preci (sakrājot uzlīmes) "ar lieliskām atlaidēm' iegādājos dormeo anatomisko spilvenu, kas ož pēc pelējuma. Tātad veikals "top" palīdz pārdot nekvalitatīvu preci.

S sintija 29.04.2011

kada smaka, jocigie? Ta ir alveja. Tocna ejat griste. Kada vel pelejuma smaka?!

T ToSintija 29.04.2011

Kāda vēl alveja, tie taču mīzali!

A Anna 30.04.2011

Šodien ari iegādājos Topa, izpakoju, smird, nu nezinu vai varēšu pagulet, smird pretīgi, piekritu, ja ta ir alveja, ssory

T ToAnna 30.04.2011

Tā taču urīnterapija, netradicionāās medicīnas paveids!

L Larisa 06.05.2011

Šausmīgi smird, smaka neizturama, šorīt izmetu uz balkona, lai izvēdinās, varbūt līdzēs!!!

E emma 13.05.2011

Tiešām smird pēc pelējuma. Tāpēc arī pārdod par "smieklīgu" cenu. Kas zin, vai drīkst spilvenu mazgāt?

I Ieva 13.05.2011

Šie spilveni ir veidoti no parolona. Viens modelis mīkstāks, cits cietāks un tieši tāpat kā trauku švamme vai jebkūrš cits priekšmets, kas veidots no parolona piesūcas ar smakām. Dormeo matrači arī tieši tāpat ar no parolona. Es pati tur strādāju un mēs redzējām sagrieztus šos produktus, lai nodotu utilizācijai.

T toIevai 16.07.2011

Ja matrači ir no parolona, tad kā var dot tik garus garantijas termiņus? 12 gadi tas ir milzīgs laiks.Pa šo laiku tam parolonam jābūt sabirzušam smalkos puteklīšos.Un kas tad tur pelē, vai vienīgi audums? Parolons taču nepelē.Interesējos, jo biju nolēmusi pirkt matraci, bet parolonu it kā negribētos.Varbūt Ieva vai kāds cits var pakomentēt.