www.sudzibas.lv Dormeo Krāpšana

Dormeo - Krāpšana

Maximā dormeo loterijā vinnēju Dormeo Pidžammu, nesaņēmu nekādu ziņu, pati sevi dabūju aprīļa laimētājos, kad atbraucu saņemt vinnestu, mani pus stundu psiholoģiski apstrādāja, ka mani sarakstos nav, kad es pateicu, ka esu aprīļa izlozē, atvēra internetu un pateica, ka manis nav, tad es lūdzu, lai atver aprīļa izlozi un parāda man, izrādās, ka es biju vinnējusi, tad izsauca kolēģi ar portatīvo datoru, kas ilgi nezin ko meklēja, skaidroja, ka tādi gadījumi šīm nav bijuši, man vinnestā bija čeka foto pievienots, iznāk, ka vinnestu saņemt ļoti vienkārši uzčekarējot kaut kādu parakstu ar manu uzvārdu, beigās es neatlaidos, viņas bija spiestas uzprintēt atsevišķu veidlapu ar manu uzvārdu un atdot manu laimestu. Es braucu tālu ceļu no Latgales, tika kavēts mans laiks un bojāti mani nervi. Ar cieņu Janīna Kudrjavceva.

Dainis 26.06.2018

Viņi jums par brīvu iedeva pidžamu un jūs vēl pret viņiem pretenzijas izvirzāt?

J Janina Kudrjavceva 26.06.2018

Toties es pie viņiem izdarīju 6 pirkumus,es vinnēju pirmo reizi dzīvē

C critical thinker 26.06.2018

īsti jau neko saprast nevar. kas bija, kas nebija, kādi saraksti, kādi čeki, ķādi foto.

lai vai kā, braukt no tālienes pēc kaut kādas stulbas dormeo pidžamas...

A alfredskucieris 26.06.2018

Sveicināti, esmu galvā apdauzīts Daiņels, kurš vienmēr ieņem jebkurai sūdzībai opozīciju, kaut pats apzinās ka raksta muļķības.

Dainis 26.06.2018

Nabaga invalīds, smadzeņu bojājumi tikai tagad sāka izpausties?

P pateretajs92 26.06.2018

Daini , tev nav zb rakstit komentarus visu dienu sudzibas.lv ? skatos kad biezi komente un tolka ta nekada no tava komentara

A alfredskucieris 27.06.2018

Sveicināti, esmu slima žurka vārdā Daiņels, kurš vienmēr ieņem jebkurai sūdzībai opozīciju, kaut pats apzinās ka raksta muļķības.