www.sudzibas.lv Dormeo Dormeo.lv piegāde un apkalpošana

Dormeo - Dormeo.lv piegāde un apkalpošana

Neskatoties uz labo preču kvalitāti, apkalpošana šajā internetveikalā ir zem katras kritikas. Pasūtīju pie viņiem preci pirms vairākiem gadiem. Problēmu bija daudz - e-pastā nesaņēmu pasūtījuma apstiprinājumu, zvanīju pati, noskaidroju, ka pasūtījums ir saņemts, ilgi gaidīju piegādi, uz e-pastiem neatbildēja... Nācās vairākas reizes zvanīt. Galu galā preci saņēmu un, ņemot vērā to, ka nebiju ierobežota laikā, kopumā paliku apmierināta.
Šogad nolēmu iegādāties vienu no svētku dāvanām dormeo.lv. Pasūtīju laicīgi - 2 nedēļas pirms svētkiem. Vairumam interneta veikalu piegāde notiek dažu dienu laikā. Dormeo man piezvanīja tikai pēc nedēļas. Teica, ka viss ir kārtībā un savu preci saņemšu līdz svēkiem. Nogaidīju līdz ceturtdienai un zvanīju, lai noskaidrotu, būs man, ko dāvināt, vai nē. Opratore, ļoti nelaipna meitene, man atbildēja, ka manas preces nav noliktavā un saņemt es viņu nevarēšu. Kad mēģināju iebilst, ka man zvanīja un teica, ka izsūtīs, nelaipni tika atbildēts, ka tā nevar būt, nav ko izdomāt. Teicu, ka tik sliktu klientu apkalpošanu vēl vajag pameklēt un ka man viņu preci nevajag. Tagad pēdējās dienās būs jāskrien pa veikaliem, jāstāv rindās.... Priecīgus visiem svēkus! Iepērcieties tikai uzticamos internetveikalos!

E

Komentāri (1)

E edola 16.10.2013

Ar manam radās problēmas ar preces iegādi interneta veikalā dormeo.lv.
Pirms aptuveni 5 gadiem, kad iepriekšējo reizi tur iepirkos viss bija kārtībā un prece tika piegādāta pat ātrāk kā gaidīts un apkalpošana normāla.
Bet šobrīd ir drausmīga attieksme. Pēc pasūtījuma izdarīšanas un apstiprinājuma vēstules e-pastā gaidīju 7 solītās dienas, kuru laikā tiks piegādāta prece. Kad nesagaidīju, tad ņēmu telefonu un zvanīju, lai skaidrotu, kas noticis. Vispirms man klaji meloja, ka ir mēģinājuši mani vairākkārt sazvanīt, bet neviens nav atbildējis, kaut arī telefonā šo 7 dienu laikā nebija neviena neatbildēta telefona zvana. Un rezultātā vienpusīgi atcēluši manu pasūtījumu man par to nekādā veidā nepaziņojot. Bet tā kā es esot viņiem piezvanījusi, tad varot atjaunot pasūtījumu un būšot spēkā visas akcijas, kas bija uz to brīdi, kad izdarīju pasūtījumu interneta veikalā dormeo.lv. Piekritu. Nākamajā dienā man atzvanīja un informēja, ka es varu saņemt preci ar kredīta maksājumu kā to vēlējos un ka 7 dienu laikā prece man tiks piegādāta. Nu tad priecīga gaidu atkal tās noteiktās 7 dienas, bet kā nav tā nav mana pasūtītā prece. Ņemu atkal telefonu un zvanu, lai uzzinātu, kas notiek. Šoreiz man tiek stāstīts, ka uz piegādi ir jāgaida 14 dienas un, ka vispār pirmajā reizē, kad es šo pasūtījumu pieteicu interneta veikalā viņi neesot varējuši mani sazvanīt. Uz ko es norādīju, ka nevienā manā telefonā norādītajā laika periodā nav neviena neatbildēta zvana no viņiem bijis, ka to es speciāli esmu pārbaudījusi visos telefonos kā apsolīju viņiem pirmajā telefona sarunā, man tiek teikts, ka to es nemaz nevarot redzēt, jo viņu numurs ir slēpts un neuzrādās zvana saņēmējam (cik ērti :D). Kad norādu, ka tad kad viņi tiešām man zvanīja man viņu numurs telefonā bija ne tikai redzams, bet protams arī ir zvanu arhīvā, tad puisis, kas ir pie telefona sāk stostīties. Tā kā biju ļoti vīlusies par šādu apkalpošanas kultūru, tad pateicu, ka vēlos atcelt savu pasūtījumu. Uz ko ātri tika nobērts, ka pasūtījums atcelts un visu labu un nolikts telefons.
Tāpēc, ja vēlaties ko iegādāties šajā interneta veikalā, tad apdomājat kārtīgi vai vēlaties izšķiest savu laiku un nervus, lai piedzīvotu tādu apkalpošanu, kas ir zem katras kritikas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes