www.sudzibas.lv Dormeo Dormeo spilveni

Dormeo - Dormeo spilveni

Nevienam neiesaku pirkt dormeo spilvenus, pēdējie mēsli, smird, pa nakti jāapgriez vismaz 4x ,jo saspiezas un paliek plakani, no rīta galvu pagrozit nevar. Aizsūtīju spilvenus pie dormeo pārstāvjiem uz ekspertizi, viņi sniedza atbildi ,ka tie nav brāķi, skaidrs ,ka viņi nav brāķi, bet nepilda savas funkcijas un neatbilst savam preces aprakstam nevienā brīdī, sūtīšu pie neatkarīga eksperta, jo viņu ekspertiem jau automātiski ir sagatavotas atbildes, ka viss ir kārtībā un brāķis tas nav. Studio moderna Dormeo izplatītāji neadekvāti šarlatāni, kuriem nav loģiskās domāšanas, kas vienīgi klientam var atbildēt to, ka viņu preces nav brāķi. Nevienam neiesaku pirkt jebkādu dormeo produkciju!

N

S sōla06 26.09.2017

Cilvēki, mīļie, es tik daudz naudas esmu izgāzusi par visiem šitiem dormeo, matrači cieti, pleci, gūžas nospiesti, sāp. Nejauši atradu tādu RIPOSO, fantastiski! Virsmatracis 6 cm, mīksts kā mākonī guli, spilvens Comfort, labāka spilvena dzīvē nav bijis, sega kamieļvilnas - dievīga, ne par karstu, ne par aukstu. Šitais dormeo var iet atpūsties, es nelamāšos rupji, lai gan vajadzētu...

T Tripods205 06.01.2018
nekam neder

man pec dormeo abas mugurkaula diska truceas saka sapet, labak bez dormeo gulet uz gridas,nekam ta neder. esmu gulejis uz normalas Vācu gultas ,dormeo galigi garam

T Tripods205 06.01.2018

nekam neder,daudz nezinami cilveku saka kad super, isteniba nav ko izmest naudu par preci par kuru neesi 100% parliecinats, Dormeo galgi garam

Maximā nopērkamie Dormeo spilveni- ļoti slikti. Saplok, neatgūst formu. Brīnos, ka ļauj tirgot viltus preci. Salīdzinājām ar orģinàlo Dormeo- cita kvalitāte. Tie- labi.