www.sudzibas.lv Dormeo Dormeo rada alerģiju zīdainim

Dormeo - Dormeo rada alerģiju zīdainim

No Dormeo matrača zīdainim parādijās sarkani uztūkuši pleķi pa visu ķermeņi! Bijām pie ārsta, kas konstatēja, ka Dormeo virsmatracis radījis alerģisku reakciju.Viss stāsts ir šāds - pa dienu noņēmu gultas veļu, lai to izmazgātu, bet vakarā tētis aizmiga ar mazuli uz matrača, neuzliekot jaunu palagu (tipiski vīrieši). Mazais visu nakti grozījās un nevarēja īsti iemigt, bet no rīta pamanījām, ka mazajam pa visu kķermeni ir lieli uztūkuši pleķi un tas, kas mums lika domāt, ka vainīgs ir tieši matracis bija fakts, ka apsārtums bija tieši tajās vietās, kas bija saskarē ar matraci - viena sejas puse, viena roka un kāja. Pa dienu pleķi turpināja parādīties arī citās vietās. Ārsts nekādus iekaisuma simptomus nemanīja, un kad pieminēju matraci, tad viņs apstiprināja, ka tas noteikti ir īstais iemeskls. Kā pozitīvo varu minēt, ka matracis ir patiešām ļoti ērts, bet tiklīdz būs iespēja, to nomainīšu uz citu. Mans ieteikums - ja jums ir mazi bērni, neaizmirstiet uzlikt palagu, lai nav tieša saskare ar matraci.

P