www.sudzibas.lv Dormeo dabra un preces kvalitāte

Dormeo - dabra un preces kvalitāte

Neticēt DORMEO reklamai. Par manu pasūtījumu: pirmo reizi nolēmu tomēr pasūtīt DORMEO komplektu Ziemassvētku davanai sedzi;nu ar spilvenu. Gaidīju..... 11 decembrī atnāca pasūtījums, samaksāju naudu, bet........ atnāca pavisam cita prece, ko es nebiju sūtījusi. Uzreiz aizsūtīju atpakaļ ar cerību, ka tomēr paspēšu saņēmt līdz Ziemassvētkiem. Bet nu šodien jau 21 janvāris, bet nav ne preces, ne nauda atpakaļ. Zvanu firmai, bet diezgan rupjas meitenes spēj atbildēt tikai "Gaidiet!". Pagaidīšu vēl drusku un ar visiem dokumentiem griezīšus jau cotā iestādē...... Skumīgi!

E

V v789123 21.01.2014

Tāpēc ir vieglāk iet uz top shop veikalu jā tur ir bišķiņ dārgāk, bet nekas nav jāgaida !

K Krishinjsh 21.01.2014

Nesen nopirku spilvenus, neieskau, kavalitate nav nemaz tāda kā reklaēs, varbūt kādam der, bet es uz viņiem nevaru pagulēt!